Nákupy v UK. Kde dobre nakúpim?

danona
14. nov 2008

Kocky, ktoré viac cestujete... na koniec januára som su kúpila letenku do Londýna na dva dni.. bola som tam raz - s cestovkou 😀 , teraz potrebujem dobré rady... ako, kde co dobré nakúpiť, ako sa najlepšie dostať do/z mesta na Luton atd.. no proste dobré tipy, kam ísť - obchodiky... 🙂 - poznam tak oxford street.. 😎

lienocka235
14. nov 2008

Mne sa dobre nakupovalo v milton kennyes...

olise69
14. nov 2008

danona- ako sa dostať z / do Lutonu:
http://www.london-luton.co.uk/sk/airport/

danona
autor
14. nov 2008

lienocka-to je co milton kennyes, nejake nakup.centrum? 😅
olise-dik 😉

livi
14. nov 2008

my sme boli v uk teraz v októbri a nakúpila som super a lacno. ale asi ti nepomôžem - nebola som v londýne. akurát by som ti mohla poradiť obchody, v ktorých sa super nakupuje, tie sú po celom uk.

lennis
14. nov 2008

no, holky, super téma, my tam razíme na konci srpna, ale chceme se tam rozhodně oblíct a nakoupit i něco dopředu na prcka, tak prosím více info 😀 😀 😀

danona
autor
14. nov 2008

livi - aj obchody, porad.. 😉 lubim pre malu next, chcem pozriet primark... 🙂
olise-ten link je perfektny , uz som prelustrovala.. 😀

lienocka235
14. nov 2008

danona v milton.. je asi 4-5 nextov aj next outlet.. a velaa. obchodov.. cele centrum.. vo stvrtok je tam aj take cosi ako trh.. kde predavaju veci ajpo svojich detoch.. castokrat uplne nove s visackami.. inak ta klasika.. mothercare..
uzasny je sportsdirect.... tam maju barbie my little pony.. adidas nike.. a kopu znaciek za take ceny ze budes cumiet...
neviem ci tu mozem link...
http://www.sportsdirect.com/

caira
14. nov 2008

danona, zalezi v jake zone budes zustavat..londyn je siroky pojem..takze musis nejdriv rict, kde budes a pak muzem poradit kam tam zajit.

jestli chces videt neco pekneho tak treba zajdi do Covent Garden, tam ja to miluju 🙂 jestli chces videt obchody pro prachace tak se vydej na Kensington - Kensington High Street { primo tam je zastavka metra}

Prepravu doporucuju koupit si all day travel card a mas to jak na metro tak na busy a muzes si cestovat vesele pres vsechny zony..

Nakupy urcite doporucuju Next, H&M, Primark dobra hrabarna ale na me je tam proste moc lidi a hodinove fronty. River Island, New Look atd atd. v Nextu maji ted uznasnou podzim zima kolekci na deti..naadhera..jen kdyby clovek mel dost penez nakoupit vse co chce 😀

kopcik
14. nov 2008

danona: primark jednoznačně, pokud chceš nakoupit pro dítě a nepotřebuješ bůhví jakou značku... ale pokud tam budeš o víkendu, tak už tam běž v 9 ráno, protože pak se tam nedá pohnout a jen na zaplacení budeš čekat hodinu...
doporučuju jet do brent crossu - z oxford street si vezmeš 82 na golders green a tam už jede pár busu přímo do obchodňáku. na golders green je obchod z NEXTu, který má loňskou kolekci, takže tam získáš nové oblečení s více než poloviční slevou. nebo se do brent crossu dostaneš z oxford street přímo 113. vedle brent crossu jsou další obchody, kde je zase obrovský next nebo 3 patrový sportovní obchod, kde máš věci skoro zadara. např. mikina co tu stojí 1500kč, tam 250!!!! taktéž boty - adidas, nike atd. za desetinu ceny co u nás...

dea
14. nov 2008

ahojte.......danona super tema, mna caka to iste v maji, no idem len ja s malou a na 4 dni 😝 no ale idem za kamoskou......tak ta ma tam povodi po obchodakoch 🙂
len tiez sa musim nejako sama dostat z letiska.......tak musim oprasit anglinu 😀

minusa
14. nov 2008

ahojte

ja som bola v UK pred 3 rokmi na navsteve u kamosky a ta ma zobrala okrem ineho aj do spominaneho Primarku ... nakupila som sebe, drahemu, mamci a aj pri tom vtedajsom kurze to bol uzasany nakup 😉 a to tie veci nosim doteraz a su v perfektnom stave a veru, ak sa zadari ist buduci rok, urcite tento obchodak znovu navstivim.... 😉

lienocka235
14. nov 2008

z lutonu sa da autobusom priamo do mitonu v pohode.. ok cena.. za bus.. treba ist na taky miestny nie dialkovy... priamo do obchdoneho centra..

livi
14. nov 2008

danona - presne primark, next, peacocks, new look, pilot - to sú moje naj..a ešte h&m a ešte jeden - teraz ma nenapadá. ale napíšem ti. to je taký obchod, kde majú dizajnérske značky, ale neskutočné zľavy dostupné aj pre bežných nakupujúcich 😉 treba sa tam ale hrabať, majú to rozdelené podľa druhov, ale je to obrovský obchod 😉

livi
14. nov 2008

no tak ten obchod sa volá tkmaxx 😉 a sestra mi vravela, že ten obchod je aj v londýne

zanett
14. nov 2008

danona - ty sis nejdrive koupila letenku a az pak zjistujes, co se da delat? 😀 NEdela se to vetsinou obracene?

Presne jak psala caira, otazka je polozena velmi zesiroka...kde budete bydlet? Luton je od Londyna (king's cross, aby se to lepe pocitalo) cca hodinu jizdy vlakem, pak po Londyne bych doporucovala travel card. STezejni je, kde se budes pohybovat. Oxford street je jasna, ale chtela bys treba do Bluewater? (i kdyz to je totez, co na Oxford street jen kryte), jaky je tvuj rozpocet? (tzn. dovolila by sis nakupovattreba v Knightsbridge atd?)....trochu to upresni, at vime, co konkretne mas v planu... 😉

danona
autor
14. nov 2008

zanett - ne, ja koupila letenku s planem oddechnout si od deti 😀 , kouknout obchody, popř. i nakoupit 😀 . Pamatky jsem uz videla, takze to mi nechybi, max. tak London eye, to jsem nestihla 😅 , no a kdyz budu dva dny bez deti, tak to chci vyuzit a fakt se chci ty dva dny motat po obchodech 😀
ubytovani jsem si nasla v travelodge na kings cross 😉 mozna i tip pro ostatni, celkem ok cena a z kings cross je metrem dobre spojeni.. 🙂 aspon myslim, ze jsem dobre nasla.. 😉
co je to bluewater?? 😅
a rozpocet.. no, krome sve mam i manzelovu kreditku, takze kdybych nasla neco drahe a co se mi libi, tak v pohode, ale nejak se za extra drahyma vecma netrham, spis v cenove relaci toho nextu,hm, zara.. 😉 a chci okouknout ten levny primark 😀 - nemam vetsi poteseni, nez kdyz se mi podari koupit pekne vecicky a k tomu za dobry peniz.. 😎

janah.
14. nov 2008

Ahojky,
v neděli jsem se vrátila z nákupů z Londýna.... Bomba jako vždycky. Primark miluju, byť tu někdo psal, že je to obchod pro socky, ale já jsem nadšená. Je fakt, že na sebe jsem si nic nevybrala (a to jsem fakt něco moc chtěla), ale na dětičky naprostá spokojenost 😀 😀 😀 Trička s kr. rukávem 1 - 1,5 liber, házela jsem je tam v patřičné velikosti a ani jsem nepřemýšlela. Fakt úžasný jak vzhledově, tak bych řekla, že i kvalita dobrá. Na doma a do školky super a pak sem tam nějakej Next, aby měli holt něco ještě suprovějšího... Tričko s dl. za 2,5 tak jen pro info... 😝 😝
Ten TKmaxx je úžasnej, ale záleží, jak je velikej. Výborný slevy, ale chce si to tam trošku prohrabat. (taky jsem nic nevybrala 😢 , seč jsem se snažila)
Danona, s kým letíš?? Se Sky europe?? Já letěla s Easy jetem a tak si dej bacha na váhu, ať nepřešvihneš 😀

