Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

tanitta
19. júl 2011

@adri2211 tu su vzdy dva tabory 😉 ... a vzdy budu.. a preto je pre kazdeho to svoje meno najkrasie a preto ho aj svojmu dietatu dava 😉

adri2211
19. júl 2011

@tanitta tak tak,mne sa nelubia ´´ klasicke´´ ale zas nehovorim,ze su skarede.a kazde dietatko je krasne nech ma akekolvek meno 🙂

adri2211
19. júl 2011

@amouramour nie nemam 😀

syslica
20. júl 2011

@swanqueen Aby som ťa trochu podporila, pridám sa tiež - veď Simonka je pekné meno (aj Simonka Zara, či Zara Simonka) - ja keď si prečítam Simonka, vždy sa mi vybavia tri dcérky mojej známej Natálka, Simonka a Sabínka, skrátene Nati, Simi a Sabi... a tie sú úplne špicové, ako do reklamy! Možno však nakoniec, keď svoju dcérku uvidíš, napadne ti úplne iné, vhodnejšie meno, tak sa veľmi neupínajte a jedno či druhé... 😉

swanqueen
20. júl 2011

@syslica no ja uz si pomaly zacinam na to meno zvykat, lebo priatel chce len toto, ziadne ine. tak nemozem povedat ze by sa mi uplne nepacilo, ale mala som inu predstavu.. ludom z mojho okolia sa tiez viac paci Zara a Simona praveze vobec. tak ja neviem ako to nakoniec dopadne. mozno ako vravis a zmenime to ked ju uvidime 🙂

alexandra
20. júl 2011

Ja mam Danielu, podla mna dokonale meno, Slovenske, medzinarodne, ked povies Danielka, je to ako pre malu princeznu, Daniela pre silnu mladu zenu, Dany skvela prezyvka v partii, a este sme sa aj narodili presne na den 6 mesiacov od menin.. No nebolo co riesit 🙂

lubinka26
20. júl 2011

ja som vyberala z tychto : Zara, Mia, Daniela, Simona, Kamila, Nela, Alexandra, Lenka, Zdenka, Linda

potom som chcela Elišku, ale kazdy jeden vyber mi niekto znechutil.

nakoniec mame Bianku a lepsie som vybrat nemohla 😵

syslica
20. júl 2011

@swanqueen To, čo ti teraz poradím, už v témach o menách odznelo viackrát: ignorujte, čo hovorí okolie! Do výberu mena má čo hovoriť dieťatko samo (ak tomu veríš) a jeho ocko a mama... NIKTO INÝ. My tu na fóre môžeme tiež len vyjadriť svoj názor, ale vyberáte napokon vy, ktorých sa to osobne týka. Tak želám dobrý výber 😉 !

swanqueen
20. júl 2011

@syslica mas pravdu. okoliu ju potom uz len predstavim.. dakujem 😉

zuziq
20. júl 2011

kazdemu sa paci nieco ine a my sme pri vybere mena tiez nereagovali na prekvapene vyrazy. Nakoniec sa Hugo stava uplne bezne meno a kedze sa nam pacia skor netradicne mena, tak dufam, ze budeme mat raz trojku Hugo, Lily a Max 😀

lucka1371987
20. júl 2011

ja som chcela dat najprv viktoria ale pred par tyzdnami sme zmenili na sarah a mm sa to paci.mojej malej by som dala strasne rada BIANKA ale to sa mm absolutne nepaci tak skoda ☹ ale isto meno este zmenim stale zakopnem o nieco nove 😀

wewerka000
20. júl 2011

vikinka 🙂

ivkus
20. júl 2011

Sofinka,Nikolka, Nina, Sharlotka 🙂

lucka1371987
20. júl 2011

niekde som citala ze babetko vam moze naznacit ako sa chce volat ake meno sa jej paci no moja malinka nenaznacila s bruska este nic iba kopanceky 😀 asi sa s nou vecer v posteli porozpravam 🙂

linddi
21. júl 2011

Linda 🙂
a ešte sa mi páči: Lucia, Sarah alebo Sára, Michaela.

slovakia13
22. júl 2011

mia vilma -moja dcerka 🙂 este sa mi velmi paci maya a sharlotka

meiwe
26. júl 2011

my sme chceli dat meno Chiara Marion Francseska a toto meno ma nepustilo ani po narodeni chlapceka a dcerka sa tak raz bude volat jak spanielska telenovela 😝

kvietky
26. júl 2011

@alexandra ahoj, podporujem velmi meno Daniela 🙂 - moja srdcovka je u dievcat stale Paulinka, ale mam aj Danielku a tiez ma skratku Dany - len nie Dana.

kvietky
26. júl 2011

@beruska64 - Julia je krasne meno a hodi sa snad ku kazdemu priezvisku - ja som si vybrala tu dlhsiu formu tohto krasneho mena a to - Julianka - lebo 2 mena som uz mala vybrate a tiez su dlhsie a Julianku sme vyberali ako poslednu 🙂

radlinka
26. júl 2011

Ella - May. Ellie, Liana, Loren, Frederica, Amy, Jessie, Sky, Skie, Alice, Isla, Amber. 😉

apoloma
27. júl 2011

Bianka)) 😉 😉

vvia
27. júl 2011

@vierka0 preco? Vierka je pekne meno 😉

lylyna
12. aug 2011

ahojte, prosím vás nemáte niekto dcerku menom Emily? kedy oslavujete meninky? dakujem

stellamiapiccola
12. aug 2011

ja dám asi meno Melissa 😉

ziza55
12. aug 2011

mne sa paci michaela,elizabeth, mia

bebaa
12. aug 2011

Nataša

zuzin78
12. aug 2011

my mame Sofiu a Zaru 😵

ziza55
12. aug 2011

alebo elissa

bea1971
12. aug 2011

a co takto trochu aj slovenske mena,ved su prekrasne vselijake,napr. Adriana 😉

kukujka
12. aug 2011

@meiwe no tak tebe by sa hodili trojicky,aby si to meno mohla pekne rozdelit 😉