Nakupovanie z caryfuk.sk a matko.sk. Máte skúsenosti?

mirko06
24. jan 2007

Ahojte, len by som sa chcela opytat, ci nemate niekto skusenost s nakupovanim cez internet, zaujimaju ma netove obchody caryfuk a matko. Dufam, ze ma emjee nezrusi, ze je to reklama.
Chcem si bud tam, alebo tam objednat nejake veci, tak som len trosku opatrna, aby mi na dobierku neprisla prazdna krabica. Snad som nikoho vopred neurazila svojou nedoverou.Vopred dakujem.

mracik
24. jan 2007

Ahoj, ja v poslednej dobe nakupujem všetko takmer výhradne cez internet - hračky, detský nábytok, plienky... Cez stránky, čo si spomenula som však ešte nenakupovala. Väčšinou nakupujem cez české stránky, na Slovensku je výber zatiaľ pobiedny...
Zatiaľ som nemala ani jednu negatívnu skúsenosť.

hana033
24. jan 2007

od Maťka som objednávala, ale telefonicky mi zrušili objednávku s ospravedlnením, že ten tovar už nemajú. Takže viac skúseností nemám, len to, že tovar ktorý vlastne propagovali - nemali. Ale pekné, že sa aspoň ozvali.

emjee
24. jan 2007

ja uz som tiez zbehla v nakupovani cez net - nakupovali sme tak oznamka a pohare na svadbu, knihy, cdcka, mp3 prehravace, monitor ... teraz vyberame fotak 😀
co by som si cez net moc nekupovala je oblecenie - predsa len velkost sa neda tak lahko odhadnut (aj ked to maju ocislovane, trafit sa do spravneho cisla je umenie, lebo vela robi strih) a takisto ja osobne potrebujem oblecenie "ohmatat" ci sa mi bude dobre nosit
nezabudni, ze pri nakupe cez net mas takisto 24 mesacnu zaruku a do 7 dni mozes tovar bez udania dovodu vratit 😉
caryfuk ani matko nepoznam

bianca
24. jan 2007

emjee:a som vdaka tvojmu tipu nakupu cez internet mala na svadbe suprovu celenku a po stoloch konfety

snilko7
24. jan 2007

ja som cez caryfuk nakupovala na vianoce malemu domcek a bola som spokojna do tyzdna som ho mala doma a bez komplikacii, dokonca maju aj ucet na Slovensku tak som ani neprerobila a ešte o 1000 som lacnejšie kúpila ako to isté u nás.

emjee
24. jan 2007

bianca to ma tesi 🙂

bianca
24. jan 2007

emjee:mna ties 😀

mirko06
autor
24. jan 2007

vdaka za rady, kocky, ja len pre istotu.
inak emjee: svadobne oznamenia sme mali aj my cez net a pohoda.
ja chcem objednat kocik, tak som zvedava...

emjee
24. jan 2007

fotak kupeny 😀

barunka
24. jan 2007

mirko, my sme nakupovali cez Maťka a to dvakrát. Prvýkrát autosedačku a boli sme si pre ňu osobne a pri tomto bolo veľa problémov, lebo sme mali vybraný typ, ktorý bol vypredaný, ale majitelia boli veľmi milí a zohnali nám ju. a druhýkrát nám posielali poštou a do 10 dní vrátane víkendu a sviatkov sme to mali doma.

tilly
24. jan 2007

emjee, aký foťák?
mirko, aký kočík? 😀

ja som kupovala cez mojshop autosedačku, boli sme si pre ňu osobne, bola zhruba o 1500 lacnejšia ako v obchode a teraz som kupovala zimné gumy cez banskobystrický obchod, doviezli mi to za deň a vychádzalo to lacnejšie o tisícku na gumu, takže celkovo 4 tisícky na obutí, čo sa mi zdá dosť, vzhľadom na to, že celková suma bola do 8000...