3558
14. nov 2008

v kazdom meste je T.K.Max aj Primark. ja zase malemu kupujem v tescu, lebo sa mi tam pacia veci a su o polovicu lacnejsie ako u nas v tescu. a to preto,lebo ani to nezoderie auz mu to je male. je mi skoda vrazat do znackovych. alele sama sebe si nakupujem IBA v tkmaxe...napr mam diesel cizmy cierne za 20libier a tak dalej... a teraz ked som na materskej tak tam chodim kazdy den lebo to mam 20min. s kocarom pesi. a vytesujem sa ako som dobre nakupila. ale bacha nekupujem kazdy den ani kazdy tyzden.aby ste si nemysleli ze som taka marnotratna.obcas idem aj do primarku a kupim si domace oblecenie,pyzamo,zupan,tricka ,papuce,vestu, a vlastne vsetko oblecko, ale rifle mi nikdy nesadli. 😠 😠
a este... ked idem domov na slovensko na dovolenku tak kupujem vsetkym kamoskam handry pre deti ale aj pre ne len a len v primarku a idu sa zabit za tym. 😀 😀 😀

aponchie
14. nov 2008

co ja vim tak 9z 10 holek co nakupovali v UK a meli neco proti Primarku tak z tama meli veci 😀 btw je to znacka early days pro deti ne?a to tady celkem leti pokud vim..nahodou maji hezke veci a ja mam z tama hader a uz 9let a porad stejne dobre kvality takze no problemo..peacock taky dobrej,ale ne vsecko samozrejme,chce to hledat a narazit na nejakej dobrej kus jak jinak..

danona posli prosim link na to tve ubytovani 🙂

caira
14. nov 2008

apo ja s primarkem bojuju spis kvuli tomu jak je to natriskane nez kvuli kvalite, vadi mi, ze kdyz se tam clovek dostane { coz je stejne vetsinou vikend} tak jsou tam kvanta lidi a div se o veci neperou..ale musim rict, ze jsem si tam pred porodem koupila kalhotky { jako, ze budou jen do porodnice, takze mi nebude vadit kdyz je oddelam a nakonec jsou lepsi nez co jsem kupovala v top shopu 😀 a pyzama to samy 😀 }

Jana: ja se ted na primark chystam na bodycka pro malou, ma vetsinu veci next a mothercare,ale ona to u jidla znici, na vsem by hned byly skrvny co nejsou vyprat, takze tam vyrazime nakoupit ji veci co mi nevude vadit, ze budou mit fleky, jak rikas, ta cena je suprova 🙂

dididi30
14. nov 2008

ciara, v primarku su fakt dobre gatky, pyzama, lepsie ako s top shopu ako pises, ale inak by som tam moc nenakupovala, ja mam rada river island, .....sem tam nieco z h&m , hlavne pre deti 😉 aj next je fajn aj mather care, ale zbytocne predrazuju
😒

dididi30
14. nov 2008

inak sa mi celko pozdava george v asde, dobre ceny 🙂

yvetta
14. nov 2008

aj ja sa chystam do LND na navstevu kamosov a tiez na shopping uz sa neviem dockat 😀 , ale az buduci rok 😅
neviem ci mi ta jedna batozina bude stacit 😀

luckahr
14. nov 2008

holky, prosím, kde je nejblíž next a primark z nothing hill? A kdy začínají povánoční slevy? Začátkem ledna? Dík

3558
14. nov 2008

zlavy zacinaju 26.12 a veeeelke.
ano dididi na to som zabudla. fakt asda ma kraaaasne vecicky pre deti. a za dobru cenu.
caira a u nas maju novu kolekciu detskych veciciek v primarku.nie uplne vsetko nove, ale dokladali nove. 😵 😵

luckahr
14. nov 2008

zuzi, díky

gabca1
15. nov 2008

Ahojky holky, jen jsem se chtěla zeptat jestli jste některá už nenakupovala i přes internet ve SportDirectu v UK. A jak dlouho trvá dodání zásilky. Díky moc za odpověd 🙂

janah.
15. nov 2008

V Primark ty bodíčka jsem zrovna brala. Jen jsem tam nikdy neviděla s dl. rukávem. Na to je pak lepší zase ten Next. Osobně se mi tedy osvědčili z Nextu ty bez rukávků, jen nátělníčkový. Na to pak trička. Těch je všude habaděj a nejsou tak zničený 😀

aponchie
15. nov 2008

ja mam rada JD sport 🙂