Nákupy v UK. Kde dobre nakúpim?

danona
14. nov 2008

Kocky, ktoré viac cestujete... na koniec januára som su kúpila letenku do Londýna na dva dni.. bola som tam raz - s cestovkou 😀 , teraz potrebujem dobré rady... ako, kde co dobré nakúpiť, ako sa najlepšie dostať do/z mesta na Luton atd.. no proste dobré tipy, kam ísť - obchodiky... 🙂 - poznam tak oxford street.. 😎

anitab
7. mar 2011

@monikamoncicak take luxusnejsie obchody su asi skor na Regent street, ta krizuje Oxford....len TK max - Primark a Armani alebo Ed Hardy su diametralne odlisne znacky, samozrejme aj cenovo...

maryah
7. mar 2011

@mazimust ahoj, na sportdirectte je to poštovné drahé, to je pravda... ono sa to oplatí keď si objednávate viacerí a to poštovné sa vlasne rozdelí, veľa ľudí to tak robí 🙂

kingstonka
7. mar 2011

@mazimust taketo podobne sluzby tu uz boli- ale casto bol problem s tym, ze v ramci ochrany zakaznika ( karta, ktorou sa plati moze byt ukradnuta)- zahranicne obchody nechceli posielat tovar, ak fakturacna adresa a meno zakaznika, neboli zhodne s adresou a menom kam sa to ma poslat.
objednavat zo sportsdirect sa naozaj velmi oplati ak objednavaju viaceri a postovne sa rozdeli.

marorlinko
9. mar 2011

z primarku by som nic ani nekupovala, stacilo mi raz pred 10rokmi asi a po jednom vyprani farby zmizli, milujem bluewater je mi jedno kolko to stoji ak sa mi to zapaci,malemu kupujem od gap,zara,calvin k. next.,raul lauren,tommy hiffliger.
sebe tiez velmi sa mi paci zara,diesel,miss60, pepe jeans, ed hardy stalo ma jedno tricko sice 85libier,ale ta kvalita to sa neda ani opisatnavyse vyrobene v hollywoode krasa. rada investujem do kvality. mam rada aj francuzke znacky ako je kaporal5, freeman t. porter,kvalitne kvalitne veci,drahsie,ale aspon ich kazdy nema. tiez sa mi paci raul lauren,tommy hiffliger,krasne veci,stylove,vyperiem aj 100x a stale su rovnake. mango ma tiez krasne veci,tam chodim tiez rada,mam rada znackove veci,je mi jedno kolko stoja,nasetrim si nato,neviem si pomoct,jednoducho sa citim dobre,ked mam na sebe len drahe veciaj malemu doprajem, muz len kruti hlavou az sa boji dakde ist somnou:DD ale my zeny tim krasnim veciam nevieme odolat.
kupujem aj ine znacky aj cez internet. keby sa dalo tak lahko odolavat,ides kupit jednu vec a nesies 10tasiek;DD.
anglicko ma super ceny oproti zvysku europy,aj ked kupim jednu vec za 200libier ale inde ma vyde za 400, kt nebol vo francuzku tak nevieze tam su ceny take vysoke,ze mi az zle prislo a v belgicku tiez, navyse nehovorim o znackovich,ale v obycajnich.kamoska tu v anglicku tiez dobre nakupila az tak dobre,ze malanadvahu batoziny 60libier,co sm emuseli za nu zaplatit,ale aspon ma veci. tak vela stastia v nakupovani,dakedy sa oplati aj investovat,raz za cas sa da u kazdeho...

jankaa15
10. máj 2011

Maminky prosím Vás pomôžete mi niektorá s kúpou kočíka z GB??? 😕

pancake
11. máj 2011

@jankaa15 chod do Toys obchodu a tam si vyber. Ja mam silver cross 3D
http://www.samueljohnston.com/Brands.aspx?Brand...
ten v pravo hore. je to trojkombinacia, ale predavacky su velmi mile a ukazu ti ako sa ktory sklada, ukazu ti v tvojom aute ako sa zapina autosedačka ak kupujes aj s nou ten kocik.....ja som bola velmi spokojna. teraz mam druhe babo a kočík stale ten isty.nemenila by som za nic. akurat jednu nevyhodu ma, ze je trosku tazsi sa mi zda.neviem ake tazke su ostatne, ale teraz byvame na 1.poschodi bez vytahu a chodim dva krad denne hore a dva krad dole 😝

jankaa15
11. máj 2011

@pancake ďakujem za radu ale ja som na SVK a potrebovala by som kúpiť kočík v GB a dostať ho tu ku nám na SVK 🙂

dorkaterka
30. máj 2011

Ahojte chcem sa spitat da sa nakupovat aj cez internet na UK??????dakujem,,,,a ako ???? 😉 😉 😉

kyci
3. júl 2011

Ahojky ,oplati sa este akupovat v polsku?

ohnivka
15. sep 2011

ahojte baby, rada by som si otvorila obchodík s oblečením pre plnšie dámy. vecičky by mali byť "šik", vkusné , také aby v nich mladé baby nevyzerali ako 60tničky. nevie kde by som mohla objednať rôzne športové aj nešportové veci v anglicku ale hlavne lacno??? budem vďačná za každú radu?
Barbora

aliza
15. sep 2011

@ohnivka no neviem, ci si mozes len tak objednat zo zahranicia a predavat na SK. Pokial viem, sportove veci, resp.niektore znacky nemozes len tak predavat. mas to nejak osetrene?