barbulka
25. jan 2007

ja som nakupovala cez babymarket a tiez to bolo ok 🙂

tilly, no gumy sa naozaj oplati kupovat cez net, my sme kupovali na 3 auta a usetrili sme skoro 1200 na kazdej gume a na druhy den sme ich mali pred domom 😀

papula
25. jan 2007

Ahojte.Ja s nakupovanim cez net mam nejake skusenosti,ale co sa tyka,len pc zostav,monitorov a vlastne vsetkeho co sa tyka len pc a zatial v poriadku🙂
Ja by som,ale chcela vediet ci nemate skusenosti s netovym obchodom babatko chcela by som od tial kocik.Kupovala ste niektora cez net kocik?Ja mam z toho trosku obavy 😕

A kupovani cez net je nakupovanie o vale lacnejsie 😀

emjee
25. jan 2007

tilly olympus mju 740 s 512MB xD kartou 🙂

bellasandra
26. jan 2007

Ja som nakupovala cez môjshop-autosedacku a v pohode.Teraz chcem kocik kupit 🙂

vendynka
26. jan 2007

Ja som cez mojshop brala stolicku so stolikom na papanie a bola som velmi spokojna - na druhy den to tu bolo 😉
Zlu skusenost mam s babymarketom 😠 - tam mi kurier povedal, ze pride medzi 14-15h a este o 16h ho nebolo 😠 - a kedze mame na brane magneticky zamok, tak som tu musela drzat mamu, aby mi strazila maleho, nech ja mozem ist kurierovi otvorit vchod. Navyse ma chceli oklamat 🤐 - do faktury mi napisali, ze postovne nad 5000,-sk platia oni ako firma a potom ho chceli odo mna (chcela som kupit kocik) - ked som to riesila s majitelkou, tak bola na mna velmi drza 😠 - no ked som jej vysvetlila, ze obchodna inspekcia je moja prava ruka, tak sa ospravedlnovala 😠 Aj tak som kuriera poslala spat aj s kocikom - islo o princip = kto klame, s tym sa "nehram" 😝
Ak kupujete nieco cez net, mate tiez svoje prava a netreba sa nechat nahnat do mecha 😉 - kym nedate peniazky z ruky, nic Vam nemozu 😀

emjee
26. jan 2007

vendynka ja vacsinou platim popredu prevodom, takze peniazky z ruky idu skor ako mam tovar 😔 treba si dat pozor, riadne prestudovat vsetky dodacie a ine podmienky na stranke, pripadne si ich aj vytlacit s aktualnym datumom, aby ste v pripade mali nieco v ruke 😉

tilly
26. jan 2007

emjee, my sme teraz kúpili 750 je super, je to to isté ako 740, len k tomu bol obal a nejaké príslušenstvo navyše...

ja som brala sedačku z mojshopu priamo k košickej a gumy som platila kuriérovi, ale tiež tam mali bordel, lebo mi to nedoručili a keď som tam volala, tak mi povedali, že som objednávku odmietla 😀 oni mali zlé čislo, chudinka baba, ktorej volali, že má zaplatiť 8000

emjee
26. jan 2007

tilly aj ja som chcela 750, je tam navyse mechanicky stabilizator obrazu, ale drahy, ze 740 staci a nasla som ponuku za dobru cenu, tak sme objednali 740

mirko06
autor
26. jan 2007

tilly: cez matka som chcela casualplay, cez caryfuk inglesinu zippy 4 season... vyhral ten druhy 🙂
pisala som o tom v teme kociky

emjee
8. feb 2007

danculik • 26tt • 8. feb 2007 o 11:38
Milé mamky.Prosím vás viete mi poradiť niektorá z vás ale sa podeliť o skúsenosti z nakupovaním vecičiek pre maličké babatka cez internet a ešte k tomu z bazáru?Máte s tým aké skúsenosti,chcela by som to vyskúšať,len niekedy keď vidím tie fotky toho oblečenia si vždy pomyslím,že či je isto také ako na tej fotke.Prispejete nejakými skúsenosťami?

mihalicka • 19tt • 8. feb 2007 o 11:43
Ahoj ja som nakupila, vcera mi dosli vecicky a su fajn, jasne, ze nosene ale v pohode. 🙂

curly1983
8. feb 2007

emjee to by teda zaujimalo aj mna 😕 no ale zatial som zvacsa pocula len same pozitivne ohlasy... cca 80%

nutka
8. feb 2007

Ahojte,aj my si momentalne zistujeme ceny a typy kocikov a zistila som,ze ceny kocikov su na rakuskej ebay o 8000-10000sk.- lacnejsie!!!Tak my to vyriesime asi takto a dame si to z Nemecka za 20Eur poslat priamo do Viedne,lebo tam byva kamaratka s priatelom.A co sa tyka veciciek pre malicke,tak to radsej osobne v obchode a taktiez najsamprv "ohmatat" ☹

maca793
2. mar 2007

baby ja asi od decembra si objednávam veci pre malú pozri stranku www.minibazar.sk ja som spokojná a aj veci sú tam super vždy si niečo vyberiem pre malú sú nepoškodené a takmer nenosené myslím si, že si budem kupovať veci pre malú už len takouto formou pravdaže že niečo kúpim aj v obchode hlavne topánočky dajú sa tam zohnať aj značkové veci v fajn cenách niekde sú ceny len také symbolické tak to neznamená že veci sú strašne poškodené práve´naopak ja som už kúpila veci len za cenu poštovného a mali dokonca visačku zvyčajne mi codia veci novšie a nepoškodené na niektorých ani nevidno že boli nosené.

maca21
2. mar 2007

ahojte, ja neviem ale ja osobne by som takouto formou nekupovala detské veci, nemyslím si že je to hygienické ktovie kto ich nosil a tak, ale kamarátky deťom nakupujú aj v sekáčoch, myslím si že je to vec názoru a hlavne finančnej situácie.

viamka
2. mar 2007

moja skusenost z predaja veci..... mamicka si povyberal znackove veci a neposlala adresu, nic, ziadny kontakt. ina mamicka sa pytala, ci dam zlavu na dupky za 45,- sk ktore boli nenosene a staly 340,- sk. castkrat ma isiel slak trafit, ale skusenost so slusnymi mamickami prevazuje.
vela stastia pri nakupoch. 🙂

maca793
3. mar 2007

maca21 tým veciam nič nieje. mne vžy keď prídu, tak veci idú do prania a je to. niekedy mi k tomu pribalia aj nejaké sladkosti alebo omaľovánky pre deti.
viamka máš pravdu, mne keď sa stalo, že daná vec je trošku cenou nadnesená, tak som požiadala o nejakú zľavu a vyplatilo sa. dokonca mi niekedy príde viac vecí naraz ako bonus, ja som spokojná.
viamka niektoré veci sú cenou podľa mňa dosť nadnesené. ja som niekedy dávno predala veci po dvojičkách kamarátke ktorá má tiež dvojičky o niečo lacnejšie . aj mne bolo ľúto, že tie dupky stály 200,- a ja som jej ich predala za 50,- a neboli nosené. ale kto by ich kúpil za 200,-? nie
to je môj názor a postrech. pa baby 🙂

emjee
10. mar 2008

danulka2 • 2d • 15. dec 2007 o 16:45
nakupujete cez net? Je jedno ci elektroniku, oblecenie alebo nieco ine? Mate svoju oblubenu stranku? Ake mate skusenosti?

nenka83 • 1d • 15. dec 2007 o 16:46
ano nakupujem, skusenosti zatial pozitivne.moja oblubena stranka mimibazar

andy75 • 1d • 15. dec 2007 o 16:50
ahoj,nedavno som si objednala par veci z inetu 1x-tovar bol ok, akurat dodacia doba bola dlhsia ako uvadzali

susik77 • 1d • 15. dec 2007 o 16:51
ahoj, my sme zacali nakupovat cez net pred tym ako sa mala narodila:vybavicku-str.detskyraj
potom nakupujeme knihy-mame zlavu asi 10%, neoluxor
teraz sme nakupili spotrebice do kuchyne-usetrili sme asi 10 000 kc-oproti tomu, co nam ponukali v kuch.studiu za tie iste spotrebice-dobra str.:
nejlepsiceny
dost vela sme usetrili, zatial len pozit.skusenosti-aj s dorucenim 😉

andy75 • 1d • 15. dec 2007 o 16:53
ja som objednavala z bess a prislo to asi o mesiac neskor ako malo, ale vraj mali nieco pokazene

andy.a • 2d • 15. dec 2007 o 17:03
andy75,aj ja som objednávala z bess,ešte cca pred 5 týždňami a stále to neprišlo.. 😒

hlavne,že "tovar bude dodaný do 10 dní".. 😠

svetluska.p • snž • 15. dec 2007 o 17:14
caute. ja mam tiez len a len dobre skusenosti. nakupujem knizhy z mojakniha a kniznyweb a nemozem pol zleho slova povedat.

