Nákupy v Pandorfe. Kedy sa tam oplatí ísť?

tamarka
18. nov 2008

Viete mi niektorá poradiť, kedy sa oplatí ísť? Ja by som chcela ísť tak za 2 týždne. Ešte som tam nebola, vždy sme len cez Pandorf prechádzali. Budem vďačná aj za nejaké rady kam najlepšie skočiť, ďakujem.

titkovamiriam
18. nov 2008

tam je dobre ist hocikedy ak chces kupovat znackove veci-su o tretinu ak aj nie viac lacnejsie ako u nas 🙂

tamarka
autor
18. nov 2008

o tých cenách viem, len som si myslela, že to je nárazové, ako pred sviatkami, alebo tak. 😉

livi
18. nov 2008

my sme tam boli asi 2x, niekedy sa tam dajú nájsť zaujímavé veci, ale mňa to tam moc neoslovilo 😒

titkovamiriam
18. nov 2008

nie tam su ceny ok-cely rok,teraz mozno budu lepsie a najlepsie po sviatkoch,vlani v januari som tam decka obula za tretinovu cenu,ci su aj ine akcie neviem-chystam sa tam zasa v januari.

adulik23
18. nov 2008

tamarka - teraz sa ti to neoplati. najlepsie bude hned medzi sviatkami. 😉
kamoska tam bola teraz v sobotu a nic nekupila. dokonca tam nasla jednu mikinu v prepocte za 1000 korun a u nas taku istu kupila za 500. 😕

ella1
18. nov 2008

my sme tam boli asi 5x a ani raz som nič nekúpila.pre deti skoro nič a to, čo sa mi páčilo aj po zľave bolo drahé......mňa to sklamalo....

filipa
18. nov 2008

ak sa chces vyhnut natreskom, urcite chod cez pracovny tyzden... je to tam prazdnejsie a nezrazas sa s ludmi na kazdom kroku...i ked mam obavy, ze teraz pred vianocami bude natresk uz stale...

gucz
18. nov 2008

my sme boli koncom augusta (pred začiatkom školského roka). Tričká som si kúpila asi za polovičnú cenu (Nike), MM si ich tiež pár pokúpil, teplákové súpravy tam mali za polovicu) a malej sme kúpili adidasku teplákovú súpravu na naše za 600 korún. Najlepšie ísť cez týždeň, i tak je tam dosť ľudí. Ja sa pred Vianocami ani neodvážim tam ísť (nátresk), najskôr pôjdeme nejak v januári pozrieť čo majú 🙂

leishmania
18. nov 2008

my sme boli stvrtok a bolo to uplne v pohode poctom ludi, a boli sme po lete a dalo sa celkom dobre vybrat, kupila som si jeansy po 10-20 eur, a doteraz lutujem ze som si jedny tenisky nevzala, a aj MM si vybral, kupil si tricka za dobre ceny,u nas by to bolo iste viac...

claudinka
18. nov 2008

my sme boli v sobotu a konecnaaaa.. urcite nabuduce pojdem cez tyzden doobeda, lebo tam bola hlava na hlave a ceny tiez nic moc 😒

trixi
18. nov 2008

ja som bola na nakupy cca pred mesiacom a malemu som nakupila celu zimnu vybavu, vyborny teplucky overal, nohavice, sveter, ciapku, rolaciky ..., super tenisky Nike, sebe topanky, na oblecenie pre seba nic (stale dufam, ze nejake to kilo schudnem 😀 ). Boli sme cez pracovny den, pohodicka, hoci v Nike bola hlava na hlave. Ceny by mali byt nizsie ako v inych obchodoch, pretoze je to outlet.
Tento stvrtok ideme do SCS Vieden.

tamarka
autor
19. nov 2008

no názory sa rôznia, uvidím, či sa mi podarí cez týždeň. Záleží aj od kamoša, ten ma volá. On tam chodí na tenisky a vždy kúpil dobre a v porovnaní s našimi cenami až úžasne. Mne síce dáva zľavy na tenisky známa, ale aj tak je to neporovnateľné za aké prašule tam kupuje tenisky on. Tak uvidím. Kamarátka mi zase hovorila, že najlepšie nakúpi zakaždým v Mangu.

titkovamiriam
19. nov 2008

segra tam bola tiez nakupovat a hovorila ze tam nakupila vianoce

ellin
27. mar 2012

Ahojte, bol tam niekto v poslednom case? Oplatí sa tam íst nakupovat? Najdem niekde na nete ake akcie tam prave prebiehaju ? dik

biancaneve
28. mar 2012

@ellin ja som bola vo štvrtok, v sobotu som musela ist opäť - vymieňat a v pondelok opäť vymieňať, už som sa hanbila ale tam sa premelie toľko ľudí, a hlavne tam sú predavači ochotnejší ako u nás. Záleží čo chceš kupovať, letný tovar ešte nemali, mali jarný, v Ralph Lauren sa dalo celkom dobre, Mangu aj Hallhuberovi. Športové som nepozerala, ale dosť markantný rozdiel v cenách je jednoznačne po sezóne, po Vianociach som nakúpila výborne pre malú za 1/3 ceny na budúcu sezónu 😎 Je to o náhode, musíš natrafiť...