Nakupovanie z caryfuk.sk a matko.sk. Máte skúsenosti?

mirko06
24. jan 2007

Ahojte, len by som sa chcela opytat, ci nemate niekto skusenost s nakupovanim cez internet, zaujimaju ma netove obchody caryfuk a matko. Dufam, ze ma emjee nezrusi, ze je to reklama.
Chcem si bud tam, alebo tam objednat nejake veci, tak som len trosku opatrna, aby mi na dobierku neprisla prazdna krabica. Snad som nikoho vopred neurazila svojou nedoverou.Vopred dakujem.

lendy1
20. jan 2009

lubka, téměř všechny zahraniční servery s kosmetikou zasílají i do ČR a SR. Zkus mrknout na e-bay nebo na Jahodu:
http://www.strawberrynet.com/country.aspx?origr...
a x... dalších stránek...záleží, co sháníš za kosmetiku 😉
mrkni do diskuze o Kosmetice a tam spousta holek objednává kosmetiku ze zahraničí 😉

sevzuz
5. feb 2009

ahojte,
nakupovali ste niekto kocik cez net z ciech?
nasla som dobru ponuku na slune, co je ceska stranka:
http://www.slune-cz.cz/kocarek-peg-perego-gt3-c...
len vzhladom k zvyhodnenemu kurz u mojho zamestnavatela by som chcela platit vopred na ucet a nie na dobierku (to by mi preratali komercnym kurzom☹ co je pre mna dost nevyhodne
a chcela by som od vas nejake referencie o spolahlivosti.
prosim pomozte!!!

question
5. feb 2009

ahoj sevuz..ja si prave objednavam kocik z ciech,kedze chcem kolekciu 2008 a tam jedine maju moj kocik..ale este len sme vo fazy objednavky,tak ti asi moc neporadim,ze? 😉

sevzuz
5. feb 2009

question
dakujem za reakciu, a objednavas cez SLUNE?
len chcem vediet ci sa da na nich spolahnut ze ked im zaplatim kocik aj poslu 😨

layla
5. feb 2009

ahojte baby! chcem sa spytat ci mate niekto skusenosti s nakupovanim cez ebay a hlavne so sluzbou paypal... dakujem

ivka99
2. mar 2009

Ja mám veľmi dobré skúsenosti s nakupovaním cez internet, objednávala som si skoro celú výbavu, malej kupujem oblečenie zatiaľ len cez internet je to rýchle a mám overený internetový obchod, kde mi objednaný tovar príde tak do 3 dní, ceny sú veľmi dobré a hlavne veci sú nové. Bojím sa objednávať použitý tovar, pretože neviem v akom stave mi daná vec príde. radšej si kúpim body za 100,- ale nové.

ivka99
2. mar 2009

Čo sa týka toho paypalu tak to som mala veľmi zlú skúsenosť, treba si dať pozor kto paypal zabezpečuje, mne ho vtedy zabezpečovala zahraničná firma, tovaru som sa nedočkala a ani vrátenia peňazí. Takže čistý zisk. Treba si presne zistiť kto paypal zabezpečuje a potom sa rozhodnúť. Teraz si radšej všetko objednávam na dobierku.

yasmina
2. mar 2009

ja som Quinny kociare nakupovala cez detsky nemecky eshop...platba kreditnou kartou...kociare do 10 dni priniesol kurier...no problem a usetrena spusta euracov

k1k2k3k4k5
22. apr 2009

Ahojte,
chystame sa do Brendona do Gyoru. Chcela by som sa spytat, aka je vasa skusenost s nakupovanim konkretnych vyrobkov podla internetu. Na ich stranke je totiz pri kazdom produkte v tabulke vpravo dole napisane, ci produkt maju v obchode - teda su tam vymenovane predajne v roznych mestach Madarska, kde sa dana vec da kupit.
Aku mate skusenost? Sedi to?
Mam vybrane konkretne veci, ktore v Gyori chceme kupit a nechcem sa tam previezt zbytocne.
Neviete, ci to, co maju mat podla internetu v predajni v Gyori, tam aj skutocne maju ??
A funguje aj take nieco, ze si to tam objedname (e-mailom, telefonicky), oni to privezu do Gyoru (ak to tam nemaju) a my si to tam vyzdvihneme o nejaky cas ??
Zaujima ma , nakolko su ustretovy k zakaznikom ...
Za vsetky vase skusenosti budem vdacna.

