Nákup z kojenecke-obleceni. Máte skúsenosť?

domika9
3. okt 2009

Ahojte chcela by som sa opatať či nemate skusenosti s kupovaním vecičiek pre babo z internetoveho obchodu kojenecke-obleceni

alebo z detske-oblecenie

v tom druhom som našla aj vela slovenskych vyrobcov tak ma to celkom zaujalo

tak ak mate nejake skusenosti -kvalita a tak tak dajte vedieť lebo ceny sa mi oproti normalnym obchodom zdaju lepšie 🙂

mayka
3. okt 2009

domika nemam skusenost ale vela veci som objednala z babetkova, raj deti a z maderny. A uuuplne v pohode. 😉

domika9
autor
3. okt 2009

z toho kojenecke oblečení viem že maju mamičky dobre skusenosti ale všetky vecičky maju polsku vysačku
tak som myslela že ked je ta kríza treba trošku podporiť SR 🙂

liviaf14
4. okt 2009

ahojte
ja som práve v piatok objednávala z tejto stránky :
shop.evenit

objednala som hniezdo do postieľky, je to slovenská firma, sami vyrábajú, ale aj dovážajú výrobky ako obliečky, zavinonačky, deky, hniezda, baldachýny......... zaujala ma cena hniezda, aj obrázky vyzerajú pekne a zaujímavo, tak dám vedieť až mi to príde.

to.beruska
4. okt 2009

domika:ja som objednavala z tej stranky kojenecke oblecenie,a bola som spokojna.uz som objednavala dva krat.objednavala som aj na oblecenie a tiez aj zavinovacky.tiez som objednavala z babätkova a z maderny

domika9
autor
4. okt 2009

super určite sa potešia aj ostatne mamičky ktore možno vahaju či objednať alebo nie 🙂

surviver
4. okt 2009

domika,tak som Ta našla 😉 dobra temička 🙂 ak budem mat niečo nove ,tak napišem pa-pa

domika9
autor
5. okt 2009

dobre dobre budem rada 😉
semsa sem všetky infošky 🙂

meliska
5. okt 2009

dominika: ja som tiez objednavala z nejake veci babetkova - super rychlost 😵 a potom este aj kociar z nemeckej stranky o-baby a mozem len odporucat... 😀 😵

jastrab
8. okt 2009

domika: ja som objednavala z kojeneckeho oblecenia, ultra rychla dodavka, cenovo prijatelne, polske veci, 100% bavlna, som spokojna

domika9
autor
8. okt 2009

dobre vedieť 😉

to.beruska
8. okt 2009

dominika aj ja mozem kojenecke oblecenie odporucit.super a vecicky pekne a za super ceny.

domika9
autor
9. okt 2009

som rada že sa vam tie vecičky pozdavaju lebo ked som videla v obchode že za 4-kombinaciu - dupačky body kabatik a čiapka chu 460sk a na internete som našla od 260sk a viac tak je to riadny rozdiel na jednej veci da sa povedať
ked ich potom začnete používať tak by ste mohli napísať či sa nejako rychlo nerozťahali alebo či sa niečo s nimi nestalo 😉

alusha
9. okt 2009

domika, dik za tie stranky, ja casto objednavam malemu z netu, ale vacsinou z mimibazaru, o tom kojeneckom obleceni som nevedela, ale su tam suuuuuuuper ceny a krasne vecicky, urcite objednam dalsiemu miminku 🙂

alusha
9. okt 2009

neda sa to porovnat s kamennymi obchodmi, malemu som pred 2 rokmi kupovala dupacky min. po 200sk, zavinovacky 300sk, a tu je to za polovicu...

