Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

stanuska84
20. feb 2012

Ahojte ja mam dcerku Adelku

nana123
20. feb 2012

a co tak Tanicka alebo Nadka? 🙂

veronika89
22. feb 2012

moja mala sa bude volat diana sara ak to bude mala 😉

timma
22. feb 2012

Viktoria 😵

lucinka1104
autor
24. feb 2012

momentalne Olivia,Adriana, Rebeka,

ejanka
24. feb 2012

moja mala sa bude volat Sofia 🙂

lucinka1104
autor
24. feb 2012

@veronika89 Diana a Sara su krásne mená patriamedzi tiemoje oblúbené mená mna odradilolen to že z Dianky sa nedá urobiť skratka a my voláme deti skratkami takže jednoznačne vyhrava Olívia - Oli , aj ked aj Viky -Viktoria by bolo fajn aj Sisi -Silvia či Niky-Nikolka my sme sa teraz posnažili uvidíme čo z toho bude

veronika89
27. feb 2012

@lucinka1104 spoluziacka sa volala diana a my sme ju volali dia alebo didi 😀

lucinka1104
autor
27. feb 2012

@veronika89 ked to sa mi nepáči 😖

anjelicek26
27. feb 2012

@veronika89 - kamoska je Diana a prave jej hovoria Dani... je to mile...

timma
27. feb 2012

My sme mali vybrané meno SOFIA 😀 A aj Viktoria sa mi páči 😀

monikkak
27. feb 2012

My máme vybraté zatiaľ meno Melánia 🙂

lucinka1104
autor
27. feb 2012

mne sa pači len Diana ale aj tak sa rozhodujem medzi favoritom Olivia, Alexandra,Sára a Loriana

pokito
27. feb 2012

mne sa pacia: Samira-tak sa bude volat nase babatko, Dorontina, Rovena, Linda alebo Amelia

terimelka
1. mar 2012

Ja mám doma 2 dcérky : Sofiu a Stelu 🙂

terimelka
1. mar 2012

@ejanka Krásne meno si vybrala,aj moja žabka je Sofia 😵
@pokito Amelia je krásne meno ale páči sa mi aj Amely 🙂
@lucinka1104 Loriana je krásne meno ale aspoň pre mňa sa ťažšie vyslovuje,Alexandra je super a Olívia taktiež 😅

lucinka1104
autor
1. mar 2012

@terimelka presne tak uvažujem mne sa len v podobe Lori,Lorianka neskutočne pači,Alexandru nechce mmalemne satiež strašnepači Olívia sa nam pači obom takže asi urobímkom kompromis a Bude Olívia...akomne sa Olívia strašne pači len aj Timeika sa takmala volať a popôrodesom sa zľakla, že ju budu volať Oliva - deti...ked maličku umyvali tak prišiel mm za mnou že Olívia či Timea a timi vyhrala mne sa pači asi 10 mien ktoré si viem predstaviť pretoje topre mna fakt ťažké lebo ja si viem predstaviť aj Sára,aj Nela,aj Nicolle to bola mm srdcovka aj Laura či spomínaná Alexandra,Loriana ,Emily,Leonie, fhu veľa 😀

doty1
1. mar 2012

my máme Dorotku, ale keby bolo po mojom tak máme Stelu alebo Amálku 🙂

lucinka1104
autor
1. mar 2012

sorry mame dačopod tým medzernníkom tak mi niekedy nechce urobiť medzeru.....

ejanka
1. mar 2012

@terimelka Áno aj ja si myslím, že Sofia je krásne meno. Našťastie sme sa s priateľom zhodli. Ja som najprv chcela Sáru, ale moja sesternica dala toto tiež krásne meno svojmu psovi. Tak predsa nebudem dávať ja také meno malej.

mamoka4
1. mar 2012

@terimelka @ejanka Súhlasím s Vami ja mám 3 dcérky... Sofiu, Stellu a Lauru.... 🙂

martaa4s
1. mar 2012

@terimelka jééj to boli moje favorit mená pre dievčatko 🙂 Sofia a Stela, Stela bola ale úplne favorit , ale pre to všetko máme chlapa 😀

laurinkam
1. mar 2012

Ahojte a čo by ste poradili k Laure, čakám druhé dievčatko a nemáme ešte meno. Ďakujem za tipy 🙂

tanja111
1. mar 2012

my mame Tatiana Mariette 🙂ale tiez sa mi pacia mena ako Alexandra,Tamarka, 🙂

marta83
1. mar 2012

My mame Vanesku a druhe keby sme mali dievcatko tak sa bude volat Nella strasne sa mi to meno paci, ale aj Vaneska

olilili
2. mar 2012

@lucinka1104 urcite Olivia 🙂

olilili
2. mar 2012

@lucinka1104 preco skracovat take mena, ked Olivia tak bez skracovania. Mne osobne sa to nepaci 😒 . Ked Oli tak to moze byt aj Olga napr 🙂

lucinka1104
autor
2. mar 2012

@olilili no lebo mojej rodine no nevysvetlý nikto aj teraz deti všetci volaju len Luky a Timi

danicau
2. mar 2012

moja netrka bude Liana, mne sa pacia mena Anežka, Terezka, Kristinka...a aj vsetky mena, ktore sa daju prelozit, maju nejaky vyznam 😉

olilili
2. mar 2012

@lucinka1104 Ved toto a decka si na to oslovenie asi skoro zvyknu. 😒