Nakupujete vo Fann parfumérii? Aké výrobky?

ankaa
4. mar 2008

Nakupujete v nej niekto? Aké výrobky?

zuzitka
2. apr 2008

nanyka ... mas IP 🙂

z.u.z.k.a.
2. apr 2008

baby chcem sa len spytat ci su na parfums.sk originaly... ako to zistim, castokrat vonaju napodobeniny skoro na nerozoznanie od originalov, len kratsie vonaju... ake mate skusenosti?

slavik
3. apr 2008

z.u.z.k.a. sú to originály 🙂

darina77
3. apr 2008

z.u.z.k.a. sú to origináli a ešte k tomu tam majú aj značky ktoré na fann nie sú. Ja sa chystám na Salvadora Daliho.

wladka
3. apr 2008

objednavam aj ja, cez parfums.sk..maximalna spokojnost.. ked je nieco v akcii, chodim ocuchavat,a potom cez net objednam 😀 😀 😀

teraz mam zalusk na Nina Ricci, je v akcii ..a mne super vonia 😵 😵 , uz 2x beriem.. 😉

zuzitka
3. apr 2008

myslis premier jour? 😵

wladka
3. apr 2008

joooo 😵 😵 ..mojeee

zuzitka
3. apr 2008

ked som pisala na predoslej strane, ze pracujem v distribucnej firme, ze dovazame parfumy .... tak presne toto:
Nina Ricci + dalsie 2 firmy /C.Herrera a PRabanne/ 😀

wladka
3. apr 2008

zuzitka, fiha, jaky vyhody mas.. 😅 zavidim.. ja by som mala uz peknu zbierku.. som zavislacka na nich 😀

akurat idem objednavat, myslim, ze je teraz dobra cena, za ne.. 😉

zuzitka
3. apr 2008

premier je tam teraz naozaj lacny, oplati sa. ale co som pozerala ine vone, tak mam lacnejsie aj o 200 - 500sk 😅

zuzitka
3. apr 2008

inak nemam problem dodat parfum az k vam domov po celom SK, priatel pracuje v kurierskej firme 😉

kacenqa
4. apr 2008

baby, na tom parfums.sk, co to znamena, ze tester??

zuzitka
4. apr 2008

tester je na skusanie... prides do obchodu a s nim ta predavacka nastrieka aby si vedela aka je to vona 😀

blovitc120
4. apr 2008

kacenqa, tester znamena to, ze je to originalna vona, ale moze ti prist bez vrchnacika alebo v skaredej skatulke (nie tej znackovej, ale obycajnej kartonovej), takze pouzivam len na vlastne pouzitie, nie ako darcek. ale len tie vonavky, ktore maju odnimatelny vrchnacik posielaju bez. ja to riesim tak, ze si necham stary, ak som ju mala aj predtym. inak vona je presne ta ista 😉

adinka3
4. apr 2008

ahojte, ja tam nakupujem často. Práve včera som tam použla tú faňácku poukážku na zľavnený parfém, ktorý som kupovala ako darček. Inak som kupovala parfém, ktorý pôvodne stál 2400,-, bol o polovicu zlacnený a ešte poukážka, takže paráda. Ja tie poukážky vždy využijem.

slavik
4. apr 2008

No poukážku aj ja vo FAnn vždy využijem, ale inak nakupujem cez net. 🙂

zuzitka
6. jún 2008

wladka ... mas IP 🙂

vanila
6. jún 2008

Ja tam tiez nakupujem,lebo je tam dobry vyber parfumou. ale vedsinou tam kupujem len jeden ktoremu som uz dost dlho verna Dolce & Gabbana ligt blue. 🙂

wladka
6. jún 2008

zuzitka, diky.. 😉

chcela som ninu menit na leto, tej som verna, ale je tazka na leto, reku ze skusim tu issey.. ale ked nic, tak nic 😉 ..vdaka za odpoved.. 😉

melory
6. jún 2008

ja som sa zamilovala do moschina, na mojej kozi je ako na mna vyrobeny...uz teraz sa neviem dockat darceka s grepfruidovou vonou.

darina77
7. jún 2008

Mne sa páči Versace Bright Crystal a Dior Addict 2.

danielitka26
7. jún 2008

ja vám môžem dať každej poukážku na zľavu vo FANN parfumérii ..platia do konca roka a je tam zľava 100sk málo ale aspon niečo ...ak niektorá chcete ozvite sa cez ip

mimimi11
8. nov 2010

jejda tema parfemy nechcete niekto armaniho code damsky za 15 e aj pansky aqua di gio za 15 vo fannke su medzi 50-60 e....mam omylom 2 nech daku zienku potesi dajte vediet

adya01
8. nov 2010

Nemal by niekto zaujem o novy,nepouzivany Vera Wang - Princess edt 100ml, cena 45. Kupila som sestre a netrafila som sa do jej vkusu 🙂

topanka
10. apr 2011

cavte mohli by ste mi poradit ze kde by som kupila vonavku LIANA ma modry obal krabice a je 100ml uz ju nemozem nikde dostat baby poradte diky

petaboo
12. apr 2011

nakupujem len tam a oplatí sa investovať, ale aj medzi značkovými parfumami sú tie horšie a lepšie 😉
len sa treba informovať 🙂

petaboo
12. apr 2011

@z.u.z.k.a. Poradím Ti, ja tam nakupujem, máš záujem o nejakú konkrétnu značku ?

z.u.z.k.a.
12. apr 2011

@petaboo dakujem,uz tam nakupujem

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz