Nákup na poukážky Lyoness. Máte skúsenosti?

krasulka
9. apr 2009

Ahojte, zaujimalo by ma ci niekto nakupujete cez poukazky Lyoness. Malo by to fungovat tak ze zakupite si nieco take ako stravne listky, su 5 eurove a najmenej sa da kupit v hodnote 100 eur. A da sa tym platit v Tescu a inych obchodoch. A malo by sa vam z kazdeho nakupu na tieto poukazky vratit urcite percento penazi na vas ucet. Kamaratka tak nakupuju uz 3 roky a zevraj im vzdy z kazdeho nakupu vratia cast penazi. Chcela by som vediet ci s tym este niekto mate skusenost a ci sa to naozaj oplati. 🙂

sasiki
10. apr 2009

Ahoj krasulka, u nás sa o tom začalo medzi ľuďmi rozprávať, takže presne neviem, myslím, že je to 5%......osobne o to záujem nemám, ľudia čo sa okolo toho točia - klasická pyramída, niekto sa nabalí, ostatní majú 5%. Vyzerajú do toho veeeeľmi zažratý a to ja nemusím. Proste prachy, prachy, prachy. Ale to je len môj doterajší dojem z toho, presné info fakt nemám..........

matica2
10. apr 2009

ahoj tak ako sasiki sa mi to javý ako pyramída. na tebe bude zaraábat ten čo ta tam dostal a ty budes zarábat na niekom koho na to zlanáriš. 😉

krasulka
autor
10. apr 2009

Aha, preto sa pytam ci s tym ma niekto skusenost. Lebo mne kamoska hovori ze, pozri sa do Tesca chodis nakupovat tak ci tak, tak takto sa ti z toho nakupu aspon nieco vrati.. Mozno by som to aj vyskusala ale uvidim ci sa tu nazbieraju nejake pozitiva 😉

matica2
10. apr 2009

ale to nieje na bežné nákupy ale ide o vetšie sumy podla mna.

mareklucka
22. jún 2009

Ahojte,určite ste si všimli tú reklamu,ktorá beží na Lyoness.Čo si o tom myslíte? Pozrela som si ich stránku,ale neviem zdá sa mi to divné,že len tak vám preplatia časť nákupu a zadarmo vám pošlú uvítací balíček... 😒

Aké sú vaše názory na to?

zoeno.1
22. jún 2009

my cez lyoness nakupujeme uz zo cca 6 rokov,teda hlavne muz sa v tom vyzna,ja moc nie,ale kupili sme cez to aj sporak, bicykle, prehliadky u zubara,naftu,potraviny v tescu v hypernove (tam bola tusim vacia zlava) a kadeco ine,najnovsie platime cez to internet a zachvilu aj kablovku....percenta zavisia od toho co kde kupujeme,je to rozne.je to dobre z dlhodobeho hladiska

zoeno.1
22. jún 2009

teda nemyslela som preventivne prehliadky u zubara 😅 este ma napadlo,ze aj okuliare v optike

majina.b
22. jún 2009

ak mám dobre info tak niekedy tie kartičky vydavala tatrabanka

nie je to niečo ako zbieranie bodov v bille alebo v tesco a potom výhodný nakup??

zoeno.1
22. jún 2009

o tych kartickach v tatrabanke neviem nic.predtym si muz tlacil poukazky cez internet,no teraz zaviedli karticky.myslim,ze body sa tam nezbieraju.

majina.b
22. jún 2009

nemyslim tým body, ale na tom princípe

TB pri založení učtu ponukali aj LSN

zoeno.1
22. jún 2009

nechcem kecat,takze neviem,muz to pozna skoro do bodky,ale pre mna je to spanielska dedina,len viem ze cez to nakupujeme kadeco 😅

majina.b
22. jún 2009

hodila som do google LNS, ale zväčša su tam iba PR reakcie, ale od bežneho človeka - skusenosť nič, skôr debata o čom to je.

zuzka99
23. jún 2009

môj otec sa dal na to nabaláchať, je to klasická pyramída, tí čo sú v sieti najvyššie berú najvyššie percento a najviac peňazí od každého zákazníka. Koľko ľudí na to nahovoríš od toľkých potom berieš nejaké percento atď.

