Nákup na poukážky Lyoness. Máte skúsenosti?

krasulka
9. apr 2009

Ahojte, zaujimalo by ma ci niekto nakupujete cez poukazky Lyoness. Malo by to fungovat tak ze zakupite si nieco take ako stravne listky, su 5 eurove a najmenej sa da kupit v hodnote 100 eur. A da sa tym platit v Tescu a inych obchodoch. A malo by sa vam z kazdeho nakupu na tieto poukazky vratit urcite percento penazi na vas ucet. Kamaratka tak nakupuju uz 3 roky a zevraj im vzdy z kazdeho nakupu vratia cast penazi. Chcela by som vediet ci s tym este niekto mate skusenost a ci sa to naozaj oplati. 🙂

igorcatko
17. jún 2013

@cairka
zmysel to ma vždy, nakupuj teraz keď si v produktívnom veku a vychutnávaj si ušetrené peniaze na dôchodku pretože Lyoness ti za každých 50 eur ktoré nazbieraš na nákupne konto vyplatí časom 450 EUR a za takých 20 rokov nazbieraš tých 50 euro-viek aj 100-ky a to už sú peniaze veľmi zaujímave si myslím.
Pokiaľ si ochotná urobiť o niečo viac ako nakupovať môžu to byť aj 100-ky ale aj 1000-ky mesačne.
0904396263

igorcatko
17. jún 2013

@krasulka
Poukážky sú výborná vec pretože na nič nečakáš máš peniaze ihneď späť, bez toho aby si navštívila obchod.
Príklad dnes ideš na nákup a podáš kartu LYONESS obchodník to zaznamená ale zvyčajne ma 30 dní na zaplatenie faktúry.(zákonom daná lehota) teda na svoj cashback čakáš dlhšie, pri poukážke máš cashback ešte skôr ako ich držíš v ruke.

vlato
27. júl 2013

Ach ľudia, vôbec nemáte šajn o tom čo je to Pyramída, a čo je to MLM - Multi level maketing

2013dolly
11. dec 2013

Mam v systeme niekolko pozicii,nevyhospodarenych,ako si ich mozem vybrat na nakup.Za pozicie by som chcela poukazky.

dreamer8
3. apr 2014

@2013dolly - aktivujte si re-cash, uz som odpovedal v inej teme, takto Vam pridu na ucet nie len z vyplatneho konta, ale aj z vernostneho, ktore je casto vyssie - od 1 az do priblizne 50% vo vynimocnych pripadoch, takze takto postupne si mozete Vase preddavky vykupit .

dreamer8
3. apr 2014

Mam dobre skusenosti s poukazkami, niekolko som vyhral, teraz som si objednal TESCO poukazky za 140€ - od tejto sumy sa neplati postovne. Pri tychto poukazkach je nutne objednavat cez mail alebo telefon, kedze sa rychlo vypredavaju. TESCO ako jediny partner Lyoness umoznuje pouzit pri platbe poukazkami aj TESCO Clubcard, takze usetrite 2x!

pegasso
18. máj 2014

@gangstro ide, na vsetkych predajnych miestach poukazok. Dokonca, to ide predavat aj SEVT.

pegasso
18. máj 2014

Viem ze od Jula 2014 pridu velke zmeny, nova karta a cashback aj z vernostneho konta. Vraj do bude supa pre nakupujucich klientov za ostatnych 11 rokov.

cali6
14. jún 2014

My ako rodina lyoness pouzivame a mozem povedat, ze sa nam v priemere vracia cez 50%. Ano zmenili sme navyky a nakupujeme co najviac tam kde je lyoness, ale ked si clovek na konci roka spocita kolko usetril a to sa bavime o tisickach, tak nie je o com. A poznam aj osobne ludi, ktori su len pouzivatelia karty a maju to tiez a nikomu kartu nedali. Nie je to pyramida. Sami sme toho dokazom. Kto chce vediet ako to funguje, kludne napiste

viliama
14. jún 2014

@cali6 Mňana Lyoness prehovorila známa, nevedelami to však dobre vysvetliť. Keď ma registrovala, tak vraj zabudla napísať moje č. účtu. Vždy mi mali prísť peniaze, keď som nazvbierala 10 eur. Známá mi povedala, že mi to ide na vernostný účet a takýchto, čo sa u nej registrovali je viac. Ja by som teraz potrebovala peniaze, keď nemám dobre platenúm prácu kvôli deťom. Chcela by som tie peniaze na môj účet. Veď neskôr simožno nájdem lepšie platenú prácu, keď deti odrastú. Kto mi poradí, aby miprišlo aspoň to 1% na účet, čo mi chodilo navernostné konto? Nastretnutia nemôžem chodiť kvôli deťom. Je ti v inom meste.

