Naparovacia žehlička. Ktorú doporučujete?

mata35
8. jún 2008

Potrebujem poradiť, idem si kúpiť žehličku /na prádlo/ rozhodujem sa medzi zn. Tefal a Philips. Aké máte skúsenosti? Určite musí byť naparovacia. Ďakujem za rady.

lubka131
15. jan 2011

ahojte, prave mi dosluzila moja dobra zehlicka a teraz potrebujem kupit novu, poradite aka je dobra?aj konkretny typ?vdaka.

nanika
20. jan 2011

@lubka131 Ja teraz hladam tiez, zalezi na tom, kolko chces za nu dat a ktora znacka. Dobre byvaju philips, tefal a bosch. Ale zasa len plati, treba mat stastie na dobry kus...
Mne sa momentalne pozdava http://www.bosch-home.com/sk/spotrebiče/malé-do...

ivett1
20. jan 2011

@lubka131 ahoj, ja mam dobre skusenosti so zehlickou tefal aquaspeed...nebola az tak draha, nelepi a kedze dost zehlim kosele, tak pouzivam dost aj parne zehlenie a zatial funguje (vzdy mi tato funkcia "odisla" ako prva 😝 ) a vodu nalievam ako v tej reklame🙂... (len nemam vazu, ale pohar...), inak ma odvapnovaciu tycinku (teda z dierok sa nesypu take tie biele "spinky", co som zazila pri mojej predchadzajucej) aj samocistenie (ale to uz asi maju vsetky dnesne zehlicky...), dufam, ze som ju neprechvalila a zajtra budem tiez zhanat nejaku 😅 ...a suhlasim s @naninka u mna to plati pri vsetkych spotrebicoch, ze musis mat stastie na dobry kus 😉

sima.p
30. jan 2012

oživujem túto tému, predsa len posledný príspevok je rok starý, chcem žehličku, tak cca 50 EUR, poradte s ktorou ste spokojné....

lumiva
3. dec 2012

Ahojte, uvazujem, ze by mi mohol Jezisko doniest novu zehlicku. Co by ste mi doporucili? Nemusi to byt najnovsia bomba-spica, ani nemusi sama zehlit, len nech sa s nou nenarobim ako vol. Dakujem.

lili2207
6. okt 2013

ahojte maminky aj nemaminky zas otváram túto tému chcela by som novú žehličku prosím nejakú lacnejšiu mám sencor takú červenú kvetinkovú stála 60 ečok ale moc sme sa neskamarátili dosť rýchlo vyprcháva voda a aj sa mi zdá,že slabo žehlí ☹ preto prosím o vaše tipy má prosím niektorá z vás žehličku z lidla?mám odtiaľ veľa vecí a som nadmieru spokojná tak rozmýšlam aj nad touto alternatívou 😉 díky za rady 🙂

abigael
9. jan 2015

dobry den babenky poradte nejaku zehlicku lebčo som čitala diskuie ci draha alebo lacna skoror vsetky sa kazia ale ktora vydrzi aspon min 3 roky

ask
11. jan 2015

@abigael Ja tiez zvazujem kupu novej zehlicky. Urcite ostanem verna znacke, ktoru som si kupila pri narodeni prveho syna... zehlim s nou doteraz, je plne funkcna, akurat na zehlacom povrchu uz vidno nejake tie stopy.... myslim vsak ze ma na to plne pravo, kedze syn onedlho oslavuje 17 rokov!!!!!!!!!!!!!! 🙂
Nedam dopustit na zehilcky Tefal ultraglis ... ma za sebou kilometre zehlenia za tie roky a bez nehody🙂

abigael
18. jan 2015

@ask dakujem a na ktorej stranke kupim potrebujem len na bezne zehlenie uteraky nezehlim ani utierky len sem tam nieco prezehlit

ask
18. jan 2015

@abigael Tefaliek je strasne vela druhov, od najlacnejsich po uplne drahe... teraz na mnohych strankach maju aj vypredaje, aj v Tescu som videla nedavno nejake v akcii, netrufam si poradit konkretne. 😅

abigael
18. jan 2015

napriklad moja svokra ma tefal aqua ale nie je spokojna kvapka vosa zo zehlicky

abigael
26. jan 2015

aj cistite tu tefalku nejako

michalmetny
21. máj 2015

U nás žehlím hlavne ja, baví ma že možem stáť, keďže moja práca je sedieť za počítačom. Používam Gorenje, aj keď trochu drahšiu ako sú tvoje podmienky, ale napríklad táto je cenovo prijateľnejšia http://www.gorenje.sk/vyrobky/male-domace-spotr..., vlastne sa ani príliš nelíši od tej našej o dve triedy vyššej keď tak na to teraz pozerám :D
A inak, čo sa týka tvrdej vody, tak je lepšie prevárať alebo kupovať destilku (potvrdzuju to aj fora: http://www.porada.sk/archive/index.php/t-152052...), pri drahšej žehličke sa to vyplati.

dodibn
23. aug 2016

Philips GC4928/30 PerfectCare Azur
alebo Bosch TDI903231A
máte niekto prosím skúsenosti?
Vďaka za odpoveď 😉

damoska
28. máj 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

presne s touho nie, máme značku Orava a povedala by som že žehli celkom dobre. Nie je čo vytknut