nanyka
23. jún 2009

je to na štýl pyramídovej hry, z nákupu sa vráti 1,5 % pokiaľ nemá človek niekoho pod sebou..a to je dosť málo - okrem toho je limitovaný výberom obchodov..
a keďže my chodíme nakupovať do Rakúska, pretože tu je všetko veľmi predražené, tak o tom ani nerozmýšľame..mama za mnou s tým prišla, že jej to kamarátka ponúkla, no veľmi rýchlo som ju od toho odhovorila..

sranda
22. aug 2009

Lyoness nie je o zarábaní. To je len o šetrení peňazí. Mesačne 500 euro minutých v Tescu a podobných obchodoch je prostredníctvom Lyonessu hodné 495 euro. Čiže jedno smiešne úbohe percentko menej. mnohí si povedia kašlem ja na to, pyramida, lietadlo, odrb a pod. Kolkím z vás pri platení v pokladni hociakého supermarketu, benzinky, elektroobchodu, cestovky, stavebnín, a pod. zakúpeného tovaru v lubovolnej hodnote následne vrátili 1 smiešné percentko ? V rakúsku sú až 2 percentká. mne sa to ešte nestalo. Vždy sa musí zaplatiť tá suma čo je na účte nikdy ani o 1 cent menej. Z kassy pokladne mi nedali naspať za môj nákup ani cent a v minulosti ani halier za celý môj život a ani mojím blízkým. Jedine kadejaké body Shell, Slovnaft, s tým že si môžem za tak získane body buď dostať grátis alebo lacno kúpiť nejaké veci z katalogu spominaných firiem cez body. Ak tu niekto spomína že 1 alebo 1,5 percent vrátenia peňazí z bežného nákupu je málo tak nech to začne rátať v rokoch. Mesačné výdavky 1000 euro x 12 mesiacov čiže ročne 12000 euro 1 percento naspäť z toho je 120 euro pri 1,5 percente je to 180 euro ročne. Ak toto sú nezaujímavé sumy ktoré sa dajú ušetriť tak ma zaujíma kto sa len tak vzdá 180 euro len tak a pošle ich o seba preč s tým že ich nechce.

bets
24. aug 2009

v Trende je o tom clanok...

aksulvap
24. aug 2009

Ja som sa tam zaregistrovala, ale zatiaľ som žiadne výhody nečerpala. Poukážky do tých veľkých reťazcov ako napr. Tesco sa musia kupovať vo väčšom množstve a spotrebovávala by som ich veľmi dlho (veď nakupujem aj inde) a keď si nechám tie peniaze na účte v banke, tak z nich tiež to 1% dostanem.... 😉

lul
24. aug 2009

je to pyramida... preco by mal na mne niekto zarabat?

cairka
24. aug 2009

no ked budem mať mesačné nákupy za 1000€ tak sa dám aj na Lyoness 😝 skôr to asi moc zmysel nemá 😅

branko882005
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabrielita55
7. nov 2011

no ja som sa k tomu dostala cez moju tetu a hned som to posunula priateľovi, začali sme to využívať, nedávno tomu bol rok, za ten rok som ja našetrila 30 eur (nerobím veľké nákupy) a priateľ 90 eur (väčšie nákupy)... myslím že to nie je na zahodenie...
PS: tá večera za tých 90eur, ako odmena že som mu kartu posunula stála za to 😉 takže odporúčam 🙂

nevy21
27. dec 2011

vidim že mate veľmi malo informacii 🙂 ja to vyuzivam tiez asi jeden rok ale vratilo sa mi uz asi 200 €. a to ja skoro vobec nenakupujem 🙂 Je to velmi premysleny system kde kazdy podporuje kazdeho - aj ten prvy clovek ktory vstupil do systemu moze podporit toho posledneho. a poukazky sa daju kupit aj v urcitych predajniach napr. len tolko kolko chcem - napr aj za 5€. Ale tie platia asi len v 5 obchodoch. Na vsetky ostatne Vam staci cash back karta alebo sa da kupovat aj cez internetove obchody. ziskal uz niekolko certifikatov napriklad ISO, TUV... ak by mal niekto zaujem vediet viac, napiste mi na mail nevy21@gmail.com

gangstro
3. aug 2012

Ahojte
Keď budete chcieť poradiť s lyoness rád vám pomôžem.

alenkalienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gangstro
22. feb 2013

Niekto ťa musí zaregistrovať - ak máš záujem - ozvi sa.

pegasso
11. jún 2013

Ja uz beriem cez Lyoness elektriku aj plyn, v rodinnom dome mame spat z Lyonessu cca 1.000 Euro spat. Celu dovolenku. Aj tu kupujeje cez Lyoness, tak ze znovu usetrene peniazky. Radsej si dam fast food tiez u MC Donald dobry salat -10% na poukazky a Papa Chicken je na karty.

gangstro
13. jún 2013

@pegasso
Nehnevaj sa ale do roka cez lyoness mat 1000 eur spat ? To ako sa da urobit? Kolko platis mecasne za elektrinu?

pegasso
13. jún 2013

Jednoducho rataj. Mesacne tankovanie (Priemer| OMV 100 Euro, Tesco / Hypernova 200-300 Euro (mam dve deti) plyn, 100, Elektrika 50, Dovolenka cez Travel Net 2000, McDonald 50-100, Nay, Bata, Baumax, .... mesacne otocime s rodinou v priemere 800 Euro. To znamena 9.600 miniem rocne fix cez Lyoness. Do toho este treba ratat pneumatiky AzetPneu, restauracie a ostatne denne nakupy, co sa nazbiera. A okrem toho, kartu som dal svojim znamym a mam pekny tyzdenny bonus s ich nakupov. Chvilu mi to trvalo, ale rozhodne sa dneska oplatilo. Mozem iba doporucit, Nic to nestoji a peniaze spat s kazdeho nakupu naozaj potesia.

gangstro
13. jún 2013

Ano - tak to vyuzivam aj ja. Ja som ta zle pochopil a myslel som ze len za elektriku mas 1000 eur spat. I ked nie vzdy sa to cez lyones oplati, proste niekde je to lacnejsie aj bez zlavy. Tesco uz zas ide? Lebo dlhu dobu neslo

igorcatko
17. jún 2013

@krasulka
@nanyka
Čítal som niektoré reakcie, a nedá mi nereagovať. Ako už bolo napísané dostávaš drobné pri nákupoch ale peniaz sa vždy spočítavajú a dokonca v niektorých prípadoch aj násobia.
Každý človek tu začína na rovnakej štartovacej čiare a je iba na ňom ako stým naloží.
MLM je pracovný system budúcností, a bohužiaľ MLM je všade len si to človek neuvedomuje. 1.riaditeľ, 2. vedúci smeny, 3.majster a 4 úroveň zamestnanec(má však zamestnanec možnosť hoci len teoretickú aby sa dostal na riaditeľa?)
Lyoness je odporúčací marketing a zato dostáva človek peniaze.
To že v predajni potravin dostaneš iba 2-3 percenta je samozrejmosť, pretože je to sortiment ktorý potrebu každý na prežitie.Pri ubytovaní alebo voľnočasových aktivitách je to aj 14 a viac %. Ale ku všetkým percentám je potrebne prirátať % ktoré sú využívané na vyplácanie ľudí ktorý budujú túto nákupnú sieť .
Iste ste si všimli že naši obchodný partneri sú ty najväčší v oboroch, a reťazce ktoré majú celu flotilu právnikov a podobne zameraných ľudí ktorý si preveria každú maličkosť a až následne podpíšu spoluprácu.
Dnes 17.6 je to presne 10 rokov čo fungujeme, a prešli sme obrovskými krokmi až na Ázijský kontinent a okrem pólov máme pokrytý celý svet.
V Lyoness je skupina ľudí ktorý chcú od života viac ako len denne nadávať pri ceste do práce a späť.
Lyoness pomáha v chudobných krajinách ale aj všade kde je to potrebné(3 školy a mno zrekonštruovaných detských domovov), a taktiež zachraňuje našu planétu(obnoviteľné zdroje, recyklovaný papier a podobne)
0904 396263 za svojimi slovami si stojím a som ochotný sa porozprávať z kýmkoľvek kto ma záujem zmeniť svoj život.