Najobľúbenejší český seriál

luciaakubko
14. jún 2009

my vsichni skolou povinni

a este sanitka

felicia1
14. jún 2009

poistovna stastia jednoznacne

tenty
14. jún 2009

chlapci a chlapi 😉

luciaakubko
autor
14. jún 2009

zikals, ja se hned vraatim... 😀 tenty, aj ten som si dnes stiahla 😉

norik1
14. jún 2009

chalupari a jednoznacne Navstevnici, uplna jednotka 😉

tenty
14. jún 2009

stare dobre casy to boli
zamilovana som bola po usi
a Voříška som lutovala furt, aj som plakala, nebola som schopna pochopit, ze je to len film 😀 😀

luciask
14. jún 2009

ja som mala rada aj Skrecek v nocni kosili

saska.t
15. jún 2009

tak u mna teraz vyhrava serial ulica 😉

titkovamiriam
15. jún 2009

nemocnica,sanitka,hriesny ludia mesta prazskeho a z tych novych mam rada cetnicke humoresky 😀 a teraz pozeram aj navsetvnikov,poistovnu nemusim

claudinka
15. jún 2009

VKV-cka 😵 😵 😵

depecko
15. jún 2009

ja som "milovala" Život na zámku 🙂

mirela
15. jún 2009

nemocnicu na okraji mesta, ale tu prvu seriu, to nemalo chybu 😉, my vsichni skolopovinni - tiez dobre 😉

ianitka
15. jún 2009

my vsichni skolou povinni, zivot na zamku (ale ked ho v januari znova davali uz sa mi az tak nepacil 😒 ), rodinne pouta (kym sa to nepremenovalo) a z tych novsich "miniserial" Proc bychom se netopili

duskaf
15. jún 2009

Ja jednoznačne - My všichni školou povinní - videla som to miliónkrát a aj teraz by som si pozreli milióntýprvýkrát.
A stále som hovorila, že ako nemôže mať tá nervózna učiteľka rada toho chlapčeka, ktorého si adoptovali, že ja by som ho mala najradšej zo všetkých. 🙂

norik1
15. jún 2009

a este Takova normalni rodinka - na tom sa narehocem aj dnes 😀

mikalove
15. jún 2009

život na zámku,chlapci a chlapi 😵

hasleerka
15. jún 2009

všetky čo ste pospomínali sú super ... aj teraz v nedelu začali chalupári a nestíham sledovať

norik, tak rodinka bola úžasná, Hanzlíka ako herca mám hrozne rada

ja teraz sledujem českú ordináciu

womenne
16. jún 2009

Česko ma velmi dobre serialy a vybornych hercoch moje oblubene su VKVčka 😵 ,Chalupaři, Letište 😵 😵 😵 😵

certica
16. jún 2009

norik, presne to ma napadlo ako prve 😉 . sice este v čb-farbe, ale vymakane 😀

nanyka
16. jún 2009

Bylo nás šest

penny13
16. jún 2009

Poisťovna šťastia

luciaakubko
autor
16. jún 2009

Hanzlik a Bartoska to su zasa moji naj z ceskej plejady skvelych hercov - teraz myslim, ze ma uputali ako chlapi, lebo tych hereckych es by som mohla menovat a menovat a menovat a menovat a... 😀

asitka
16. jún 2009

poisťovna šťastia...

bianca
16. jún 2009

1,ordinace a Kdyz se slunci nedari a plno dalsich starsich super serialov

andy.a
16. jún 2009

je ich veľa..klasika Nemocnice na kraji města-ale tá stará séria,od Dietla,tie novšue nestáli za veľa 😕

Chlapci a chlapi..Bylo nás šest..z novších Pojišťovna štěstí-ale iba prvá séria,tie ďalšie nič moc,ani som to už nesledovala,nebavilo ma to 😕

Život na zámku je fajn..len už ho toľkokrát reprízovali,že človek to vie pomaly naspamäť 😝 😀 ale dá sa vidieť zasa 😉

a Ordinaci na Nove si nenechám ujsť ani jeden diel 😝 😅 😵

staršie seriály boli skoro všetky fajn..aj napr.taká Žena za pultom,čo poviete ?? 😕 😅 nedávno to reprízovali na JOJ Plus 😝

hiha
16. jún 2009

Chlapi a chlapci-zamilovana do Zounara,Sanitka,Poitovna

erikasadek
16. jún 2009

ordianci aceska, poistovna stastia, arabela.. stara; navstevnici; stare seriali , s vaculikom... len uz si nespomonam na vsetky nazvy. sanitka, nemocnica na okraji mesta....
30 pripadov majora zemana...
my vsichni skolou povinni... nemalo chybu..

penny13
16. jún 2009

Arabela, ako som mohla zabudnúť? No to už skôr baví viac baby ako mňa 🙂

andy.a
16. jún 2009

..a ešte taký seriál o rodine železničiarov,všetci hrali na nejaký hudobný nástroj,mali kapelu 😝 😅
tuším Dynastia Novákovcov ,nie ?? 😕 😅 😝
aj to bolo dobré 🙂

ukana
16. jún 2009

norik,takova normalni rodinka............to je proste klasika, ktoru mozem kazdy den.babicka co pise detektivky, raubiři, Kacenka, pauli,zelvicky, tetička 😀 😀 ..............mala som rada Cetnicke humoresky,Chalupari, .............Hrisni lide mesta prazskeho 😉........

Poistovna stastia sa mi paci z tych novsich, len nemuseli obsadit brozovu, z tej mi je fakt blbo 😝 😝 😝

luciaakubko
autor
16. jún 2009

kdyz se slu