Nákupy v UK. Kde dobre nakúpim?

danona
14. nov 2008

Kocky, ktoré viac cestujete... na koniec januára som su kúpila letenku do Londýna na dva dni.. bola som tam raz - s cestovkou 😀 , teraz potrebujem dobré rady... ako, kde co dobré nakúpiť, ako sa najlepšie dostať do/z mesta na Luton atd.. no proste dobré tipy, kam ísť - obchodiky... 🙂 - poznam tak oxford street.. 😎

dididi30
9. júl 2009

domy, ee niesom v londyne, trocha dalej 😉 a to mas take velke ci male cici 😀 😉

barny
9. júl 2009

domyyy to sa neboj tam kupis podprsieniek vseho druhu a za dobre ceny, v new look maju pekne alebo la senza tiez, tam som rada chodila, teraz na svk, ked je vypredaj tak u M&S kupujem, lebo vacsie cislo plus aby bola pekna a aj cena bola fajn je tazke tu zohnat, to je pravda,
tiez by som chcela vediet stranku, kde sa da nakupit on line s dodanim na svk okrem e bay, ale nastastie mam super kamosku, ktora ostala zit v UK a ta mi nakupy teraz ked bude vypredaj v nexte aspon pre maleho, lebo tiez ju nechcem stale otravovat, ma toho dost a dufam ze nabuduci rok sa dostanem na vypredaje osobne do Londyna a pripomeniem si stary dobry shopping na oxford street 😵

kosicanka1
9. júl 2009

no ja sa tiez chcem spytat na nejaku internetovu stranku, hlavne so sportovym oblecenim znackovym, co by dodavali na SR, ak aj postovne by bolo vacsie nevadi, kupili by sme viac pre rodinu...

molnarovak
9. júl 2009

necitam celu diskusiu, tak neviem, ci te to tu uz nespominali, ale nedavno som dostala typ na jednu stranku z anglicka, su tam celkom dobre ceny. Kosicanka, pisala si, ze hladas hlavne sportove oblecenie a toho je tam teda dost vela. www.sportsdirect.com

majacska
9. júl 2009

predvcerom som bola v Nitre, maju tam obchod zv. London, su tam perfektne veci, kupila som tam hadhernu podprsenku silikonovymi ramienkami za 8,5 eur. 🙂

kosicanka1
11. júl 2009

molnarova, diky, cez sportsdirect som uz objednavala, inac spokojnost, mas este nejaku podobnu stranku? diky

molnarovak
11. júl 2009

kosicanka: ja skoro vsetko objednavam cez ebay, ale ak budem o niecom vediet, dam vediet.
skoda, ze amazon.com neposiela na Slovensko. Tam maju perfektny vyber a dobre ceny.

egrzuz
20. júl 2009

Ahoj holky, prosím prosím chtěla bych letět nakoupit nějaké Next hadříky do Anglie-Londýně , mám dvojčata , tak se mi to vyplatí, když beru vše dvakrát 😉 🙂
Můžete mi některá poradit, v jaké části jsou obchůdky s Nextem, myslím, že bych se mrkla do několika Nextů a nemusela na druhou stranu Londýna? Děkuji moc

A ještě jeden dotaz, slevy v červenci už nestíhám ☹ , další jsou až v prosinci? Ty velké na vše nebo jsou ještě nějkaé menší slevy. Děkuji moc za rady a názory zkušenějších 😵

barny
20. júl 2009

egrzuz na vypredaje a ak chces dobre nakupit hlavne next tak naozaj sa oplati letny, ktory je teraz, alebo zimny, a urcite chod na oxford street, tam ich je niekolko 🙂

lucaska
20. júl 2009

booze babulky ,ako vam zavidim tie co ste v zahranici tie nakupy......ja by som teraz potrebovala vypnut,a odreagovat sa na nakupmi.............. 😝

egrzuz
21. júl 2009

Barny, děkuji moc za odpověď. Myslíš, že se ještě vyplatí příští týden letět, bojím se , aby to nebylo přebraný. 😒 U nás v nextu za 2h po slevách nemají skoro nic. A jak dlouho trvají, stejně jako u nás? Nebo to mají svoje pravidla. Děkuji 😉 🙂

Lucaska, já chci právě taky vypnout a nakoupit dětičkám bez dětiček 😎

barny
21. júl 2009

egrzuz ja ked som byvala v londyne dalo sa vybrat aj po tyzdni, ale neviem na isto, naj by bolo keby mozes ist este tento tyzden, ale lahko sa to pise, neviem ako si na tom casovo, na oxfordke nakupis, co si pamatam, ale uz to moze byt inak boli tam 3 velke obchody next a este aj jeden smerom na piccadelly circus, ked ma raz bola pozriet mama, bolo to okolo 20.7, tak sa v pohode dalo nakupit.
Ja sa chystam, ak okolnosti dovolia buduci rok na vypredaje do Londyna a uz teraz sa tesiiiiiiim

egrzuz
21. júl 2009

Barny děkuji moc za rychlé odpovědi.

