Nakupovanie z caryfuk.sk a matko.sk. Máte skúsenosti?

mirko06
24. jan 2007

Ahojte, len by som sa chcela opytat, ci nemate niekto skusenost s nakupovanim cez internet, zaujimaju ma netove obchody caryfuk a matko. Dufam, ze ma emjee nezrusi, ze je to reklama.
Chcem si bud tam, alebo tam objednat nejake veci, tak som len trosku opatrna, aby mi na dobierku neprisla prazdna krabica. Snad som nikoho vopred neurazila svojou nedoverou.Vopred dakujem.

etuska
10. mar 2008

jeee-ahoj Janka 😀

otrivinkajanka
10. mar 2008

ahoj dostala si ip?

etuska
10. mar 2008

ano 🙂

betka1
10. mar 2008

ja som tiez uz vselico kupovala cez internet. Problemy, s ktorymi som sa stretla boli napr. ze obchod pisal, ze ma na sklade nieco co nemal a ja som si to objednala a tym padom im dala aj cislo mojej kreditky.
Dalej, ze v popise produktu bolo nieco ine, nez bola skutocnost. Ale bola to len malickost, ktora verim, ze sa stala omylom, nie naschval.
Urcite je rozdiel, ci kupujete v ochode, alebo od sukromnej osoby. U sukromnej osoby dost zavisi od toho, ci narazite na cestneho cloveka a casto aj neskusenost s posielanim veci moze narobit sarapatu.
Ale inac si myslim, ze nakupovat cez internet je dobra vec a treba to skusit, hoci obcas natrafime na problemy.

pacna
11. mar 2008

Otrivinkajanka možeš dať nejake tie stranky? diky 🙂

pacna
11. mar 2008

baby ako sa nakupuje cez mmb? čo mam urobiť ako prve? a všetko je cez banku? som z toho trochu jelen 😒

dadulka19
11. mar 2008

pacna,no najprv sa zaregistruj(prípadne aj nemusíš,ale už mnohé baby-vrátane mňa,s neregistrovanými neobchodujú)a už len ked nájdeš v ponúkanom tovare,čo potrebuješ,odpovieš na inzerát a hotovo.A ako zaregistrovaná môžeš aj dražiť na MMA.a jasné,že aj predávať môžeš.Ale pozri pravidlá alebo podmienky na MMB,tam to je všéétko popísané 😉

dadulka19
11. mar 2008

No a platí sa hlavne cez banku.To zas má každá predávajúca vo svojich podmienkach predaja 😉

etuska
11. mar 2008

je to aj o vzajomnej dovere.Mozes posielat aj na dobierku zo zaciatku,ak s tym kupujuca suhlasi,lebo niekedy sa moze dovercivost vypomstit.A mrkni si Ciernu listinu,tam su nespolahlive nakupujuce.Ja som vsak zatial negativnu skusenost nemala.

tinusi
11. mar 2008

Ja mam s nakupovanim cez net len dobre skusenosti. Ale nakupujem najma na overenych strankach. Vacsinou si overim vypis z obchodneho alebo zivnostenskeho registra. Cez net som kupila pracku, chladnicku, sporak, PC, vchodove dvere, parfum... a nakupujem aj veci pre deti z bazarov. Kupovala som tu na konikovi ale aj v mimibazare... podla mna, ked sa tie veci operu, je to uplne v pohode. Ved ked sa kupuje oblecko v obchode, tiez ho mohol hocikto obchytat...

magg
30. mar 2008

je tu dnes niekto, kto ma skusenosti s nakupmi cez ebay?