sorciera24
9. okt 2009

domika ja som objednavala zkojenecke-obleceni a som nadmieru spokojna, pekne vecicky za fajn peniazky, este aj postovne zdarma 😉 a do 10 dni to mas doma..... 🙂

mirusqa
9. okt 2009

sadu do postielky som objednavala odtialto: pampyshop

domika9
autor
12. okt 2009

jedna kočka na nete predava komplet celu sadu 8alebo 9 dielnu do postielky za 49-50 eur čo mi pride tiež ako fajn cena asi som zatialnenašla lepšiu jej nick je kristina11

surviver
16. okt 2009

ahojte 🙂
ja som teraz objednavala overal a čiapočku z bess a bola som spokojna. Material je fakt skvely,pevna ,jemna bavlna-myslim,že sa nerozgajda hned po prvom prani. Čo sa velkosti tyka,tak sa mi ten overal zda troška menši ako ine vecičky, ktore mam už doma a maju označenu taku istu velkost. Prišlo všetko čo som objednala a aj v dohodnutej cene. Dobierka prišla za 8 pracovnych dni. A vysačka je made in Slovakia. Tak hadam sa tieto infošky niekomu zidu 😉

domika9
autor
16. okt 2009

survi super dik za infošky idem sa hned pozrieť

cikyta
16. okt 2009

Domika-z kojenecke oblečeni mám kopec vecí a poviem to takto:
-Vzhladom k cene,su tie veci dosť kvalitné.
Niečo bolo super.Akože viac krát prane a tvar v pohode.
Ale pri jednej zavinovačke sa mi stalo,že som to raz oprala a dosť to vybledlo.Ako škaredo vyťahané zo slnka.A prala som to dokonca len na 30°.

liviaf14
23. okt 2009

dnes mi prišlo hniezdo do postieľky z tejto stránky :
shop.evenit
je to slovenská firma, hniezdo je z kvalitného materiálu, pekné, jemné. nakoľko nedostali odo mňa mail, tak som tam volala v piatok a do 4 pracovných dní som ho mala na pošte. aj rozmery má super 240x30 cm. som spokojná 😵

alusha
23. okt 2009

ja som bola tiez velmi spokojna s kvalitou z bess

surviver
23. okt 2009

livia14 zaujimava stranka 😉

ja som dnes dostala moju druhu objednavku z kojenecke.eu Som spokojna až na to,že pri jednom kabatiku je iny vzor ako som objednavala,a to aj napriek tomu,že pri obrazku to nebolo uvedene,že može byt zmeneny motiv 😒 . Lebo pri niektorych veciach maju taku poznamku,že vzor sa može lišit podla aktualnej ponuky,ale pri tomto to nemali a predsa ten motiv bol iny ako som objednala...

mayka
23. okt 2009

ahojte ja som vela veci objednavala z maderny a z babetkova a raj deti. Este chcem vyskusak to kojenecke obleceni.
S tymi ostatnymi eshopmi mam dobru skusenost.

surviver
27. okt 2009

ahojte 🙂
tak mne dnes prisla objednavka z rajdeti prišlo všetko čo som si objednala a dodacia doba 6 pracovnych dni,objednane veci zodpovedaju tomu,čo bolo vyobrazene,ked som to objednavala. Vecičky boli vsetky ,teda aspon tie moje vyrobene v Polsku. Ale som s nimi spokojna,aj vzhladom na pomer cena kvalita 😉

domika9
autor
29. okt 2009

poviem vam včera som sa zastavila v detskom obchode a div mi nešli oči vypadnuť obyčajne hniezdo -nič viac ku nemu nebolo len to hniezdo stalo 29eur , tak dakujem pekne hned som sa odtial pratala

alusha
29. okt 2009

babulky, odkial ste objednavali zavinovacky? nejake kvalitne a nie predrazene... citala som, ze zkojenecke-obleceni nie su velmi kvalitne... ake mate skusenosti?

domika9
autor
29. okt 2009

už sa neviem dočkať kedy začnem aj ja nakupovať len to zatial nechcem urychliť ale potom dam určite vedieť z čoho a ake to bolo 🙂

domika9
autor
30. okt 2009

ciky spomínala že jedna jej po praní vybledla - ale ja sa chystam kupiť nejake velmi svetle tak aj ked vybledne tak to nebude moc vidno 😉

eimiky
30. okt 2009

ja som bala spokojna www.lufibaby.sk