Nákup výbavičky na Slovensku, v Poľsku alebo v Maďarsku

zuzanajas
20. jún 2016

Kde je najlepší výber značkových kočiarov? V akom obchode? Chcem aby tam bol čo najväčší výber kočiarov, hlavne kvalitných.
Taktiež by som najradšej nakúpila všetko na 1 mieste. Kočiar, postieľku, základnú výbavu. Všetko.
Či už to bude na SR alebo v PL alebo v Maďarsku. Kde sa hlavne oplatí ísť, hlavne cenovo?

janickacrazy
20. jún 2016

Ak chceš drahý značkový kočík, tak najlepšie ceny sú na bazoši, veľa mamičiek predáva úplne zachovalé, málo používané a za polovičnú cenu.

zuzanajas
autor
20. jún 2016

Ja chcem novy urcite. Dakujem

2hviezdicka
27. jún 2016

dobrý internetový obchod je nasim-detom.sk. Tam určite nájdeš takmer všetko a hlavne to nie je žiadna čína, ale kvalitné testované a bezpečné výrobky pre deti a ich mamičky...doporučujem

5zuzu5
12. sep 2016

Ja som si vsetko zaobstala cez velmi dobry obchod www.babyland.sk. Maju kvalitne nemecke vyrobky ale aj ine, ceny su prijatelne kedze je to zaroven aj velkosklad. je tam z coho vyberat a vedia aj poradit. Maju aj kamemy obchod v Bratislave kde si mozte popozerat a rovno aj kupit pripadne objednat tovat. 🙂 Ja som velmi spokojna 🙂 odporucam

2hviezdicka
12. sep 2016

ja som bola nadmieru spokojná v : www.nasim-detom.sk. Majú tam skvelý výber od bábätka až po 5 ročné detičky. A je to naozaj kvalita za dobré ceny-žiadna Čína a nezávadný tovar. Ja som bola doteraz veľmi spoko
jná...)))doporučujem tento e-shop.