Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

petka200
27. jún 2012

Tiež sme dlho váhali. malú už máme na svete. Volá sa Kristína. Nechceli sme nič zahraničné. Ale páčilo sa mi ešte Lenka a Lucia... Každý máme iný vkus 🙂)))

mia117
27. jún 2012

@yokralovnayo presne nad tymito menami som premyslala aj ja 🙂 ze dam detickam 😉 okrem Lili 🙂 pacia sa mi Sofia, Sarah, Tobias, Sebastian 🙂

yokralovnayo
27. jún 2012

@mia117 ja mám mená Sofia a Tobias vybraté asi mojej 16 tky 😀 😀 a stále sa mi páčia... mm s nimi tiež súhlasí.... som ho nalomila 😵 😀 a vaše prvé sa ako volá?

mia117
27. jún 2012

@yokralovnayo syn sa vola Erik Nicolas 🙂 a cakam dvojicky, takze ak to budu dievcatka Sofia, Sarah a chlapci Sebastian, Tobias 🙂 sila, ze sme si vybrali rovnake mena 🙂

yokralovnayo
27. jún 2012

@mia117 jeej vy cakate dvojicky? 😵 uvazujem este nad Sárou ... byvame v CR takze tu maju vacsinou teraz samé Vendlulky, Adelky atd. ALe tak ja zatial tehu niesom, ale dufam ze coskoro budem 🙂

mia117
27. jún 2012

@yokralovnayo ano cakame dvojicky jednovajecne 🙂 velmi sa vsetci tesime 🙂 a uz skusate riestit babatko ? ak ano ako dlho? nam sa to nastastie podarilo na druhy mesiac ako sme sa rozhodli, ze nadisiel ten spravny cas mat dalsie miminko 🙂 a postastili sa nam 2 🙂

anjelicek26
27. jún 2012

@mia117 - gratulujem k dvojickam. Si si ista tym sebastianom? Ja len viem, co s tym na Slovensku spravia, Sebinko, Sebko, Seboooo, to je strasne podla mna 🤐

yokralovnayo
27. jún 2012

@mia117 my sa začíname snažit koncom júla, chceli sme začat skor.. ale ešte riešim zubára, ten mi to zatial zakázal kvoli anestézii.... ale snáď po dalšej MS začneme... 🙂 verím tomu že sa nám to podarí hneď 😵 malá bola na prvý šup 😀
a máte v rodine dvojičky?? to musí byť krásne 🙂

mia117
27. jún 2012

@anjelicek26 to verim ze my Slovaci zopicime kazde jedno meno ☹ nebudem sa moc podla toho riadit, ved v poslednej dobe sa davaju nezvycajne mena a ludia si zacinaju zvykat.

zajaciq
27. jún 2012

@anjelicek26
@mia117 este Bastián sa moze prezyvat 🙂 vo fr to bolo celkom bezne meno... pekne.. ale tak poslovencene tie skratky "sebinko" to je na moj vkus cisty des

apoloma
27. jún 2012

dievcenske??hm....Bianka a Karin 😉 😉 😉

mia117
27. jún 2012

@yokralovnayo ano stara mama mala dvojicky 🙂 teda tak Vam moc zelam, aby Vam to hned vyslo, sledujes si ovulaciu a pod.? lebo je smutne, kolkym dievcatam a zenam sa nedari aj roky ☹

yokralovnayo
27. jún 2012

@mia117 ja si zapisujem akurat druhy mesiac hlien do kalendara... merala som BT 2 dni 😝 a potom sa mi uz nechcelo... 😀 mám 22, tak si myslím že snáď s tym nebude taky problém.. ale ak by som neotehotnela do dvoch mesiacov, tak začnem merat BT 🙂 zatial sa tym nejak nestresujem a neriešim... 🙂

mia117
27. jún 2012

@zajaciq Ano aj Bastian je pekne 🙂 ale to by mi pripominalo Nekonecny pribeh 🙂

mia117
27. jún 2012

@yokralovnayo jasne podari sa 🙂 moc drzim palce 😉

anjelicek26
27. jún 2012

@mia117 - mna by taketo nieco odradilo, ze to ludia nebudu pouzivat, tomu by som nedoverovala a v skolke tiez, Sebastian je pridlhe, budu volat Sebo pod sem, uz som to tak pocula 😖

Mne osobne sa paci kombinacia Tobias & William 😵

yokralovnayo
27. jún 2012

@mia117 vdaka 🙂 a ty si merala? ci sa len podarilo ? 🙂

mia117
27. jún 2012

@anjelicek26 radsej sa moc nebudem riadit co a ako ludia, lebo to by som nevybrala ziadne 😉 ale este mam casu dost a kludne sa vsetko moze zmenit 🙂

natia
27. jún 2012

@anjelicek26 to máš pravdu...Sebastian samo o sebe je pekné, ale istotne ho budú vola Sebko...to by som nezniesla, takto zhnusené meno

mia117
27. jún 2012

@yokralovnayo prvy mesiac sa nedarilo, cakala som ze to snad pojde hned 😉 ale ako naschval mala som 1 mesiac anovulacny, zrovna ten 🙂 tak som sa rozhodla meravat teploty a zasla ku gyn. ta mi povedala, ze vidi, ze sa blizi ovulka a aby sme sa snazili tak sme sa aj snazili niekolko dni 😀 a vysledok 2 fazulky 🙂 kukni do albumu, mam tam ten graf prvy a posledny 🙂

yahodova
27. jún 2012

@anjelicek26 Lathenie bola kralovna podsvetia nie Loriana 🙂

ludka77
27. jún 2012

@mia117 budú ho volat tak ako ty. Ked ho budeš ty volať celým menom tak aj ostatní. Ja mám Ľudmilu a voláme ju Ludka manžel ju vola Ľudmilka. Moji známi a deti na dvore ju volajú Ludka. A manželovi známi a ich deti ju volajú Ľudmilka. Nikto jej nikdy odpovedal Ľuda

madzik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
madzik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mia117
27. jún 2012

@ludka77 🙂 Dakujem

ludka77
27. jún 2012

@mia117 za málo, skutočne je to tak 🙂

mia117
27. jún 2012

@ludka77 To som rada lebo premyslat nad kazdym jednym menom, ako ho mozu ostatny volat, tak sa asi zblaznim z toho vyberania mien 😉

lucinka1104
autor
27. jún 2012

@anjelicek26 amyslíš že Maximilána nič v zlom budu volať Maximilián to ťažko tak Max,Maxo,Maxi.....ô.Ako Sebo je strašné ale Sebi a Sebinko mi strašné nepríde každé jedno meno sa da zhovadiť ja som nedala Olíviu len zato že som po pôrode spanikárika že ju budu volať Oliva a teraz tužim splodiť Oliviu 😀

anjelicek26
27. jún 2012

@lucinka1104 - Maxo ho v nemecku nikto volat nebude a to je to, kde budeme zit 😀 Ani na Slovensku nikto nepovie Maxo, to je nejaka nova kreacia 😅 A Max, Maxim ci Maxi je uplne v pohode 😉 Ja som s tymi prezyvkami ratala a mne sa pacia, ani jedna z toho nie je cudna ci urazliva. My sme prave vyberali medzinarodne mena, nase deti zili uz v troch krajinach a mozno o par rokov budu zit este v dalsej ;) Tak sme vyberali medzinarodne mena. Pre oboch.

lucinka1104
autor
27. jún 2012

@anjelicek26 však ok Ale potom kludne aj Sebastián ja chcem ešťe možno raz Alexander alebo Nicollas či Andreas