eldzina
30. mar 2008

Ja som kupovala cez Matka cestovnu postielku, max. spokojnost. 😀

pebi
31. mar 2008

nakupuju různé věci z různých obchodů a naprostá spokojenost... 🙂
už jsem kupovala knihy, cd, vstupenky na koncert, oblečení (bazar i nové) pro prcka, hračky, autosedačku, deky, mrazák, pračku atd atd..... 🙂
je to levnější, bezproblémové, dovoz až domů 😉

kristi
31. mar 2008

spotrebice, veci pro malou, obleceni z MMB, parfemy, hodinky, i darky

fifla
31. mar 2008

my kupujeme takmer vsetko cez net

plienky, fotak, notasek, kocik, stolicku pre mimisa, postielku, hrnce, nosit pre maleho, spotrebice. spokojna som s mojshop, babymarketom, obchodnymdomom a euroshopingom na tescomacke veci a plienka na babylucy

fifla
31. mar 2008

a vlastne vsetko pre maleho...od flasiek po odsavacku :o)))

bihan
31. mar 2008

My toho tiež nakupujem kopec cez internet - hlavne veci pre malú, ale napr. aj telku a kameru máme z netu - či už sú to net obchody alebo e-bay... doteraz sme nemali problém.

julia225
31. mar 2008

ja uz musim ist na odvykacku!!!!!!!!!!!!!!!!!!😒

makelka
31. mar 2008

I my nakupujem spoustu věcí přes net, je to jednodušší, můžu si u toho sednout a dát si kafe 😀 😀 😀 😀 to by se mi asi v každým obchodě nepodařilo 😀 😀 😀 navíc je tu možnost srovnání 😉 což je paráda, i já nakupuju spotřebiče, oblečení jak pro sebe tak pro mimi, těhu věci, hračky, mobil, no prostě vše co se dá 😉 Je to ale droga 😀 😀 😀 😀

haluskacz
31. mar 2008

ja uz ani nevim, jak vypada kamenny obchod 😀

rebeca10
31. mar 2008

mozte mi poradit kto ma skusenosti s nakupovanim cez ebay? kde sa tam daju nakupit oblecenia pre deti? ☹

bihan
31. mar 2008

Rebeca - Baby-Cloths a vyberáš si ďalej kategórie dievča-chlapec, vek, typ oblečenia, nové alebo nosené... atď atď...

rebeca10
31. mar 2008

je to aj v slovencine?

ina.b
31. mar 2008

Ahojky, já taky nakupuju přes net skoro všechno. Posledně se mi nechtělo vařit, tak jsme si s manželem na netu objednali i pizzu z nejbližší pizzerie, která rozváží jídlo. Ale také dětské hračky, oblečky, drogérii, prostě všechno možné, i malé elektrospotřebiče.
Je to fajn, protože bydlíme v malinkatém městečku, kde nic moc není a musela bych složetě dojíždět s kočárkem, do kterého se mi toho stejně moc nevejde.
Řekla bych, že je to pro mě skoro droga. Jak otevřu nějaký internetový obchod, musím hned něco objednat. Skoro jako adrenalinový sport 😕

nobody
31. mar 2008

já akorát cybex kosmas neoluxor elza 🙂

cicushka
3. apr 2008

tak baby ja mam z ebay kocik, autosedacku, fotak, veeeela vela oblecenia a blbostiii...ale nechcite odomna vysvetlenie ako to tam funguje..uz som to parkrat skusala a je to vycerpavajuce 😀 ale pritom je to pouzivanie veeelmi jednoduche,treba sa v tom len trochu pohrat, pokukat...a zaklad je ovladat jazyk.

jabber
3. apr 2008

tak já nakupuju přes net všechno - od oblečení, přes hračky, sportovní potřeby a domácí spotřebiče až po různé dárky, knížky, vstupenky do divadla.....a maximální spokojenost 😎

Mám kamaráda, který když měl manželku na 14 dní pryč, tak nakupoval přes net i potraviny - zaklikal si jogurty, sýry atd a za pár minut mu zvonil chlapík u dveří 😀 😀 😀

nobody
4. apr 2008

a občas fann 😀

ina.b
4. apr 2008

V Kosmasu už jsem také nakupovala. Jinak dobrý obchod je ještě: daryprirody spodnipradlodarka, primaobchod a obrazyramy