cali6
14. jún 2014

To nemyslis vazne? A to spravila bez tvojho vedomia? Alebo aby ti to vysvetlila? Ano je lepsie ked ti ide vsetko na vernostne ale mala by si to chapat a je to ttvoje rozhodnutie a ked chces aby si to prepla je to otazka 5 sekund

viliama
14. jún 2014

@cali6 Bolo to už veľmi dávno, ale určite som chcela, aby mi aspoň to 1% išlo na účet a čakala som, že mi to bude chodiť na účet. Keˇstále nič nechodilo, tak som tam zavolala a povedali, že na vernostnom mám viac ako 30 eur. Nedalo by sa to 1% dať spiatočne na účet? Teraz to už mám vraj nastavené tak, že mi to bude chodiť na účet. Ale tie peniaze predtým neviem či ich teda poškú na účet? Ďakujem za odpoveď.

viliama
14. jún 2014

@cali6 Mohlo to byť nedorozumenie alebo zámerný podraz? Mala by z toho nejaký zisk? Ja som chcela, aby mi to jedno percento išlo vždy po 10-tich eurách na účet a nie až v budúcnosti. Dá sa tonapraviť?

cali6
15. jún 2014

Co uz je na vernostnom konte sa neda poslat do banky. Nemyslim si ze zamerny podraz. Ja odporucam tiez mat vsetko presmerovane na vernostne konto. Len ked si chcela vyslovene do banky, mala ti to tak nadstavit

cali6
15. jún 2014

Odkial si?

viliama
16. jún 2014

@cali6 Už som si to so známou vydiskutovala, urobila to bez môjho vedomia. Telefonicky som sainformovala v Lyoness, takže čo sa dalo som urobila.
Ďakujem za rady.

viliama
16. jún 2014

Už to mám vyriešené, známá to urobila bez môjho súhlasu a vydiskutovali sme si to. Ostatné t

cali6
17. jún 2014

Ok, super. Vela zdaru

modrykonik321
19. jún 2014

ano , tiež fungujem , že z nákupov sa mi peniažky vracaju späť

cencula
20. jún 2014

prosím vás kde hlavne nakupujete? ja kupujem v tescu, tankujeme v tescu, nakupujeme aj v kinekuse aj pantha rhei, ale nejak mi to nejde až tak. Ktorá cestovka je dobrá cez lyoness? má niekto skúsenosti s lyonessom v bulharsku? chceme ísť do Obzoru a rada by som to využila, ked ideme na vlastnú päsť? čo ešte nakupujete cez lyoness?

dreamer8
28. jún 2014

@cencula - vsetko je na stranke lyoness, staci zadat kategoriu, napr. cestovanie a dovolenka, prip. pre konkretne obchody aj mesto...
- Cestovky napr. Aeolus 2+18%, je ich tam viac, ale odporucam aj zlavove portaly ZlavaDna 2+2% a Jozko.sk 2+3% - su tam zaujimave ponuky.
- Ostatne - v kazdom meste su ini partneri, ale napr. v Mall.sk je vsetko, elektro, oblecenie, aj akcie na plienky a pod., na tych zlavovych portaloch je tiez rozny tovar, nie len dovolenky, dalej Piklio na vyvolavanie fotiek a pod., navyse tam je zlava 10€ pri prvej objednavke
- Dalej na karty Fresh (potraviny), NAY, Baumax, SEVT, lekarne, elektra, zeleziarstva, kvetinarstva, ozaj tazko radit konkretne, treba si najst partnerov zadanim mesta...

