Nákup z kojenecke-obleceni. Máte skúsenosť?

domika9
3. okt 2009

Ahojte chcela by som sa opatať či nemate skusenosti s kupovaním vecičiek pre babo z internetoveho obchodu kojenecke-obleceni

alebo z detske-oblecenie

v tom druhom som našla aj vela slovenskych vyrobcov tak ma to celkom zaujalo

tak ak mate nejake skusenosti -kvalita a tak tak dajte vedieť lebo ceny sa mi oproti normalnym obchodom zdaju lepšie 🙂

majula28
30. okt 2009

ahojte babky, ja som tiež nakupovala z tej stránky kojenecné oblečenie, som s tými vecami spokojná, cena určite lepšia ako v obchodoch, a aj kvalita je super, sú to síce poľské veci ale sú lepšie ako niektoré naše slovenské... 😀 ale je pravda, že z perinky-zavinovačky sa mi vyprali farby.... 😒
A ešte mám dobré skúsenosti aj s vecami Cherokee, keď sú v akcii a za rozumnú cenu tak sú super...nosíme...teraz som kupovala aj niečo z nextu tak uvidíme, uvidíme 😉 😉

cimika222
31. okt 2009

ahojte pridávam sa k vám ja velmi nenakupujem cez net, ale zhánam pre maleho zimne capacky a cervenu supravu nejaku peknu potrebovala by som 74/80 ak mate nejake stránky tak mi poradte

cimika222
31. okt 2009

Inak pozeram si aj stranky čo objednavate cez net hádam tam niečo najdem vyzeraju tam dobre veci

domika9
autor
26. nov 2009

tak dnes som si objednala vecičky z kojenecke oblečení eu tak som zvedava ake budu 🙂

kuspitka
26. nov 2009

domka ked ti pridu napis.
a a ko ides platit postov ,alebo cez ucet?

to.beruska
26. nov 2009

domika urcite sa nemusis bat.ja som odtial vela veci objednavala.

jaja26
27. nov 2009

A aká je presne tá stránka kojenecke oblečeni?
dakujem

domika9
autor
27. nov 2009

kuspi idem platiť ked mi to prinesie kurier
jaja26 http://www.kojenecke-obleceni.eu/
snad to nevymažu často tu je reklama na tu stranku v pravej časti stranky 🙂

domika9
autor
1. dec 2009

dnes mi prišiel balik z kojeneckeho oblečenia - vecičky su supe pofotim a dam do albumu
a bola to teda raketova rýchlosť vo štvrtok som objednala adnes je utorok a balík je doma

yravas
4. dec 2009

našla som celkom dobrý e-shop: www.babysen.sk 😉

domika9
autor
11. dec 2009

yravas a už si odtial objednavala ? tie deky do autosedačky maju dobru cenu 😉

yravas
11. dec 2009

domika - neobjednávala som - zavinovačku do autosedačky som kúpila tu na MK od jednej pani - čisto novú - zabalenú !!! 😉

ostatne vecičky čo som potrebovala, som objednala z kojenecke-obleceni.eu - dnes mi prisli a sú krásne - som spokojná!!!!

domika9
autor
11. dec 2009

z kojeneckeho som objednavala aj ja tiež som velmi spokojna 🙂