Nakupovanie z caryfuk.sk a matko.sk. Máte skúsenosti?

mirko06
24. jan 2007

Ahojte, len by som sa chcela opytat, ci nemate niekto skusenost s nakupovanim cez internet, zaujimaju ma netove obchody caryfuk a matko. Dufam, ze ma emjee nezrusi, ze je to reklama.
Chcem si bud tam, alebo tam objednat nejake veci, tak som len trosku opatrna, aby mi na dobierku neprisla prazdna krabica. Snad som nikoho vopred neurazila svojou nedoverou.Vopred dakujem.

ella1
4. apr 2008

môžte mi niekto poradiť,kto nakupuje cez aukro cz?
kúpila som si mascaru.bolo tam,že poštovné hradí predávajúca.lenže potom mi napísala,že poštovné na Sk nehradí 😒 (ale to tam nebolo napísané) a ešte že to bude dlhšie trvať,lebo tovar nemá skladom.(potom načo to draží) a teraz som ešte zistila,že ked dám peniaze na jej účet,moja banka mi za to strhne 150 Sk! takže ma to vyjde strašne draho,ked k tomu ešte prepočítame české na slovenské koruny.

otázka je,či sa dá kúpa zrušiť.alebo,čo s tým? vdaka!

zuzkaprofant
4. apr 2008

ja nakupujem tiez vsetko cez net a hlavne oblecko, ked je zle poslem spat 😀 mam aj par topanok cez net a stale mi sadli je to lacnejsie a hlavne pohodlnejsie naklikat si a objednat akobehat po meste 😉

pacna
4. apr 2008

zuzka a topanky kupujes odkial?

zuzkaprofant
4. apr 2008

ja cez ebay nakupujem vsetko 😀 😀 uz mam vyskusane ze 37 si mi stale dobre akurat nike su cislovane inac

sue
26. máj 2008

Ahojte 🙂
Použili ste už niekto "babetkovo"? 😕 Lebo nám už mala naša objednávka prísť - peniaze sú dávno u nich na účte (a dosť veľká suma) a nič ☹

majka35
26. máj 2008

sue ... my chodíme nakupovať do "babetkova" priamo do ich predajne u nás v KE ... väčšinou sme si tovar museli objednávať a tiež sme dosť dlho čakali, kým nám zavolali, že tovar je už na sklade ... ináč, majú v tom dosť chaos ... 😒 pripadá mi, akoby navzájom medzi sebou ani nespolupracovali ... ale tovar ti dôjde, neboj ... 😉

nelika666
26. máj 2008

sue ja som s nimi problem nemala, tovar prisiel este skor ako im prisli peniazky na ucet 😅

aponchie
26. máj 2008

hracky-kocarky ..mam s nema dobrou zkusenost..autosedacka mi byla dovezena zdarma do 2dnu bez problemu 😉

moniq
1. jún 2008

Cauko krasky
prosim vas o radu- chcela by som predavat cez minibazar, no kedze tam budem nova, ako sa potencionalne kupujuce dozvedia ze som spolahliva?- to tam mam nasmerovat kamosky co som im uz predavala nech tam o mne napisu?- bo ako?

mywiel
1. jún 2008

Nech ti napisu ohodnotenia ze boli spokojne... 😉

zuzkafuny
1. jún 2008

ja nakupujem detské veci (to väčšinou sadne), oblečko na mňa (okrem nohavíc) všetko oki, elektronika (všetko tiež) super, a nedávno som si topky... a sadli 😀 ale mala som strach...
takže super nakupovať cez internet...!!!

zuzkafuny
1. jún 2008

Monika... ja som tam tiež nie dlho... postupne sa dočkáš hodnotení... 😉 Ja som tiež žiadne nemala 😉 ... Už mám 😉 🙂 😀

ma_se
1. jún 2008

Pekny den prajem,tiez som zacala nakupovat cez internet a na moje prekvapenie stale pride skor ako ked som si objednavala telef.peknu nedelu prajem...

ara1
3. jún 2008

ja mam spatnou zkusenost s internetovym obchodem otto objednala jsem si pyzamo oni ho neposlali i kdyz potvrdili objednavku a posilaji mi jen nabidky

maca793
3. jún 2008

ahojte baby, ja predávam veci po dievčatách od narodenia až po 7 rokov, tak si kuk na babybazar, pod maca793. viem sa pekne dohodnúť a čo sa týka objednávok nad 300sk tak poštovné neplatíte. a vždy niečo pribalím na vrch. 😉

aponchie
3. jún 2008

spatna zkusenost s firmou saro to jen tak bokem..

natalien
3. jún 2008

Má někdo zkušenost s obchodem luxusnipradlo ??? Díky🙂

martina.d.
3. jún 2008

ahoj baby, poraďte mi prosím ak viete, na ktorej stránke by som kúpila lacnejší nutrilon. Ďakujem vám.

emjee
3. jún 2008

prosim vas nedavajte sem odkazy na stranky - mozete spomenut meno, ale nedavajte cele webadresy, odkazy ktore tu su mazem

monkey1
3. jún 2008

baby, mate niekto skusenosti s nakupmi na "hej", aleb na "najlacnejsisport"?? 😉 dikyyyyyyyyyyyy

emjee
4. jún 2008

na hej hej 😉 spokojnost
najlacnejsisport nie, ale je to ta ista firma ako najlacnejsinabytok a najlacnejsiekosacky a s tymi mam dobru skusenost

olinka6226
4. jún 2008

s hej mam aj ja pozitivnu skusenost. to druhe nepoznam. inak posledne 2 roky uz cim dalej castejsie nakupujem cez net, elektroniku, oblecko, topanky radsej skusam, kozmetiku atd... detske potreby. ved to ma nakoniec priviedlo k tomu aby som si otvorila vlastny internetovy obchod s plienkami 😀 takze ja fandim internetovemu nakupovaniu.

matima100
11. jún 2008

ahojte kocky....neviete mi poradit cez IP nejaky obchod cez internet na elektroniku?zhanam totiz holiaci strojcek na strhanie vlasov....dakujem za pomoc 😉

pacna
11. jún 2008

aj nam by sa zišiel 🙂

danona
11. jún 2008

pridavam zluuuu skusenost s filmoteka.sk 😠 😠 😠 😠 😠 z 5 objednanych a uhradenych dvd z 30.11.07 /darceky na vianoce/ mi dodali 3, zvysne 2 nie... koncom februara som zrusila nedodanu cast objednavky, telefonicky som poziadala o vratenie penazi, sam majitel prislubil ze ok, a....NIC 🙄 🙄 🙄 uz som aj pisomne poziadala a stale nic... to je sila, len dobru kontrolu na nich.. 🙄 🙄 takze babulky, filmoteka.sk, urcite NIE 😠

matima100
11. jún 2008

no my mame teraz pozicany a je to super vec,maleho som uz 2x s tym strihala,a som spokojna,hlavne teraz ne leto 😀

maruschka
11. jún 2008

matima,nay.sk,hej.sk........a milión ďalších..Ale nekupuj si taký za pár stoviek,ten nevydrží dlho,nie je taký výkonný a neostrihá dobre/také som mala asi 3/ a planžeta ťa potom vyjde drahšie,ako celý strojček...Ja mám od Philipsu taký za 4 tis. a stríham s ním asi 9x do mesiaca/celá rodina/už 3 roky a je v pohode..Planžety som menila iba raz,lebo boli celkom tupé. 😉 😉

emjee
11. jún 2008

maruschka 9x do mesiaca? 😀

my mame philips philishave c482, striham s nim manzela kazde 3-4 tyzdne, je vyborny

maruschka
11. jún 2008

emjee-stríham všetko-od manžela,detí,rodičov,segry,babka+dedko..a to poctivo raz do mesiaca 😀 😀 Niekedy sa mi zdá,že keď dostríham posledného,tak by som mala začať už prvého stríhať..A tak mi z toho pekne hrabe 😕 😀 😀

emjee
11. jún 2008

fu no ja striham len mazela a tiez sa mi nechce 😀