cicushka • 1d • 15. dec 2007 o 17:16
ahojte...tak ja som totalna ebay maniacka...ak som tam nekupila uz aspon 100 veci tak ani jednu 🙂

aj kocik so sedacku a vsetkymi vecami som tam kupila.

ale nemam problem nakupovat aj na inych strankach. Napr mobil som si kupila na nete (pride ako vianocny darcek)

yesno22 • 1d • 15. dec 2007 o 17:18
ja som objednala par veci pre maleho cez MMB a bola som maximalne spokojna...taktiez fotky, fotoknihy, knihy, a manzel nejaku elektroniku a fotaky...vsetko lacnejsie ako v obchodoch a dodaju to priamo domov 🙂
navyse s malym sa tazko chodi nakupovat, hlavne v takomto pocasi a velke nakupne strediska velmi nemusim 🙂

seki • 1d • 15. dec 2007 o 17:33
S malym po obchodoch je to hruza, takze net vyuzivame dost.Prvy krat sem objednali asi pre 6 rokmi fotak radovo o 6tis lacnejsi a od vtedy elktroniku len tak. Objednavam eokrem chelab a rozkov snad vsetko 😉 knihy fotky hracky vyzivy pre maleho.

dadulka19 • 2d • 15. dec 2007 o 20:24
moja obľúbená stránka predeti 🙂 ,dá sa ich aj spýtať vo forume na výrobky,odpovedia najneskôr druhý deň 🙂

jaduska • 2d • 15. dec 2007 o 21:19
Ja som cez net kúpila postieľku a inak nakupujem väčšinou len knihy 😉

bubadlo27 • 1d, 12tt • 15. dec 2007 o 21:21
ja my sme si uz zopar veci obstarali cez internet, vacsinou to bolo oblecko, a teraz cakame na nanoznik a stolicku 🙂

briluxina • 1d • 15. dec 2007 o 21:26
Rada nakupujem kozmetiku na coty ale iba keď vidím, že ceny sú výhodnejšie ako v obchode. 🙂

riuska • 1d, 18tt • 15. dec 2007 o 21:29
martinus - tiez perfektna stranka na knihy, spolocenske hry
skusenost mam dobru 🙂

nadhera • 1d, 36tt • 15. dec 2007 o 21:34
kociar aj autosedacka kupene cez net, teraz "ocakavam" kabelku a tuniku. rada chodim na mimibazar.

ena • 2d • 15. dec 2007 o 22:08
seki: vyzivy objednavas na akej stranke?

danulka2 • 2d • 16. dec 2007 o 09:31
seki elektroniku na akej stranke objednavas?

majina.b • 16. dec 2007 o 09:37
prehľad výrobkou za najnižšie ceny :

zlacnene
konzum

elektroniku cez HEJ, a NAY

Hračky cez DUNAJ

poleva • 16. dec 2007 o 12:47
ja som nakupovala cez bess
a tovar došiel veľmi rýchlo

vlastulka • 1d • 16. dec 2007 o 22:26
Ja som tiež si objednala z bess a čakám už 4. týžden a nič, a že tovar má prísť do 10 dní..tak čakáme..

