Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

evelina81
26. júl 2014

@karina1 jaaaj presne ako pises,takyto nezavisly nazor niekedy najviac pomoze,preto uz skusam takto zbierat nazory.aj ja som sa uz vyjadrila,ze pravdepodobne konecny verdikt mena vyriernem az ked ju uvidim 🙂 . Simonu chce manzel,u mna je az na tretom mieste,Sofia presne ako hovoris,je ich velmi vela aj v nasom okoli a prave preto to meno nechcem velmi.to len manzel sa ku nemu opat vratil,lebo sme o nom dost uvazovali pri Tamarke,ale nedali sme ho prave kvoli tomu,ze ich je vela.a to mile oslovenie pri mene Deanka vymyslela pre nas Tamarka..sama bez toho,ze by sme to my niekedy vyriekli sa zacala k mojmu brusku prihovarat,ze Deanocka nasa 😉 a mne sa to velmi paci.aj ju volame Tamarecka 🙂 ,mozno preto s tym prisla.tak neviem stale co robit.nechcem ist proti voly manzela,cakala som doteraz,ze si nejak na to meno zvykne,ale stale k tomu neprislo 😢 .aj nad tym som uz uvazovala,ze dam obe mena,tak ako mi pises ty Timea Deana,len to sa tiez manzelovi az tak nepozdavalo,ze ved aj tak ju budeme volat len jednym...ty si dala dcerke dve mena,ako to u vas funguje ? pouzivate obe?mimochodom krasne mena vsetky tri 😉

silvia5677
26. júl 2014

A co tak Anička, Alžbetka, Katarínka...?...hm..???

karina1
27. júl 2014

@evelina81 poslala som IP, nejak som sa rozpisala 😀

alexandrah
28. júl 2014

tak sranda, toto som pisala ked sme este len cakali starsieho chlapceka, Riška, ze sa mi paci meno Michaela, a uz mame aj 3 rocnu Mišku🙂)))))))))))))))))))))))))))))))))))

majkapatko
28. júl 2014

Mia, Bianca 🙂

laskavocka
28. júl 2014

@majkapatko
Mia a Bianca su talianske mena znamenaju Mia= moja,Bianca=biela

nicolettka2126
31. júl 2014

Ahojte bambulky ...tiez som mala obrovsky problem s dievcenskymi menami az dodnes 🙂
Konecne sa mi podarilo vybrať a to dokonca 2 😉 co sa sama sebe cudujem 😀
Tehu este nie som ale tak ako mnohe zienky aj ja myslim dopredu 🙂
Cize moje prve vybrane je NICOLE a druhe je NATALY no a teraz nastava "veeeelka dilema" 😀
Ktoreeee?
Priezvisko by bolo Mózešová 🙂 Takže hor'sa do premýšľania a radte mi 🙂 🙂

tvorivachalupka
31. júl 2014

My máme typické slovenské priezvisko - tak sme pokračovali aj menami- Veronika, Katarína, Žofka a Monika.
A chlapci - Rastislav a Michal.

ivetoy
31. júl 2014

karolinka,jasminka,valentinka,gerda,

majkapatko
1. aug 2014

@nicolettka2126 K takemu priezvisku by som ja dala nase klasicke "Natália". 😉

dara29
13. aug 2014

Tak dievčatá ktoré: Justína, Zoja, Žofia, Lujza

siska53
13. aug 2014

@dara29 zavisi od priezviska,mne sa paci z tych tvojich Zofia ale o Lujza

sari24
15. aug 2014

@nicolettka2126 Nataly, ale krajšia forma je ta klasická slovenská - Natália 😉 ..ak už by to malo znieť zahranične tak potom radšej Natalie
@dara29 Z týchto asi najviac Zoja 🙂
@magduska12 Nina 🙂 je to jednoduché, krátke a nádherné meno. Ja som svojej dcére ho vždy chcela dať už asi od 13tich rokov. Lenže potom nastal akýsi boom a nejak som od neho upustila. Ale ak raz dcéra bude, tak možno sa k tomu menu vrátim 🙂

ivetoy
15. aug 2014

pozri si aj vyznam mien-nie kazde je pozitivne---My mame Karolinku,a paci sa mi aj Jasminka,Valentinka,Paulinka,Karla,Gerda.

alecka
16. aug 2014

@dara29 Zofia- pekne tradicne meno, v dnesnej dobe velmi zriedkave, aj my mame doma 1 😉 , ale aj Lujza sa mi paci

catya
28. aug 2014

Ahoj, zaujimal by ma vas nazor na mena: Elisia, Eliana, Aniela...A este sa mi zda zaujimave Lyris..Priezvisko je zahranicne bez -ova.

catya
28. aug 2014

@dara29 Lujza

ivka225
28. aug 2014

Veranda

espanka
12. sep 2014

@dara29 a co tak jemnejsi tvar toho mena...Luisa. aj ja sa tak volam 😕

espanka
12. sep 2014

@catya tie mena sice mozno pekne zneju ale su trochu zvlastne

danieli
16. sep 2014

Co poviete na Esmé? Áno viem, tie, co pozorne čítate knihy budete vedieť, ale su to uz 4 roky a mna to dodnes neprešlo, ked som čakala syna mal byť Lívia, ale bol chlapček a teraz čakáme babu a nechcem dat meno, ktoré akoby malo patriť niekomu inému, zložito som to popisala, dúfam, že rozumiete

catya
19. sep 2014

@danieli Esme je pekne tam je ale trochu problem ako to bude okolie zdrobnovat, ak si na SK..a urcite mozes dat Livia ved to meno nikomu de facto nepatrilo kedze sa narodil chlapec...mozno si uz dopredu myslela na toto dievcatko 🙂

hammynka
30. sep 2014

Haha túto diskusiu som ani nemala čítať teraz mám v hlave guláš a páčia sa mi asi všetky 😀 😀 My zatiaľ ani nepremýšľame, ale najčastejšie mi chodia na rozum dve mená, ktoré naozaj stoja za to 😀 A to Vanessa a Alexis, chvalabohu v zahraničí si to môžem dovoliť 🙂

12354
19. okt 2014

porate mi pekne meno prre chlapceka

12354
19. okt 2014

porate mi ake meno pre chlapceka mam uz dat

warholette
20. okt 2014

@12354 Ezechiel

prasiatko30
21. okt 2014

Urban

mamartinka
25. okt 2014

@warholette To nemyslis vazne take meno a este k tomu ze by to bolo najkrajsie dievcenske ?Asi zmylenie temy ako aj
@prasiatko30 sa zmylila asi Urban a dievcenske meno?

warholette
25. okt 2014

@mamartinka precitaj si otazku, je hned nad mojou odpoveďou

mamartinka
26. okt 2014

@warholette aha prepac.