myskapipiska
27. feb 2010

baby, viete mi poradit, som kupila cez ebay dva kociky a som im poslala vysie postovne ako som mala, ako sa postupuje v takom pripade? vratia tie peniaze spat cez pay pall? al. to odratavaju pri dalsom nakupe?

andzi
8. mar 2010

myska, musíš napísať predajcovi, ak je seriózny a chce aby si mu nechala pozitívny feedback tak ti peniaze pošle späť cez paypal.

danu
13. mar 2010

rencica • 1d • Včera o 20:31
Ahojte mamicky,chcela by som pre dcerku kupit botasky z anglicka..nemate nejake linky na dake stranky,kde by som si ich pozrela..hladala som ale akosi marne..a ake mate s tym skusenosti?? dakujeem

mamusia • 1d • Včera o 20:54
Ahoj rencica 🙂

Tu mas link na Asos, to je oblecenie, aj topanky, pre muzov, zeny a aj deti...oni maju dizajnerske veci,ale velakrat su vo vypredaji za par sup, musis zaplatit postovne, no nie je to az take strasne, reto sa oplati kupit co najviac veci naraz, lebo platis stale rovnake postovne za vsetko... Myslim,ze ak budes platit slovenskou katickou,tak je tam tiez nejake spoplatnenie.

Ja som si vzdy v UK odtial kupovala a uz aj raz tuto na Slovensku..prislo mi to asi za 7 dni (aj ked pisu viac) a vsetko bolo vporiadku, pekne zabalene...tak skus pozriet 😉

http://www.asos.com/

rencica • 1d • Včera o 21:05
dakujeem..kuknem to teda..a koko vyjde to postovne asi?

mamusia • 1d • Včera o 21:07
6 libier, prave som to pozerala 😎

rencica • 1d • Včera o 21:09
lebo co som pozerala stranku sportsdirect tak tam 23libier,uz som to pozrela,ale take normalne botasky adidas abo nike tam nevidim

mamusia • 1d • Dnes o 12:22
😒 skoda

rencica • 1d • Dnes o 13:30
haloo nikto kto pozna dake stranky s botaskami ???

kubaka
13. mar 2010

zrovna jsem na Aukru koupila mininotebook - většinu věcí už kupuju doma od počítače. Když se mi to nehodí, vrátím nebo to opět hodím do aukce na MMA. 🙂 Vždycky všeechno prodám. 🙂

klaspet
10. apr 2010

dobry den
mam mensi problem chcela som sestre kupit kocik na aukre cz
bolo tam kupit teraz tak som na to klikla ,,dalej som sa dostala ze som poslala s svojej csob peniaze na ucet na aukro mam teraz aktualny stav uctu5640cz,,,
len pani ktora kocit predava mi poslala jej cislo uctu,,
chcela by som si peniaze poslat spet na csob a znova poslat jej peniaze na jej ucet ,,vobec neviem co teraz a ako to riesit prosim o pomoc

salonka77
21. apr 2010

Ja mam velmi dobru skusenost s objednavanim oblecka z bess.sk mame od nich toho dost, vsetko pre maleho 😀 Som spokojna s tovarom, kvalita a vzhlad na vybornu a s dodanim som tiez nemala problem... Mame od nich tricko, bodynka, pyzamko, teplaky, teplakovu supravu, capice... 😀 Velmi dobre oblecko, rada od nich objednavam.