Já to právě tento týden už nestíhám a ten příští už je to dost o prsa, když jsou slevy už přes týden.
To ty Nexty na Oxfordu jsou stále né? A nevíš, jaký je rozídm mezi tím outletem a normálním nextem? A ten tam taky je?
Ty jedeš příští rok v lednu?

britney
28. júl 2009

Egrzuz: Slevy trvaji tak tyden v lete v Nextu, dnes jeste jsou!
Ten outlet se jmenuje CHOICE a jsou to mensi obchudky s Next hadriky a i jinyma znackama.... Je tak o 50% levnejsi. Vim o jednom v casti Golders Green a Edgware.. V centru nevim..

peppapig
28. júl 2009

Outlet jsou obchody s levnejsim zbozim z predeslych sezon, trebas i par let dozadu.

egrzuz
28. júl 2009

Kde myslíte , že nejlíp nakoupím nextík asi na oxfordu , že? A jak je to daleko z letiště? Já jsem v tom nějaká promotaná 😀
A ten outlet není někde poblíž centra?

pancake
28. júl 2009

baby tak ja som sa krasne rano o 4.30 postavila do rady na next letny vypredaj a poviem vam uz som bola asi sta v poradi, a behom par minut bolo dalsich 100 ludi za mnou. chcela som to vyskusat, ci sa to naozaj oplati.
a poviem vam, ooplati. vsetko mam za polovicu. a malemu som nakupila tolko veci, ze to ani nevynos a tricka po 2 libry, nohavice po 5 libier,topanky po 6 libier. no mala som jednu tu veeelku igelitku/cervenu/ a platila som 130 libier. no super cena. a maly od ponoziek, cez bundy vsetko az do 4 rokov. len triciek mam 40. som uplne happy.ani tlacenica tam nebola. bolo uplne super, a aj do prace rano na siestu som stihla nacas. 😀
v zime je ale vacsi vypredaj az 70% tak skusim aj ten zimny. potom uz odchadzam z UK, tak budem mat aspon do zasoby. 😉

egrzuz
29. júl 2009

Pancake, ty jsi mě naladila 🙂 Já bych hned jela taky, ale musím počkat až na zimu, aby se mi to vyplatilo, letenka a tak celá ta cesta. Ty bydlíš v UK?
A kde jsi nakupovala, v jaké části?

si.veronika
29. júl 2009

ahojte kočky, prosím poraďte e-shop v UK, alebo aj inde, podobný ako Sportsdirect, ktorý zasiela aj na Slovensko! nie USA.

sisa8879
29. júl 2009

ahoj mohol by mi niekto poradit ako nakupim zo sportdirect.com priamo na slovensko som to skusala objednat a vzdy sa mi to zrusilo.AK BY MI NIEKTO DAL RADU KTO UZ ODTIAL NAKUPOVAL BOLA BY SOM MU VELMI VDACNA .DIKI 🙂 🙂 🙂

pancake
29. júl 2009

egrzuz ja som z Coventry. Next je v kazdom meste v Uk. v nasom su tri, ale vo vacsich mestach je ich aj omnoho viac. 😅

egrzuz
29. júl 2009

Pancake, to já závidím, že jsi u zdroje 😀 Jsou i v září slevy? To asi né, že?

luckahr
16. aug 2009

holky, na konci srpna letime do Londyna. Poradte mi prosim, kde mimo Oxford street najdu hodne obchodu pohromade, pripadne nejaka nakupni centra dostupna metrem (bydlet budeme u Hyde Parku). Chci nakoupit pro deti i pro nas. A i tipy, kde nakupujete vy (myslim treba obchody, ktery v CR ani nejsou). A co byste mi poradily "zajimavyho" poridit, mam na mysli zase neco, co tady neni a co terba vozite i rodine nebo s cim jste fakt spokojeny. Doufam, ze je muj dotaz srozumitelnej 😀 😉 Diky predem za rady.

lennis
16. aug 2009

my tam taky letíme na konci srpna 😀

zanett
16. aug 2009

luckahr: a co treba Bluewater (jizni/ jihovychodni Londyn)? Mam to tam radeji nez na Oxford Street. Nebo treba Covent Garden? Tam je prima mix Highstreet obchodu a malych, netradicnich obchudku a ma to skvelou atmosferu 😉
Kde nakupuju (pro sebe, deti nemam): HM, Zara, Topshop, Mango, Debenhams, Accessorize, River Island, obcas i New Look, Jane Norman nebo Miss Selfridge, obcas se mi neco libi i v Benettonu a muj oblibeny obchodak je John Lewis (i kdyz Selfridges na Oxford St. nema chybu - hlavne sperky a kosmetika 😉 ). V Covent Garden nikdy nezapomenu zajit do me oblibene parfumerie 'garden' (jediny obchod v cele UK).

luckahr
17. aug 2009

zanett, super, moc dik 😉 . Hele a asi blbej dotaz, ale Bluewater je ulice nebo nakupni centrum 🙂 ? A metrem je to dostupny? Jak je to daleko z centra (cca od Hyde Parku). Jeste jednou dik 🙂

pancake
20. aug 2009

egrzuz myslim ze zlavy budu az v decembri. ale ak budu skor, tak dam vediet. 😉

egrzuz
20. aug 2009

Pancake, jsi zlatíčko děkuji moc. Prosím mysli na mě, hned bych vyrazila na nákupy až budou slevičky. Už jsem celá natěšená 😉 🙂
A nevíš o nějakým ubytování ?, tak něco rozumného. Děkuju

pancake
29. okt 2009

idem to zacat sledovat, pretoze uz je vsade vianocna vyzdoba a su velke zlavy vsade. tak dufam ze sa do toho dostanem.
egrzuz velky vypredaj je 26.12 a myslim ze to budete mat doma vianoce a vianocnu pohodu. a aj keby si naozaj chcela ist, tak je najvyssi cas si kupit letenku lebo su kazdym dnom drahsie a drahsie. 😠

pancake
4. dec 2009

uz sa nam to blizi... 😵 😵 😵