llluckaaa
1. jún 2012

Ahoj holky, nemáte nějaký dobrý tip na nakupování v blízkosti Croydonu? Chystám se na schopping výlet do Londýna a plánuji, kam všude musím nakouknout 😉

llluckaaa
1. jún 2012

@editah222 Ahoj, mohla bych se zeptat na ten tip na dobré ubytování? Já se našla dvoulůžák v Croydnu za 37 liber na noc, ale pořád hledám něco lepšího 😉

editah222
2. jún 2012

@llluckaaa tak nic levnějšího ti bohužel neporadim. Já považovala za super cenu 50GBP 😀 To spíš poprosím tebe o web toho hotelu, já se chystám do Londýna na podzim.

llluckaaa
2. jún 2012

@editah222 Napsala jsem do IP. Já se tam chystám na začátku září a chci to vše rezervovat už teď, ať nás to vyjde levněji.

gombicka
9. jún 2012

@llluckaaa , @editah222 ahojte dievcata, my mame volnu izbu na nasom byte, ktoru ponukame na prenajom. V izbe je doublebed (takze najlepsie pre pary), sme v 4 zone, vlakom od nas ste za minute v centre na Liverpool Street.
Spravila som si aj webstranku, kde su aj fotky. Chceme 30 libier za noc na 2 osoby. Myslim si, ze je u nas velmi pekne a hlavne cisto.

Viac info na www.ubytovanie-v-londyne.co.uk

llluckaaa
9. jún 2012

@gombicka Ahoj, děkuju za nabídku, až budu mít chvilku, tak se na to mrknu a napíšu do IP.

gombicka
3. feb 2013

Zienky, ak by ste chcela niektora do Londyna za nakupmi, ozvite sa. Poskytneme ubytko.

eviline
16. feb 2013

@gombicka Ahojte baby, v aprili sa chystam na 3 dni do londyna na vylet - prvykrat sama bez malej v tom case 16 mes. dcerky a potrebujem pomoct zohnat nejake lacne ubytko, vyspim sa v pohode aj na gauci, nevyzadujem aby sa mi niekto venoval, len po prezreti internetu, kde stoji najlacnejsia dost otrasna izba pre jedneho 60 eur na noc, som sa rozhodla, ze skusim stastie aj takto, nechcem to uplne zadarmo, budem rada ak sa mi niektora ozvete, dakujem emoticon

llluckaaa
16. feb 2013

@eviline Ahoj, já jsem nakonec bydlela v Croydon Court Hotel, jedna noc pro dva se snídaní stála 35 liber. Byla jsem moc spokojená, pokoj sice prťavý, ale s vlastní pěknou koupelkou, snídaně bohatá, kousek od Croydonu, kde je obří nákupní centrum s Primarkem, TK Maxxem ap. Objednávala jsem to 3 měsíce dopředu přes www.booking.com.

eviline
16. feb 2013

@llluckaaa dik za tip,ale uz je vypredany :(

gombicka
16. feb 2013

@eviline jasne, izbu na april mame volnu. Idete dvaja, alebo sama? Pre jednu osobu to stoji £25 na noc, ak by ste boli dvaja, tak £32, cize len £16 na osobu. Fotky a vsetko ostatne info si mozes pozriet na www.ubytovanie-v-londyne.co.uk

gombicka
16. feb 2013

@eviline a sme blizko noveho Westfieldu na Stratforde, kde je velky Primark a o stanicu blizsie je aj T&K Maxx. Na Oxfordku mame tiez super spojenia. Sme na severe Londyna, iba 30-40 minut od Stanstedu (podla toho aky trafik), vieme ti zabepecit odvoz / privoz na letisko, ak by si mala zaujem.

eviline
16. feb 2013

@gombicka pisem do IP

nakupyuzhorod
10. jún 2014

Dobrý den srdečne vás pozývame na jednodnový zájazd-Nakupy užhorod 14.06.2014, cena z SL 13eur a z PO len 12 eur pridajte sa k nám Telefón: +421 908 560 259,+421 904 321 108. Odvoz klimatizovaným autobusom. Viac info aj na stranke http://www.jane-travel.eu/

veronicayjose
25. máj 2015

Zdravím ASOS je anglická stránka, že?..a aká je ich skutočná odosielacia adresa?...ako dlho trva doručenie balíka?..mali ste problém s nedoručením?..alebo stál na colnici?...dakujem

andreaandca
15. júl 2015

Pre vsetky Zeny a mamicky v Anglicku UK.Pripojte sa k nam.Fbookova skupina.Rady, pomoc, stretnutia v UK.
https://www.facebook.com/profile.php?id=7116405...

andreaandca
1. mar 2016

Ahojte.Nakupujete, predavate, alebo darujete v UK? pripojte sa k facebookovej skupine
UK Bazar
https://www.facebook.com/profile.php?id=2220795...

mon007
13. nov 2016

Dobry den mozete mi poradit kde v Londyne najdem obchod TED BAKER ? Dakujem 🙂