• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nakupovanie z caryfuk.sk a matko.sk. Máte skúsenosti?

24. októbra 2011 
môžte mi niekto poradiť,kto nakupuje cez aukro cz?
kúpila som si mascaru.bolo tam,že poštovné hradí predávajúca.lenže potom mi napísala,že poštovné na Sk nehradí :unamused: (ale to tam nebolo napísané) a ešte že to bude dlhšie trvať,lebo tovar nemá skladom.(potom načo to draží) a teraz som ešte zistila,že ked dám peniaze na jej účet,moja banka mi za to strhne 150 Sk! takže ma to vyjde strašne draho,ked k tomu ešte prepočítame české na slovenské koruny.

otázka je,či sa dá kúpa zrušiť.alebo,čo s tým? vdaka!
4. apr 2008 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nakupujem tiez vsetko cez net a hlavne oblecko, ked je zle poslem spat :grinning: mam aj par topanok cez net a stale mi sadli je to lacnejsie a hlavne pohodlnejsie naklikat si a objednat akobehat po meste :wink:
4. apr 2008 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka a topanky kupujes odkial?
4. apr 2008 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja cez ebay nakupujem vsetko :grinning: :grinning: uz mam vyskusane ze 37 si mi stale dobre akurat nike su cislovane inac
4. apr 2008 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Použili ste už niekto "babetkovo"? :confused: Lebo nám už mala naša objednávka prísť - peniaze sú dávno u nich na účte (a dosť veľká suma) a nič :frowning2:
26. máj 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue ... my chodíme nakupovať do "babetkova" priamo do ich predajne u nás v KE ... väčšinou sme si tovar museli objednávať a tiež sme dosť dlho čakali, kým nám zavolali, že tovar je už na sklade ... ináč, majú v tom dosť chaos ... :unamused: pripadá mi, akoby navzájom medzi sebou ani nespolupracovali ... ale tovar ti dôjde, neboj ... :wink:
26. máj 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue ja som s nimi problem nemala, tovar prisiel este skor ako im prisli peniazky na ucet :sweat_smile:
26. máj 2008 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hracky-kocarky ..mam s nema dobrou zkusenost..autosedacka mi byla dovezena zdarma do 2dnu bez problemu :wink:
26. máj 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauko krasky
prosim vas o radu- chcela by som predavat cez minibazar, no kedze tam budem nova, ako sa potencionalne kupujuce dozvedia ze som spolahliva?- to tam mam nasmerovat kamosky co som im uz predavala nech tam o mne napisu?- bo ako?
1. jún 2008 o 02:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nech ti napisu ohodnotenia ze boli spokojne... :wink:
1. jún 2008 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nakupujem detské veci (to väčšinou sadne), oblečko na mňa (okrem nohavíc) všetko oki, elektronika (všetko tiež) super, a nedávno som si topky... a sadli :grinning: ale mala som strach...
takže super nakupovať cez internet...!!!
1. jún 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika... ja som tam tiež nie dlho... postupne sa dočkáš hodnotení... :wink: Ja som tiež žiadne nemala :wink: ... Už mám :wink: :slight_smile: :grinning:
1. jún 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekny den prajem,tiez som zacala nakupovat cez internet a na moje prekvapenie stale pride skor ako ked som si objednavala telef.peknu nedelu prajem...
1. jún 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam spatnou zkusenost s internetovym obchodem otto objednala jsem si pyzamo oni ho neposlali i kdyz potvrdili objednavku a posilaji mi jen nabidky
3. jún 2008 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, ja predávam veci po dievčatách od narodenia až po 7 rokov, tak si kuk na babybazar, pod maca793. viem sa pekne dohodnúť a čo sa týka objednávok nad 300sk tak poštovné neplatíte. a vždy niečo pribalím na vrch. :wink:
3. jún 2008 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spatna zkusenost s firmou saro to jen tak bokem..
3. jún 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Má někdo zkušenost s obchodem luxusnipradlo ??? Díky:slight_smile:
3. jún 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby, poraďte mi prosím ak viete, na ktorej stránke by som kúpila lacnejší nutrilon. Ďakujem vám.
3. jún 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim vas nedavajte sem odkazy na stranky - mozete spomenut meno, ale nedavajte cele webadresy, odkazy ktore tu su mazem
3. jún 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mate niekto skusenosti s nakupmi na "hej", aleb na "najlacnejsisport"?? :wink: dikyyyyyyyyyyyy
3. jún 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na hej hej :wink: spokojnost
najlacnejsisport nie, ale je to ta ista firma ako najlacnejsinabytok a najlacnejsiekosacky a s tymi mam dobru skusenost
4. jún 2008 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s hej mam aj ja pozitivnu skusenost. to druhe nepoznam. inak posledne 2 roky uz cim dalej castejsie nakupujem cez net, elektroniku, oblecko, topanky radsej skusam, kozmetiku atd... detske potreby. ved to ma nakoniec priviedlo k tomu aby som si otvorila vlastny internetovy obchod s plienkami :grinning: takze ja fandim internetovemu nakupovaniu.
4. jún 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky....neviete mi poradit cez IP nejaky obchod cez internet na elektroniku?zhanam totiz holiaci strojcek na strhanie vlasov....dakujem za pomoc :wink:
11. jún 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nam by sa zišiel :slight_smile:
11. jún 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam zluuuu skusenost s filmoteka.sk :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: z 5 objednanych a uhradenych dvd z 30.11.07 /darceky na vianoce/ mi dodali 3, zvysne 2 nie... koncom februara som zrusila nedodanu cast objednavky, telefonicky som poziadala o vratenie penazi, sam majitel prislubil ze ok, a....NIC :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: uz som aj pisomne poziadala a stale nic... to je sila, len dobru kontrolu na nich.. :rolling_eyes: :rolling_eyes: takze babulky, filmoteka.sk, urcite NIE :angry:
11. jún 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my mame teraz pozicany a je to super vec,maleho som uz 2x s tym strihala,a som spokojna,hlavne teraz ne leto :grinning:
11. jún 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matima,nay.sk,hej.sk........a milión ďalších..Ale nekupuj si taký za pár stoviek,ten nevydrží dlho,nie je taký výkonný a neostrihá dobre/také som mala asi 3/ a planžeta ťa potom vyjde drahšie,ako celý strojček...Ja mám od Philipsu taký za 4 tis. a stríham s ním asi 9x do mesiaca/celá rodina/už 3 roky a je v pohode..Planžety som menila iba raz,lebo boli celkom tupé. :wink: :wink:
11. jún 2008 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruschka 9x do mesiaca? :grinning:

my mame philips philishave c482, striham s nim manzela kazde 3-4 tyzdne, je vyborny
11. jún 2008 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee-stríham všetko-od manžela,detí,rodičov,segry,babka+dedko..a to poctivo raz do mesiaca :grinning: :grinning: Niekedy sa mi zdá,že keď dostríham posledného,tak by som mala začať už prvého stríhať..A tak mi z toho pekne hrabe :confused: :grinning: :grinning:
11. jún 2008 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fu no ja striham len mazela a tiez sa mi nechce :grinning:
11. jún 2008 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok