Naozaj je dobré dávať do chladničky aj drogériu?

dididi30
29. okt 2008

ahojte
pocula som,ze vraj je dobre davat drogeriu do chladnicky, poculi ste o tom?
vraj ma potom dlhsiu trvacnost 😕

sassi
29. okt 2008

ja drogeriu v chladnične nemávam, ale tiež som to počula
a v chladničke mavam detské lieky v sirupoch

slnieckova
29. okt 2008

pocula 🙂 a v smotanke alebo v inych relaciach 😀 som parkrat videla, ze celevriti maju kremiky, makeupy, spiraly v chladnicke 😀

kocurik16
29. okt 2008

ja tiež dávam sirup,očné a podobné masti a tiež krém lebo kupujem väčšinou tie 200 alebo 300 ml balenia a mám 50ml krabičku ,po každom vyprázdnení umyjem osuším a naberiem trocha z veľkeho balenia.dlhšie ostáva ako čerstvé

liliandax
29. okt 2008

tiez som pocula, ze je dobre dat do chladnicky kremy, ale ja ich nemam tam, u nas sa okrem potravin najdu tiez detske sirupy

briluxina
29. okt 2008

davam si kozmetiku bezne do chladnicky ale iba taku ktoru mam do zasoby alebo uz bola otvorena, u mna tie veci idu sice dost rychlo ale pre lepsi pocit si tam davam aj ruze,spiralu,kremy,pomady.

susik77
29. okt 2008

pri tejto prilezitosti ma napadlo, ze je dobre mat v chladnicke nafotene filmy 😉
lieky zavisi-na krabicke je napisane, ci sa maju po otvoreni uchov. v chladnicke. aj u kremov zavisi. Od stabilizatorov, potom, ci su v tube al. kelimku. V tube su lepsie chranene aj pred mikrobmi...

martinka17
29. okt 2008

a dobré je mať v chladničke laky na nechty...to tam držím zase ja, teda okrem Canestenu, lebo potom vydržia aj 3-krát dlhšie. Prakticky sa nikdy žiaden nezošil, jednoducho som ho minula 😀

gucz
29. okt 2008

ja mám malovátka v chladničke spolu s liekmi (krémy a masti). Makeup v chladničke vydrží omnoho dlhšie, aj špirála, čo sa mi hodí, keďže sa malujem len vínimočne

dididi30
autor
29. okt 2008

no baby,zeby som tam hodila celu lekarnicku a kozmetiku?? tak potom musim kupit novu chladnicku 😀
ja som si tam dnes dala malovatka, lebo tie skoro vobec nepouzivam a teraz ked topime, tak aby nezosmradli, makeup pouzivam denne, tak to necham tak, ale na leto to moze byt dobre, taky chladny makeup 😉
no a spiralu by som tam mala strcit tiez, lebo tiez nemam cas si oci naspiralovat, skor len ten makeup, bez neho nejdem, lebo vonku je samy smog a prach 😒
dik za odpovede 😉

basado
29. okt 2008

ja veru kozmetiku nedavam do ladničky. ale lieky hlavne ked patria nektore tak ano. 😉 dididi aky make-up používaš? 🙂

bubba
29. okt 2008

moja znama davala do chladnicky kavu vraj udrzi lepsiu aromu a chut je lepsia 😉
baby a vy co ake mate velke chladnicky???ja by som to nemala kam strcit 😀 😀 😀 vsade zradlo a este tam ma kvapky feistil a detsky sirup a to je vse.teda okrem potravin 😀

ankam
29. okt 2008

aj sirup sa ma davat do chladnicky,teda-dobre ze je tu taka tema 😀
Vraj aj lak na nechty dlhsie vydrzi v chladnicke,ale fakt ja niekedy mam problem potraviny ulozit a nieto este lieky a uz vobec nie kozmetiku 😉

matima100
29. okt 2008

sirupy a kvapky sa maju drzat v chladnicke? 😕 😕

ankam
29. okt 2008

teda viem ze sirupy ano-ale tie antibioticke a take napr.od bolesti atdddddd-to neviem

matima100
29. okt 2008

o tych antiotickych som vedela,tie maju vedsinou trvanlivost 7 dni v chlade 😨

nanyka
30. okt 2008

ja mam lieky v chladnicke - viacmenej vitaminy, kedze ziadne neberiem a nacate kremy..

a chlieb..to tiez malokto dava do chladnicky, ale mne sa to osvedcilo,lebo ked som ho mala pri izbovej teplote, tak pachol kvasnicami 😒

matima100
30. okt 2008

ja chlieb davam do chladnicky len v lete,lebo na skoro plesnivel ☹ ,skoro sa zaparil auz mohol ist do kosa,ale do chladnicky davam laky a kremy,ktore este nepouzivam,dlhsie vydrzia 😀

nanyka
30. okt 2008

a z potravin napr. aj oleje - vacsina ludi v mojom okoli to nechava v spajzi..
v olejoch sa velmi rychlo mnozia bakterie, tak preto ja radsej v chladnicke 😉

dididi30
autor
30. okt 2008

bosado, ja mam makeupe vichy ale v chladnicke este nebol 😀
inak chlieb tiez tam sem tam hodim..no a s tym olejom to som nevedela 😕

pipi1211
30. okt 2008

no ja osobne davam do chladnicky kremy,pletove vody,mlieka a masky lebo sme to robili v skole a ma to aj dlhsiu trvacnost a nie je nad chladny krem v lete 😀 😀 😀 😀 teraz je sice zima ale kedze sa kremujem rano tak ma to studene vzdy perfektne preberie 😀 😀 😀 😀
pocula som aj o chlebiku ale to nerobim... ale o oleji som nepucula 😅

becky005
11. apr 2013

Ahojte, pracovala som s talianskou kozmetikou a určite odporúčam uskladňovať laky v chladničke, či už ich používate denne alebo zriedka. Určite všetky poznáte ten moment, keď po nejakej dobe otvoríte Váš obľúbený lak a z neho je už len akási neidentifikovateľná zhluknutá hmota. (zabudnite na fámy o riedeni laku s odlakovačom!) Pre špirály a najmä fixy platí to isté. Samozrejme platí to aj pre krémy na pleť, tvár a gély na nechtyChladnička je ale teplotne rozlíšená v závislosti od hornej po najspodnejšiu časť sa teplota jemne odlišuje. . Kozmetiku odporúčam uskladnovať v hornej časti chladničky, najlepšie na dverách. Takže, tým, že uskladníte svoju kozmetiku v chladničke predlžujete nielen trvácnosť ale aj kvalitu produktu. Tým pádom odľahčíte aj svoju peňaženku. Takže babeny, nielen starať sa o seba, ale aj o svoju kozmetiku. :D