tilly • 1d • 16. dec 2007 o 22:29
ja ebay.at, mmb, mma, mojshop, dvdbest, vždy som bola spokojná

newyorkgirl • 1d • 16. dec 2007 o 22:32
gorila super stranka a bezkonkurencne najlepsie ceny, ja som hlavne na knizky tam som nasla najlacnejsie 😀

expertka8 • 16. dec 2007 o 22:35
babybazar
😉 OK

kasis • 1d • 16. dec 2007 o 22:35
ja nakupujem veci pre maleho na MMB, domov som uz aj zaclony cez net kupila, muz kupil kameru,dalej fotky, knihy, fotoknihu, hracky, dost to setri nohy a aj penazenku 😉 a hlavne teraz tlacenica v obchodoch mi ide dost na nervy a s kocikom by som urcite nesla

kamilecka • 1d • 16. dec 2007 o 23:01
JA som kupovala zo stranok MMB, babetkovo, martinus, predeti, nay, fotolab, neckermann, quelle, ikar,

Zla skusenost otto, umcshop,

lua • 1d • 16. dec 2007 o 23:11
ja nakupujem prevažne babetkovo = maximálne spokojnosť. Objednávala som veci aj z bess a prišli mi ešte skôr ako som čakal. Pri vianočných veciach nemali dodaciu dobu 10 dní ale viacej, tak možno preto Vám zásielky meškajú.
A pár vecí som objednala z MMB a tiež som spokojná. A dosť nakupujem knihy na kniznyweb alebo elita

lienockaa • 38tt • 17. dec 2007 o 08:58
nakupujem..zatiaľ len pozitívnr skúsenosti..naposledy som si takto kúpila tehotenské šaty na ma-ma prišli mi za 3 dni a nemajú chybu.. 🙂 a chystám sa aj pre bábätko nakúpiť na babetkovo

junovka • 2d • Dnes o 17:16
Neviem ci uz tato tema tu bola, ale rada by som vedela ake mate skusenosti s nakupovanim cez internet, hlavne co sa tyka napr.bielej techniky.Chceli by sme kupit mycku riadu, tak dost tuho rozmyslam, ci kupit cez net alebo nie.Vdaka.

miksa • 17tt • Dnes o 17:26
ahoj my nakupujeme přes internet hodně oblečení, dvd, knihy, kosmetiku, ale co se týká elektroniky tak jsme kupovali zatím jen jogurtovač a jsme velice spokojení, ale taky jsem uvažovala jak by to pak bylo s reklamací jestli by to pak nebylo příliš složité. zatím jsme spokojení a nakupujeme tak čím dál častěji, ale na nějakou větší elktroniku jsme neměli odvahu to jsme raději kupovali přímo v obchodě. třeba můj brácha nakupuje vše přes net už ani pomalu nechodí do obchodu kupuje tak výhradně oblečení, dvd, a kosmetiku.

adinka3 • 1d • Dnes o 17:30
ahoj, mám čerstvú skúsenosť nakupovania cez net. Minulý týždeň sme kúpili chladničku. a už stojí na mieste. Je to super, pohodlné a hlavne(!!) lacnejšie!! Pozreli sme ceny v obchode, napísali si typ a tak a porovnali s netom a kúpili. A osvedčil sa Datart. Tak úspešné nákupy.

junovka • 2d • Dnes o 17:35
adinka, a cez aky inter.obchod si kupovala?J rozmyslam cez shoper 😕

bledulka • 1d • Dnes o 17:38
ahoj,tak my máme z internetu koupeno pět větších spotřebičů (typu pračka,lednička,myčka atd.) a občas něco menšího...vybereme si to na netu,potom obhlídneme v obchodě a pak koupíme v internetovém obchodě..reklamovat jsme zatím nemuseli,tak nevím,jak by to proběhlo....jinak jsme s tímto druhem nákupu spokojeni.Souhlasím s adinkou,máme dobré zkušenosti s Datartem, není špatná ani Korunka

adinka3 • 1d • Dnes o 17:39
cez Datart.

etuska
10. mar 2008

ja som naposledy kupovala prirodnu kozmetiku cez bioshop a tiez som bola velmi spokojna

otrivinkajanka
10. mar 2008

ja dcerke nakupujem oblecenie iba cez internet bud od inych mamiciek,alebo mam svoje stranky odkial kupujem veci a aj topanocky zatial som bola velmi spokojna aj hracky som nakupovala cez net dokonca lacnejsie ako v obchode