tojada
6. júl 2014

Aj ja sa cítim podvedená s Lyoness. Známa, ktorá mi to vypisovala to dala všetko do vernostného,teraz to už však napravila, keď som ju o to požiadAla, ale malka mi to hneď po vedať. Teraz mi už len1% má ísť na vernostné. Ani neviem, aká je v tom vernostnom výhoda?

dreamer8
7. júl 2014

@tojada bola si podvedena znamou a nie lyoness-om! Ked ti znama preda auto so skrytou zavadou, budes nadavat ake robi ten Mercedes zle auta, alebo na znamu ktora ti tu zavadu zatajila?
.
Predvolene nastavenie, aspon teraz je "1-2% Výplatné konto", takze si to skontroluj, mnohi partneri maju cashback 2%, ak sa ti nazviera na vyplatnom konte 10€, najblizsi utorok sa prevedu na ucet, ak ho mas spravne nastaveny, ak nie, neprepadnu, budu prevedene ked si spravne nastavis bankovy ucet v nastaveniach.
.
Ostatne percenta idu na vernostne konto, to sa musi vyhospodarit, ale je to na dlhsie obdobie, peniaze ti nepridu hned, viac zistis na strankach lyoness, prip. na Service Center, telefon alebo email.

tojada
7. júl 2014

dreamer8@Ďakujem, kde sa teda v ktorých predajniach sa dá ešte nakupovať v Lyoness?

dreamer8
7. júl 2014

@tojada - uz som to pisal vyssie, okrem vacsich znamych je to rozdielne v kazdom meste, prihlas sa na lyoness stranke a vyhladaj si obchodnych partnerov vo svojom meste.

dreamer8
8. júl 2014

@tojada - odporucam tiez bezplatnu aplikaciu pre smartphony s iOS a Android, tam je mozne najst obchodnych partnerov v blizkosti, ale napr. aj platit mobilom, ziskat zlavove poukazky, zobrazit lyoness kartu ak s si ju zabudla doma a pod. Je na strankach Lyoness, prip. staci napisat do googlu "lyoness aplikacia".

dreamer8
4. aug 2014

@krasulka - tak postupne...
.
K energiam - na lyoness ziskas 2+1% na lyoness a k tomu 5-14% okamzita zlava ročne, tak, to nepocitam moznych 2x 0.5% ak registrujes pod seba rodinnych prislusnikov, malo? Spolu teda 8 az 18%!! Stale malo?? To su len energie ktore musime platit vsetci!!
.
Teraz si dajme priklad, Tesco - ak zaregistrujes pod seba rodinnych prislusnikov, pouzijes aj clubcard, tak mas min. 1+1+1-2% a max. 1+1+0.5+0.5-1-2%, takze pri nakupe poukazok tesco a pouziti clubcard z JEDINEHO nakupu je mozne ziskat 3 az 5%!! Teda 3 az 5€ zo 100€ nakupu, to vsetko plati aj pri nakupe AKCIOVEHO tovaru, teda vsetkeho tovaru!!
.
V mnohych dalsich obchodoch je okamzita zlava az 2%, napr. baumax, sevt - az 2+7%!, McDonalds, Takko 2-5%, mnoho zlavovych portalov, ktore k beznym zlavam davaju vramci lyoness okamzitu zlavu 2% + dalsie percenta na vernostne konto, napr. zlavadna, boomer, jozko.sk, masto... Dalej napr. mall.sk, nay, baumax a dalsie a dalsie....
.
LEN ROZMYSLAJTE, NAKUPUJTE, SETRITE A POMAHAJTE!!!

mbartalos
3. feb 2015

Ahojte, mam k dispozicii Lyoness poukazku v hodnote 2000 eur, ta sa da vyuzit na nakup originalnych poukazok u Partnerskych obchodoch. Tuto Lyoness poukazku mozem aj darovat. Nakolko ju sama nevyuzijem, rada to posuniem niekomu. Cena za ne dohodou. Ak by mal niekto zaujem dajte vediet.

amikus
22. feb 2016

mám skúsenosti....Používam na OMV a v Tescu... je to trochu obštrukčné riešenie....ale ušetrím... babka k babce - budú kapce....