Nakupyvusa.sk Máte s nimi skúsenosti?

stresmenka
21. okt 2008

Ahojte žienky našla som na nete stránku www.nakupyvusa.sk máte niektorá skúsenosti s touto stránkou 🙂 . Sú tam zaujímavé veci aj ceny, len určitým veciam nerozumiem ☹ .

cicushka
21. okt 2008

ide iba o to, ze niektore americke obchody nechcu posielat zasielky mi US. ked to ale nakupis cez tuto stranku, tak uvedies ako adresu dorucenia ich adresu v USA, a oni ti to preposlu. Nie je na to nic zlozite, treba si precitat ale poriadne podmienky a popaltky za to preposielanie. A netreva zabudat na Clo a DPH ktore ti k tomu daju este zaplatit na Slovensku (10% z ceny a postovneho plu 19% z ceny, postovneho a cla spoplu) Ja som to uz raz kukala a zatial sa mi to nezadlo ako extra vyhodne

stresmenka
autor
21. okt 2008

No veď toto nechápem komu by som za to clo mala platiť a ako sa dostanem k celkovej cene či mi to nejako preráta či ako

cicushka
21. okt 2008

na to vyzve colny urad pre zasielky zo zahranicia...alebo dorucovatelkska sluzba.

fabiana
11. nov 2008

Kupoval už niekto niečo cez túto stránku? Budem rada, ak niekto napíše svoju skúsenosť...

zuz11
11. nov 2008

ja si damam ked tak kupovat veci cez kamosov co su v USA takze nastastie nemusim riesit a pouzivat firmy, podla mna sa kazdy chce na tom nabalit takze to predrazi danu vec 🤐

fabiana
11. nov 2008

Zuz, to je super, ak má niekto v USA kamošov, známych, ktorí mu nejaké vecičky donesú, ale väčšina z nás nemá, tak sa musí spoľahnúť na podobné firmy... Fakt by som bola rada, keby sa niekto vyjadril k týmto nákupom...

jarko12
29. jún 2010

ja som prave pocul o viaddress

ak kupujes viac veci, oplati sa ti pouzit viaddress sluzbu, pretože poskytujú bezplatnú americkú virtuálnu adresu, takže sa dá nakupovať od ktoréhokoľvek predajcu z USA a Viaddress prepošle nákup tebe. Prihlásiš sa na http://www.viaddress.com, ihned dostaneš email so svojou US adresou a môžeš ju začať používať na nákupy od amerických predajcov, od Amazon a Ebay predajcov.

Viaddress tiež môže kúpiť pre teba tovar, ak americký predajca neakceptuje medzinárodné kreditné karty – a bez poplatkov.

Takýto transport a doručovanie je oveľa lacnejšie ako poštovné a kuriérske služby v USA. 🙂

molka
30. jún 2010

@jarko12 a koľko stojí cez túto službu poštovné? Oznámia mi to vopred ešte pred kúpou danej veci, aby som sa vedela rozhodnúť, či sa mi to vôbec oplatí? Ja už dávnejšie hľadám spôsob, ako nakupovať od Amazon. Hnevá ma, že nechcú posielať na Slovensko, pritom do Rakúska veci posielajú.

balicky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
balicky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz