Nálady môjho chlapa

babacik
19. jún 2009

mam velmi dobreho chlapa ale ma niekedy velmi cudne dni a niekedy bi ma nosil na rukach od rana do vecera,je to aj vas pripad

kisska
19. jún 2009

co znamenaju cudne dni?

felicia1
19. jún 2009

u nas je ot podobne,ale ja mam muza na chlieb natierat,okrem nejakych dni,ale vinu mam aj ja,ani ja som neni vzdy zhovorciva a nieekdy by som taniere trieskala o zem jedna radost

babacik
autor
19. jún 2009

a pomoze ked hodim tanier,tak to skusim 😅

kisska
19. jún 2009

babacik vacsinou nepomoze, ale aspon sa ti ulavi 😉

roka96
19. jún 2009

tak mi sme už spolu skoro 10 rokov a každý mi hovoril, že detské lásky nevydržia ale u nás je to omyl.. mám super muža super syna a jasne sú aj hádky ale to sú všade.. hlavne je, ked sa vieme o problémoch porozprávať a vyriešit, máme skoro všetky záujmy rovnake takže je to ok... 😀

babacik
autor
19. jún 2009

ja som snim 6rokov a mame spolu dievcatko ale ja mam s prveho manzelstva 3deti a vychadza snimi velmi dobre,ale stale musi mat aspon 3dni vmesiaci tiche dni ja tomu hovorim ze ma svoje dni a mne to stve,hovorime si tiez vsetko ale uz to nie je take pekne ako pred tym

marianka79
19. jún 2009

babacik ked más 3deti z prvého man preco más v profile napísané len jedno?

kisska
19. jún 2009

babacik, niekdy to neskor nie je take pekne ako zo zaciatku. A mas to super, ze on ma len 3 dni kriticke, ja mavam minimalne tyzden PMS 😉 a to som mavala obdobie, ked som bola nervna a protivna tyzden pred a tyzden po 😉 . Neviem ako je to u chlapov, ale mne vtedy pomaha, ked ma nechaju zit a nerypu... Ved kazdy obcas potrebuje vypnut, zrelaxovat. Skus si vypytat na oplatku 3 dni pre seba 😉

babacik
autor
19. jún 2009

neviem este dobre pracovat z internetom tak mi to tam daval15syn a napisal 1dieta a nieco stisol a teraz to nevie opravit tak mi porad ako to napravit 😉 nie vsetky sme sikovne ☹

babacik
autor
19. jún 2009

diky kisska uz som to skusala ale asi nemam take pevne nervy ako on,ja ked mam svoje dni tak tiez mam chut podpichovat a vratit mu to ,ale vie ako namna 😠