Nákupy v UK. Kde dobre nakúpim?

danona
14. nov 2008

Kocky, ktoré viac cestujete... na koniec januára som su kúpila letenku do Londýna na dva dni.. bola som tam raz - s cestovkou 😀 , teraz potrebujem dobré rady... ako, kde co dobré nakúpiť, ako sa najlepšie dostať do/z mesta na Luton atd.. no proste dobré tipy, kam ísť - obchodiky... 🙂 - poznam tak oxford street.. 😎

3558
6. apr 2009

nic nove na shoppingu??? 😕 😕

vjitka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barny
10. apr 2009

nippa uha tak to tam maju mix teraz, 3 roky dozadu, to bol cisto next, a bol to dost maly obchod, vtedy to tam bolo napratane,ale dalo sa vybrat, to by som chcela vidiet ako to tam vyzera, alebo nextu je pomenej? Next do domacnosti to tam nebolo, da sa tam vybrat? Ked mam pravdu povedat to C&C asi ani nepoznam alebo som zabudla 😲

3558
11. apr 2009

kukni www.next.co.uk 😉

barny
12. apr 2009

zuzana29 pozeram a pravidelne, ale vacsinou veci pre maleho, ked je nieco pekne moc moc moc, tak kamoska mi kupi a donesie, ked chodi na svk

etuska
12. apr 2009

no my tu mame Next Clearance,ale je to vacsinou dost popreberane-clovek musi dost "hrabat" aby nasiel nieco poriadne.
Normalne sa cudujem co domace nosia k pokladni kopy oblecka,ked ja ledva najdem 2-3 poriadne kusky-ale da sa.

3558
12. apr 2009

etuska ja som teraz naposledy nekupila nic. prisla som neskoro o 15.00 tak tam uz nic pre chlapcov nebolo ale pre dievcatka som ani nepozerala. bola som prekvapena, ale tento co bude v juli uz idem hned rano. 😀 😀 😀

etuska
12. apr 2009

Zuzi 😀 😀 😀
no ja stale hladam nieco z minulorocnych kolekcii-tie pekne zvieratkovske kompletiky,no nic z toho nemaju 😖 niekedy kupim potom v sekaci -a za lepsiu cenu a takmer nove-ale to fakt musim mat stastie

3558
12. apr 2009

ja nechodim po sekacoch, lebo to by MM uz nezvladol. ten ked pocuje nakupy, tak odchadza 😀 😀 😀
skus carboots sale u vas v meste. u nas predavaju maminy vela krasneho oblecka. ale ja som este nekupila, lebo som videla iba pre novonarodene a do 3 mesiacov.

etuska
12. apr 2009

vidis-dobry napad 😉 no ,ja sa malokedy dostanem do mesta,alebo shopping centre bez malej-a ked uz tak si vyhradim aspon tie 2 hodky do mesiaca -inac nestiham 😀

3558
12. apr 2009

ved ani ja nestiham. chodim len s muzom na aute. a ten nenavidi nakupy. tak kocikuje a ja mu musim slubit, ze rychlo odtial vypadneme. 😀 😀 😀

etuska
12. apr 2009

no-ja som sa kvoli tomu prinutila aj tu soferovat 😀 ale manzel je cez tyzden stale v praci-malu nemam kam dat 😒 -akurat tak sobota to isti 😀

3558
12. apr 2009

no MM chodi z roboty o 14.00 tak to stiham v pohode. a niekedy idem iba do nakupneho centra kde je velke tesco a vedla je hned next. tak to mam jednym tahom aj s tyzdnovym nakupom do chladnicky. 😉

britney
16. máj 2009

cautes, nezasli jste nekdo do H&M na Matthew Williamson kolekci?

pancake
13. jún 2009

ahojte. teraz niekedy by mali zacat vypredaje v nexte. neviete presne kedy? na stranke este nic nemaju. 😕

zanett
13. jún 2009

britney - ne, protoze me se z te kolekce nic nelibi 😒

pancake - vyprodeje ted? To az tak za mesic, ne? 😕

domyyy
14. jún 2009

ahojte kocky-neviete kedy zacnu vypredaje?? 😀 ja idem do Londyna 24. juna a letim odtial 19.teho jula 😎 stihnem vypredaje?? 😀

pancake
15. jún 2009

zanett viem ze je to tak o tri tyznde ale musim to vediet presne aby som si zobrala dovolenku. 😀 😀
pozeram kazdy den na stranku ale nic tam este nieje. chcela som sa zaregistrovat a nakupovat aj cez net, ale beru za to poplatky, tak kaslem na to.
ale ak budete vediet presny datum tak napiste. vdaka 😉

zanett
16. jún 2009

No tak vyprodeje zacinaji koncem cervna, vetsina v prvni polovine cervence...

pancake
16. jún 2009

s teraz mi to prosim preloz. cerven a cervenec je jun a jul???? 😔

zanett
16. jún 2009

pancake: jo jo, cerven je jun a cervenec jul 😉

pancake
17. jún 2009

tak to je co chvilku 🙂 😵 😵 😵

dididi30
17. jún 2009

baby tak teraz su v h&m zlavy, nepridete? 😀
inak ja viem, teda mam nejaky prehlad, vypredaje su koncom jula, zaciatkom augusta, tak nejako 😉

domyyy
17. jún 2009

didi.....a nepockaju na mna do buduceho tyzdna?? 😀

dididi30
17. jún 2009

domy jasne 😀 😀 len uz bude to dobre fuc 😝 😀 ale nie, oni vzdy prikladaju 😎

pancake
17. jún 2009

ked ja som v tom h&m moc toho na mna nevidela. asi u nas v meste je na nic, lebo ostatne baby si chvalia. na mna len spodne pradlo a na maleho oblecko este ujde ale inak nic. 😒

domyyy
17. jún 2009

didi...ty si v londyne ci nie??? 😅 ja mam strasny problem s podprdami a tam by som chcela nejake nakupit, len dufam, ze budu mat na mna 😀 za rozumnu cenu 😉 tu je bieda 😠

denisocka
8. júl 2009

baby,chcem sa opýtať,či neviete o nejakej internetovej stranke z anglicka, kde by sa dali obj, nejake veci pre maleho,nejake teplaky a boty,alebo aj pre mne ...a aby poštovne bolo nejake normálne . Prosím dajte mi vedieť,najlepšie cez IP ,ale kludne aj tu

peta1510
8. júl 2009

Denisocka,prave som sa to isla spytat 🙂

denisocka
9. júl 2009

no jas om dostala jednu IP ,kde som mala typ na ebay-ale ja chcem stranku,kde ošatím celu rodinu na pol roka-rok