Narazená hlava a závraty

martinnitra
12. dec 2017

zdravim neviem ci to sem patrí ale mam takyto problem, na boxerskom treningu som dostal nechtiac úder na temeno ..bol som podstate k.o chvilku myslim si ze som mal slabší otras mozgu lebo cely den som mal vsetky príznaky.. teraz je to druhy den od incidentu a zatial kazde rano som mal taky závrat po zobudení a vstanú z postele ze som skoro padol, nie klasicky ked sa clovek rychlo postaví a mam cierne pred očami ale poriadny závrat ...diky ak mate niekto podobnú skusenost a viete mi poradit

cawes
12. dec 2017

@martinnitra co tak navstivit DR?

zabina27
12. dec 2017

Urazovka? Či na čo chceš čakať???

martinnitra
autor
12. dec 2017

@cawes no myslel som ze to je normalne po otrase mozgu tak som zatial nebol este... ak sa mi to aj zajtra stane tak pojdem..

3009
12. dec 2017

@martinnitra nečakala by som do zajtra, môžeš mať aj slabé krvácanie do mozgu a zajtra môže byť neskoro. Išla by som na tvojom mieste okamžite niekde na centrálny prídem do nemocnice.

tanickalab
12. dec 2017

Tak prakticky je to normálne ale k doktorovi treba ísť, ty si nemôžeš sám sebe určiť diagnózu. Ak si chceš byť istý, že nemáš nejaké komplikácie tak choď. Myslím, že aj CTčko hlavy by nebolo od veci..

rdi
12. dec 2017

@martinnitra hned si mal ist k doktorovi a nie cakat dva dni. Co keby si sa nezobudil? Mozes byt rad, ze si v poriadku. Pri otrase mozgu treba navstivit doktor a on uz urci, ci si ta nechaju na pozorovanie v nemocnici alebo ci budes moct ist domov

petranelkova
12. dec 2017

Nechapem, ze si hned nesiel k doktorovi. Teda mali ta tam hned z treningu odviet. S takymi to problemami by som sa asi nezahravala :(

emi16
12. dec 2017

No neviem na co cakas
Moze tam byt aj zrazenina
Keby si mal krvacanie tak uz si ko a naozaj
Zbal si zubnu kefku a pyzamo a chod na pohotovost
Ja som pad s krpatou absolvovala 2x aj mala otras mizgu
Aspon ti spravia snimok popripade CTcko
prejavy su do 36 hodin

katusikkk
12. dec 2017

Ze sa vam chce vobec reagovat.Dotycny si musel normalne ze dnes zalozit ucet,aby sa na MK opytal ci niektora zo zien mame podobnu skusenost a dostali sme v ringu do hlavy.Ako pozeram do tej vesteckej gule tak pozeram,ale do hlavy mu nevidim.
Asi si nad prispevkami honka cicinu

rucka77
12. dec 2017

Prečo si ešte nebol u doktora? Pár dní máš závraty a ty namiesto toho aby si utekal k doktorovi píšeš na modrého koníka?

nyusika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinnitra
autor
12. dec 2017

@rucka77
@emi16
@petranelkova
@rdi
@tanickalab
@3009

Dakujem vam za rady...idem doktorovi

zabina27
12. dec 2017

@katusikkk čo ty vieš, po takom údere do hlavy môže tak parádne prepnúť, že jediné, po čom začneš túžiť, je modrý koník 😉 😀

katusikkk
12. dec 2017

@zabina27
To hej a dufam,ze lekarovi povie,ze ho poslali baby z MK 😂😂
Nech dostane nakladacku aj z druhej strany😅

martinnitra
autor
12. dec 2017

Bol som, prežijem 😂 otras mozgu.. diky baby caute...
@katusikkk a ty zakomplexovaná tučná pica sa preber 🙂

emi16
13. dec 2017

Tak uz len odpocinok
Nastastie idu vianoce, snad zvladnes gaucovu kulturu bez padu
Lebo moje baby padaju aj z gaucu 😱

katusikkk
13. dec 2017

@martinnitra
Este ze mam 179 cm a 62 kg 😝
Dakujem.Si zlaty.Aj tebe prajem krasne Vianoce😂
Cez sviatky napis,ze mas kost v krku ci mame skusesenost 😂😂😂

martinnitra
autor
13. dec 2017

@katusikkk dobre najblizsie ked mi nieco bude vyhľadám tvoju pomoc 😊😊

katusikkk
13. dec 2017

@martinnitra
Od zakomplexovanej p...e by ta pomoc nedopadla asi dobre,takze dufam,ze uz sa ti nikdy nic nestane.