lina87
13. máj 2010

Máte skúsenosti s nákupom aj váh alebo teplomerov. Ja som pozerala teplomer http://www.supernakup.sk/porovnanie-cien/najlac...

kathynka
6. jún 2010

kamarat rozbehol na slovensku novu internetovu stranku zameranu na tovar pre deti vo veku 0-3 roky...su tam bezkonkurencne ceny a mnoho akcii...tak pozrite, ak vas to zaujalo...
http://babybrands.eu/

maca793
9. jún 2010

nolen škoda že tam nie sú veci aj pre väčšie ☹ deti

miriam17
14. jún 2010

prosimporadte mi ako mam pridat na aukre predmet ked my stale vyisuje aktivacny kod..ako ja som tam uz prihlasen ale ..neviem tam nic predavat 😢

alca85
5. júl 2010

ak budete nakupovať cez internet, odporúčam sa veľkýýýým oblúkom vyhýbať stránke www.mojkocik.sk .....maximálne nespoľahlivý internetový obchod 😠 😠 😠

deina2005
22. júl 2010

ja nakupujem casto hlavne z aukcii kupila som uz 2 kociare bicykel oblecenie hracky aj sez e-shop a asi to vyznie trapne ale co su to tie kamenne predajne??zatial dobre skusenosti a ani raz som nemala problem takze odporucam je to cenovo lepsie a nikam netreba chodit 😉

lubiva
22. júl 2010

@deina2005 - kamenna predajna - je klasicky obchod, do ktoreho (predpokladam - aj ked hodne nakupujes cez internet ako pises) chodis nakupovat. ci uz potraviny alebo oblecenie a pod.

sparkle
27. aug 2010

jak tak pročítám, je tu řeč hlavně o věcech a nákupech pro děti. A co vy? 🙂 Nakupujete i něco pro sebe? 😉

helvie323
28. aug 2010

dobrá otázka 😀 no popravdě na to moc času ani financí nezbývá. už si ani nepamatuju,kdy jsem si koupila něco pro radost a ne z nutnosti 😒 máte to taky tak?

beruska2x
28. aug 2010

ja kupuju pres net absolutne vsechno - od kafe,parfemu, dovolene, obleceni, hracek, domacich spotrebicu.. do obchodaku a tak chodim jen pro boty a jidlo a to veeelmi nerada...

sparkle
29. aug 2010

já to mám stejně. téměř vše kupuju na netu a sem plně spokojená. zvykla sem si na to až moc rychle a ted si už nedokážu představit nakupovat jen v pevných obchodech 🙂 díky za internet 😀

helvie323
30. aug 2010

a neměly ste někdy problém se zbožím, dodáním a tak? mě příde třeba kupovat kafe přes net úplně zbytečný. no ale je to asi o zvyku. jinak já většinu věcí kupuju pro děti, na sebe už tolik prostoru nemám. ale je pravda že čas od času si člověk musí udělat radost i když třeba nějakou drobností 🙂 no ne?

cencula
30. aug 2010

beruska acez aké stránky kupuješ?

sparkle
31. aug 2010

no pokud si chceš udělat radost, internet je tou nejlepší volbou 😀 nepřeberné množství možností!
nevim jestli už ste někdy slyšely o kolektivním nakupování. V poslední době hodně diskutovaná věc a s takovými stránkami se ted roztrhl pytel. ale musím říct, že mě se to hodně zamlouvá 🙂 už sem tak nakoupila spoustu věcí a nemůžu si stěžovat ... rychlost, spolehlivost a hlavně úspora peněz 😉 jde o to, že stejnou věc musí koupit daný počet lidí a pak ji máte se slevou. pokud vás to zajímavá koukněte na www.hromadneslevy.cz

beruska2x
1. sep 2010

@helvie323 ja kupuju do presovace kafe zrnkovy a takova dobra nabidka ho v kramech porad neni, na netu ho sezenes levneji, vetsi nabidka 😉

@cencula a na co? co chces kupovat? mam oblibenych stranek vic, zalezi co schanis 😉