• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nakupovanie z caryfuk.sk a matko.sk. Máte skúsenosti?

24. októbra 2011 
jeee-ahoj Janka :grinning:
10. mar 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dostala si ip?
10. mar 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano :slight_smile:
10. mar 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez uz vselico kupovala cez internet. Problemy, s ktorymi som sa stretla boli napr. ze obchod pisal, ze ma na sklade nieco co nemal a ja som si to objednala a tym padom im dala aj cislo mojej kreditky.
Dalej, ze v popise produktu bolo nieco ine, nez bola skutocnost. Ale bola to len malickost, ktora verim, ze sa stala omylom, nie naschval.
Urcite je rozdiel, ci kupujete v ochode, alebo od sukromnej osoby. U sukromnej osoby dost zavisi od toho, ci narazite na cestneho cloveka a casto aj neskusenost s posielanim veci moze narobit sarapatu.
Ale inac si myslim, ze nakupovat cez internet je dobra vec a treba to skusit, hoci obcas natrafime na problemy.
10. mar 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Otrivinkajanka možeš dať nejake tie stranky? diky :slight_smile:
11. mar 2008 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako sa nakupuje cez mmb? čo mam urobiť ako prve? a všetko je cez banku? som z toho trochu jelen :unamused:
11. mar 2008 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pacna,no najprv sa zaregistruj(prípadne aj nemusíš,ale už mnohé baby-vrátane mňa,s neregistrovanými neobchodujú)a už len ked nájdeš v ponúkanom tovare,čo potrebuješ,odpovieš na inzerát a hotovo.A ako zaregistrovaná môžeš aj dražiť na MMA.a jasné,že aj predávať môžeš.Ale pozri pravidlá alebo podmienky na MMB,tam to je všéétko popísané :wink:
11. mar 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a platí sa hlavne cez banku.To zas má každá predávajúca vo svojich podmienkach predaja :wink:
11. mar 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to aj o vzajomnej dovere.Mozes posielat aj na dobierku zo zaciatku,ak s tym kupujuca suhlasi,lebo niekedy sa moze dovercivost vypomstit.A mrkni si Ciernu listinu,tam su nespolahlive nakupujuce.Ja som vsak zatial negativnu skusenost nemala.
11. mar 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam s nakupovanim cez net len dobre skusenosti. Ale nakupujem najma na overenych strankach. Vacsinou si overim vypis z obchodneho alebo zivnostenskeho registra. Cez net som kupila pracku, chladnicku, sporak, PC, vchodove dvere, parfum... a nakupujem aj veci pre deti z bazarov. Kupovala som tu na konikovi ale aj v mimibazare... podla mna, ked sa tie veci operu, je to uplne v pohode. Ved ked sa kupuje oblecko v obchode, tiez ho mohol hocikto obchytat...
11. mar 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu dnes niekto, kto ma skusenosti s nakupmi cez ebay?
30. mar 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som kupovala cez Matka cestovnu postielku, max. spokojnost. :grinning:
30. mar 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nakupuju různé věci z různých obchodů a naprostá spokojenost... :slight_smile:
už jsem kupovala knihy, cd, vstupenky na koncert, oblečení (bazar i nové) pro prcka, hračky, autosedačku, deky, mrazák, pračku atd atd..... :slight_smile:
je to levnější, bezproblémové, dovoz až domů :wink:
31. mar 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spotrebice, veci pro malou, obleceni z MMB, parfemy, hodinky, i darky
31. mar 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my kupujeme takmer vsetko cez net

plienky, fotak, notasek, kocik, stolicku pre mimisa, postielku, hrnce, nosit pre maleho, spotrebice. spokojna som s mojshop, babymarketom, obchodnymdomom a euroshopingom na tescomacke veci a plienka na babylucy
31. mar 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vlastne vsetko pre maleho...od flasiek po odsavacku :o)))
31. mar 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My toho tiež nakupujem kopec cez internet - hlavne veci pre malú, ale napr. aj telku a kameru máme z netu - či už sú to net obchody alebo e-bay... doteraz sme nemali problém.
31. mar 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz musim ist na odvykacku!!!!!!!!!!!!!!!!!!:unamused:
31. mar 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
I my nakupujem spoustu věcí přes net, je to jednodušší, můžu si u toho sednout a dát si kafe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to by se mi asi v každým obchodě nepodařilo :grinning: :grinning: :grinning: navíc je tu možnost srovnání :wink: což je paráda, i já nakupuju spotřebiče, oblečení jak pro sebe tak pro mimi, těhu věci, hračky, mobil, no prostě vše co se dá :wink: Je to ale droga :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz ani nevim, jak vypada kamenny obchod :grinning:
31. mar 2008 o 14:26  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozte mi poradit kto ma skusenosti s nakupovanim cez ebay? kde sa tam daju nakupit oblecenia pre deti? :frowning2:
31. mar 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rebeca - Baby-Cloths a vyberáš si ďalej kategórie dievča-chlapec, vek, typ oblečenia, nové alebo nosené... atď atď...
31. mar 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to aj v slovencine?
31. mar 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, já taky nakupuju přes net skoro všechno. Posledně se mi nechtělo vařit, tak jsme si s manželem na netu objednali i pizzu z nejbližší pizzerie, která rozváží jídlo. Ale také dětské hračky, oblečky, drogérii, prostě všechno možné, i malé elektrospotřebiče.
Je to fajn, protože bydlíme v malinkatém městečku, kde nic moc není a musela bych složetě dojíždět s kočárkem, do kterého se mi toho stejně moc nevejde.
Řekla bych, že je to pro mě skoro droga. Jak otevřu nějaký internetový obchod, musím hned něco objednat. Skoro jako adrenalinový sport :confused:
31. mar 2008 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já akorát cybex kosmas neoluxor elza :slight_smile:
31. mar 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby ja mam z ebay kocik, autosedacku, fotak, veeeela vela oblecenia a blbostiii...ale nechcite odomna vysvetlenie ako to tam funguje..uz som to parkrat skusala a je to vycerpavajuce :grinning: ale pritom je to pouzivanie veeelmi jednoduche,treba sa v tom len trochu pohrat, pokukat...a zaklad je ovladat jazyk.
3. apr 2008 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já nakupuju přes net všechno - od oblečení, přes hračky, sportovní potřeby a domácí spotřebiče až po různé dárky, knížky, vstupenky do divadla.....a maximální spokojenost :sunglasses:

Mám kamaráda, který když měl manželku na 14 dní pryč, tak nakupoval přes net i potraviny - zaklikal si jogurty, sýry atd a za pár minut mu zvonil chlapík u dveří :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2008 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a občas fann :grinning:
4. apr 2008 o 06:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V Kosmasu už jsem také nakupovala. Jinak dobrý obchod je ještě: daryprirody spodnipradlodarka, primaobchod a obrazyramy
4. apr 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok