Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

mamartinka
10. feb 2016

@vodnarik23 Lotinka je aj pekne.

zabiak
26. feb 2016

my mame Zaru a teraz hladam nieco pekne pre druhe babo co by sa hodilo aj k menu Zarka

babu15
26. feb 2016
Používateľ babu15 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od babu15.

mne sa maci radka 🙂

ali223
26. feb 2016
Používateľ ali223 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ali223.

Pre mna Ivanka, preto sa mi tak aj dcerka vola

slivka11
26. feb 2016
Používateľ slivka11 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slivka11.

Kristínka 😉

alezbet
26. feb 2016
Používateľ alezbet je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alezbet.

Zuzanka

dianna3571
19. máj 2016

Ahojte baby.. za 2 mesiace budem rodit a neviem si vybrat medzibmenami,meni sa to kazdy mesiac..skuste mi poradit 😉 Natália,Zaria, Elissa,Vivien,Carmen,Larissa alebo Lauren 🙂 alebo nejakú kombináciu dvoch mien stychto...dakujem 😉

vergilius
19. máj 2016

@lucinka1104, hlavne si vyber aby meno ladilo aj s priezviskom. kedze ja mam v priezviso dlhe a mam tam R, detom som dala dvojslabicne mena bez R. Kazdopadne dalsim krieteriom bola aj etymologia mena. u teba napr. Adriana- od Hadriana - cisara..., velmi pekne, to musis vzcitit intuitivne sama, hlavne aby dieta bolo spokojne so svojim menom aj ked bude velke

ansovi
2. júl 2016

Sabína 💗

dianna3571
3. júl 2016

elison 🙂

petruska221976
15. júl 2016

Ariana
😉

erika222333
7. aug 2016

@lucinka1104 my máme Leonie ;) už len čakáme kedy pôjde von

tania1212
17. aug 2016

Mne sa páčia tieto.. Jessica a Larissa.. 😎

si_sa_6
17. aug 2016

Je to zaujímavé ako sa k nám čoraz viac dostávajú zahraničné mená. Škoda, že nie všetky slovenské priezviská k nim sedia. Myslím, že aj my máme veľa krásnych slovenských mien 🙂

tania1212
17. aug 2016

Lenka.. 😉

deli06
17. aug 2016

Paulína

joyaja
3. sep 2016

@norika115 Lesana,Lesia

sandie96
24. sep 2016

Ahojte tehulky. U mna sa este nevie, co to bude, ale pre syna mame, tak zhaname meno pre dievcatko .. mne osobne sa paci Mia, ale otecko s tym nie je velmi spokojny.. dnes som nasla na nete meno Ailyn co je asi az moc nezvycajne ale podla mna krasne.. 🙂 🙂

evittam
24. sep 2016

@sandie96 My sme vždy chceli Rebeccu - už pri prvom 😉 . Keď som čakala druhé a sme sa dozvedeli, že to bude dievčatko tak som už bola aj za Rebecca aj za Emma ale nakoniec máme Rebeccu - aj jej to pasuje - do bodky 😀 . Páči sa mi ešte Amélia.

sandie96
29. sep 2016

@evittam u nas je ten problem, ze hociaké dievčenské meno, kt sa mi páči, už niekto v rodine má :D aj na chlapca, veľmi sa mi páči Nicolas, ale máme ich už troch :D

evittam
30. sep 2016

@sandie96 No a? My máme okolo seba asi 2-3 Rebeky, syn je Jakub - tiež ich je veľa. Ak by som si mala vyberať meno podľa toho koľko ich je okolo nás tak mám dieťa bez mena.....Mne je srdečne jedno koľko ich je okolo nás keď sa mi to meno páči.... 😉

maris0123
29. okt 2016

ja sa tiez neviem rozhodnut ,ja rozmislam nad ..EMILY,MELISSA,JESSIKA

lenussska85
29. okt 2016

mne sa strasne paci MIA 🙂

martinka285
3. nov 2016

My mame dcerku menom Vanda.Paci sa mi najviac v zakladnom tvare a ja ju volam este aj Vanduska 🙂.nie je frekventovane a pre nas krasne meno.

wikisara
3. nov 2016

Myslím si že pre každého je to vlastné meno najkrajšie alebo ešte meno ktoré sme sa rozhodli dať naším deťom. Pre mňa to je jednoznačne meno Sandra, veľmi sa mi páči a preto som dala také meno mojej dcérke 🙂 Za druhé najkrajšie meno považujem Terezka, takže ak raz tam ten hore dá aby som mala ešte dievčatko tak už aj pre ňu mám meno vybraté 🙂

stanqa123
3. nov 2016

Valentina, tamara, timea, adela, aneta, stanislava.. 🙂

sandie96
7. nov 2016

@wikisara ja sa volam tiez Sandra, takze dakujem ;)) meno Vanda je tiez krasne, aj nad nim silno rozmyslame 🙂

maris0123
7. nov 2016

A co by ste povedali na. EMILY MIA plus priezvisko

warholette
8. nov 2016

@maris0123 preco Emily ked mozes dat Emilia? Lebo ked povies rychlo Emily Mia tak to v podstate pocut ako Emilia..

lenussska85
8. nov 2016

Preco sa davaju 2 mena? Pytam sa len zo zvedavosti 😊 Mne sa Mia neskutocne paci 👌