Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

natalia777
9. mar 2010

lucinka1104

Mne sa paci Leoni Balkova velmi pekne meno 😵 ja som chcela pre moju dcerku Ella a nakoniec vyhrala Chiara Ella 😵

abbey
9. mar 2010

My sme od začiatku rozhodnutí:Zara-to sme ani nevedeli pohlavie.Len ockovi meno nesedí,ale keďže celá rodina odsúhlasila a ocko vyberal meno pre 1.dcéru,má teraz smolu.

lucinka1104
autor
9. mar 2010

natalia Leonie sa veľmi pači aj mne ale mužovi len vo forme Leona a to sa už nepáči zase mne juj je to fakt ťažké jemu sa nepáči nič len Olívia a nikola

wewerka000
9. mar 2010

viktoria,natalka 🙂

avanti
9. mar 2010

lucinka1104 - moj tip :Timea Balkova

matus.
10. mar 2010

Wanessa, Lenka, Sára,Nina,Adela 😵

lucinka1104
autor
10. mar 2010

tak sme to opäť s mužom do noci preberali a aj tak nam ostalo Olívia, Timea, Nikola a Leandra asi ostaneme pri tej olívii lebo ja už na nič iné nemyslím a aj tak som nenašla to pravé meno pri synovi to bola také ľahké ach jo

lucinka1104
autor
10. mar 2010

mne sa ešťa páči aj Zaira a Leonie no to len mne

zefa
10. mar 2010

ja mám Nancy..ak by boli dve baby druhá by bola Nela..ak by boli dvaja chaloši...Samuel a Nicolas

ešte s mi páči Zoja,Noel
mne sa nepáčia slovenské bohužiaľ a už vôbec by som nedala meno po rodičovi

lyzenka
10. mar 2010

najnovšie sa mi páči Linda (predtým keď sme čakali ešte Andrejka......tak sme chceli dať Adelku, ak by to bolo dievča)...ale už sa mi to až tak veľmi nepáči..... 😵

zuzanka.j
10. mar 2010

mne sa paci Veronika

jemrykka
11. mar 2010

Rozmýšlal som nad Ellou, Lilianou, ale všetko som nakoniec zrušila a bude Olivia🙂)

liv1
11. mar 2010

jemrykka no to je dobre, ja budem mat asi Ellu, Lili sa mi straaaaaasne paci, ale drahy nechce a ja som Livia a vzdy som chcela byt Olivia 😀

vefi89
11. mar 2010

liv, tak predsa z dvomi L? 🙂

severaseptima
11. mar 2010

Mne sa tiez paci Ela, alebo Nadežda je velmi krasne ruske meno...znamena Nadej... 😉 aj Miriam je pekne...

nice202
29. mar 2010

mne sa paci Adriana, Ria, Mária, Nina, Ema, Eva, Oliver, Jakub, Daniel

dida81
30. mar 2010

Mn sapáči - Karolína, Hanka, Ema... (chlapcenske- Jakub, Oliver, Matej) 😀

martinkamm
31. mar 2010

ja mam doma Emily ale vsetci jej hovorime Elynka 🙂,Ely

martinkamm
31. mar 2010

pre druhe mam vybrate Evelin a pre chlapca Maxim

mirka285
31. mar 2010

martinkam to su obe krasne mena,ale neviem preco to fakt pekne meno skracujes na Ely 😉 myslim ze tym to meno straca svoju zmyselnost

adnan
4. apr 2010

....my máme doma našu vysnívanú Zoe....meno sme mali vybraté 4 roky....

pimpulienka
4. apr 2010

mne hneď ako sme sa dozvedeli, že budeme mať dievčatko očarilo meno Tamarka 🙂

katarina.banska
9. apr 2010

my budeme mat Lauru, je to moje vysnivane meno uz od strednej. no paci sa mi aj Lili, Natalia, Oliver, Samuel, Juraj.
takze pre dalsich potomkov si mame z coho vyberat 🙂

kassandra26
18. apr 2010

ahojte, ktore meno sa vam paci naviac? vobec sa neviem rozhodnut? Lara, Vivien, Melissa, Marissa alebo Melinda

vitezova
19. apr 2010

Moja sa bude volat Noemi🙂 co vy na to? paci sa vam to meno?

vitezova
19. apr 2010

Kassandra26-- jednoznacne 😉 Vivien. ja by som tiez dala to meno keby sme v rodine nemali uz dve Vivienky

stacinka
19. apr 2010

My sme premyslali nad tymito: Julianka, Terezka, SImonka

tinka349
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matula83
28. apr 2010

ja mam termin uz 25jula,a neviem sa rozhodnut medzi vanessa,lara alebo sara prinajhorsom sarah 😒

imarikai
28. apr 2010

ahoj vitezova ano pekne meno kamoška ma tiež Noemi ale volaju ju Nona ja chcem Aishu/Ajšu/ aj ma prekvapilo že sa pači aj manželovi jedna znama ma Sajnju povie sa to Saňja ešte som ho nikde nepočula