Nakupovanie cez portál BabyCool. Aké máte skúsenosti?

uhlikova09
12. feb 2008

Ahojte,chcem sa spytat ci ste uz niekto nakupovali cez internetovy portal BabyCool,ak ano za aky cas vam boli veci dodane?Dakujem 😉

saskarisko
13. feb 2008

mixka urob kuk do mojho albumu - Risko je dlhy, a v pohode je mu ten kocik este velky. Je to jeden z najvacsich sportiakov. Vacsiu sedaciu cast ma uz len Dema, len teraz neviem, ktora

saskarisko
13. feb 2008

V porovnani s tymi kocikmi, co su na tejto stranke a u tohto cloveka

mixka
13. feb 2008

sasi, kukla som a vyzera byt takto fakt dost velky. lebo na tej stranke je tak odfoteny, ze to nevyzera moc velke, ale tvoja fotka ma presvedcila, vdaka 😵

uhlikova09
autor
13. feb 2008

😉

uhlikova09
autor
14. feb 2008

už sa neviem dockat toho kociara 😅 ktovie ked ho zajtra posle ze kedy pride

naty21
14. feb 2008

ty si si objednala ten portofino cam, však?

uhlikova09
autor
15. feb 2008

ano,ten svetlo modry,lebo som bola pozriet v meste a to bola hroza co to mali za spotove kociare,a ked sa mi pacil tak stal 10 000 a to sa mi zda strasne vela za kociar

uhlikova09
autor
15. feb 2008

Viete co je na tom najlepsie,ze v utorok mi napisal ze ma svetlo modrupre mna zajednanu a dnes mi napise ze nieje svetlomodra,do kelu už v živote nič nebudem kupovat cez internet!!!!!!!!!!!! 😠

janka2121
15. feb 2008

baby už mi došla tá autosedačka. je perfektná.

uhlikova to ti tak vadí farba? a aké farby ešte majú? veď farba nie je až tak rozhodujúca

uhlikova09
autor
15. feb 2008

ano vadi,ja nebudem s chlapcom chodit po meste z červenym kočiarom,ked raz nieco slubim ze budem mat tak to splnim nie?dost sme sa na to spoliehali ze ho dnes budeme mat,lebo mi to tak napisal v maili ze v piatok ho posielaju ☹

janka2121
15. feb 2008

uhlikova no jasné červený nie a iná farba nie je? napríklad zelená alebo tá tmavomodra? tie sú tiež pekné

uhlikova09
autor
15. feb 2008

hej este zeleny,ale ked si predstavym ze mam este dalsie dni cakat a zas mi napise ze ich nakoniec nema....idem skusit este par obchodikov v meste 😒