Nákupné centrum pre bábätko. Kde je také v Zlíne?

julianka99
25. jún 2009

Ahojte kočky...

viete mi poradiť nejaký obchodný dom pre deti v Zlíne? Vraj by sa tam mal nachádzať niekde na okraji mesta... viete niečo o tom?

Ďakujem pekne 🙂

agatkag
26. jún 2009

ahoj, bola som včera v Uherskom Hradišti, zastavila som sa tam v jednom väčšom obchode prevažne s kočíkmi, autosedačkami, ale majú tam aj iné veci pre bábätká, je to kúsok od Tesca .....v Zlíne skús prior, tam je veľký detský obchod, ale neviem ti to presne vysvetliť, kde to je, to by si určite našla ak by si sa popýtala...Inak ja som si veľa vecí objednala cez internet, kočík som si kúpila v Trnave a aj v Hlohovci je veľký obchod pre deti. Tu v Trenčíne nič moc, a všetko predražené.....ale na to už si asi prišla.... Pekný deň....

julianka99
autor
26. jún 2009

Jééj Ďakujem Agatka..... aspon jeden názor 🙂)) veru máš pravdu tu v TN je to hrozné a predražené jak šlak... 😠

babula
26. jún 2009

Agatka aj mne si pomohla dakujem, lebo v Trencine nevedia co by za to pytali 😠 o Hlohovci som pocula aj ja...

calixia
29. jún 2009

Ahojte, v Zlíne sú tri väčšie predajne kočíkov a detských potrieb, jedna je priamo v priore. druhá 50 m nad priorom v budove ČSOB a tretia v obchodnom dome Čepkov. Prior je nad hlavnom cestou kúsok za centrom treba odbočiť na prvej veľkej hlavnej križovatke smerom do kopčeka. Pa-pa

petrach
30. jún 2009

jilianka ve Zline nad Priorem jak píše calioxia mají super ceny a celkem ted i slevy,minulí tyden jsme tam koupili sporták..jinak ješte jedna prodejna s kočarkama je za byvalím Čubou,ted Batou na ulici Kvítkove za školama,taky velky vyber novych a i bazarovych kočarku

zaleží co shaníš konkretne,jestli kočar nebo neco jineho

0401
1. júl 2009

Ahojky, na Prioru se prodejna jmenuje Babylon, kdybys to náhodou hledala na netu 😉