Narodili sa vám detičky v októbri 2005?

nehetka
27. sep 2007

Nájdem maminky ktorým sa narodili detičky v tomto roku? 🙂

katuska26
16. jún 2008

Ahojte maminky tak už máme aj fotky, tak môžte kuknúť, tu sú:
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...
Pekný večer 🙂

muska.v
17. jún 2008

ahoj katuska tak hned som bezala pozriet si fotecky,naozaj velmi pekne,moc vam to seklo-vsetkym, mala bola rozkosna-mala princeznicka,planujete aj svadobnu cestu?tak este raz vsetko dobre..... 🙂 😀

katuska26
18. jún 2008

muska.v ďakujeme, no uvidíme či pojdeme na svadobnú cestu, alebo si spravíme len taký výlet k známym do BA a tam pojdeme do ZOO s Viki a ešte podnikneme nejaký výlet, lebo plánujeme Viki vlastnú izbičku, tak to je pre nás dôležitejšie, i keď bodlo by nejaké more, však uvidíme 😉 či zostanú peniažky 😅

tinasc
18. jún 2008

Katuška, krásne fotočky, bola si prekrásna nevesta, veľmi krásne 🙂 Vikinka bola krásna družička 🙂 želám vám vo vašom spoločnom živote všetko len to najlepšie, veľa lásky, len samé spokojné dni, Vikinka nech vám len samú radosť robí 🙂

tinasc
24. jún 2008

ahojte kočky, asi ste všetky vonku keď je tak krásne 🙂 a hlavne horko ☹ my sme Ivke vytiahli bazénik, tak sa člapoce 😀 tá voda vyzerá tak dobre, že niekedy mám chuť skočiť tam za ňou 😅

katuska26
25. jún 2008

ahoj tinasc ďakujem ku graulácii, svadba boal super, teraz mi je aj ľúto že už je po, ale som aj rada, tie prípravy a stresy a presne tak aj ja VIki dám doma na balkón malý bazénik a čľapoce sa a ja mám chuť tiež 😀

tinasc
26. jún 2008

no aj mne bolo ľúto, že už bolo po našej svadbe ale tiež bola super, ale zase som bola rada, že už je po tom. Radi na to spomíname.
My máme bazénik v záhrade, Ivka sa člapoce, ja si niekedy nohy namočím. Inak včera bola otrasná búrka, normálne som sa bála.

tinasc
28. jún 2008

ahojte kočky, kde ste všetky? 🙂 my sme stále vonku, aj dnes sme sa vrátili domov až o 21.30, Ivka mi zaspáva dosť neskoro, lebo naobed spáva 😉 tak papa a ozvite sa 🙂

tinasc
30. jún 2008

tak nič, asi si tu budem písať sama so sebou 🙂 😉 ☹

katuska26
1. júl 2008

ahoj tinasc, ja som tu 😀 , u nás sa trošku schladilo, takže pláž nehrozí, tak sa len po vonku túlame 😅 Včera mi Vikinka na obed nespala , bola u nás babina a bola s ňou a do večera v pohode zvládla, už to nieje ako niekedy že potom odpadla o siedmej večer 😀

tinasc
1. júl 2008

ahoj Katka 🙂 zato u nás je hrozné horko, dnes sme sa boli kúpať na jazere, bolo super, voda bola akurát 🙂
keď mne Ivka na obed nespí, tak sa ukladá o štvrtej, stále si ešte potrebuje naobed pospať, hlavne vtedy, ak sme doobeda vonku 🙂

emlika
2. júl 2008

čavte kočky 😀
zdravím vás po dlhšej dobe, rupol nám (už ani neviem kedy) celý komp, známa nám ho dávala dokopy no nakoľko to bola veeľmi stará a pomalá herka tak sme sa na jej odporúčanie museli bachnúť po vačku a kúpiť novú "bedňu", prišla som o všetky programy a aj dáke fotky a videá, ale čo už, stále to ešte predýchavam a snažím sa s tým zmieriť 😢 😢
katka tebe v prvom rade prajem krásne, šťastné a pohodové manželstvo, no sem-tam dáka "šaravara" musí byť aby tú rutinu okorenila 😀 😝 😀 ......že tinasc, my už v tom máme akotakú prax, chichi 🙂 🙂
Inak u nás ništ extra nové, akurát že už necucáme miéko, aj keď Em ešte vyskúša ale už jej netečie ako predtým takže pustí a sucho konštatuje "neni tam nič, na, tu máš.....". Už začína hovoriť sykavky, hlavne "š" a "č", je zlatá jak špúli tú pusu malú..... 😲 😲
Takže tak zatiaľ, malá spí tak idem ešte kuknúť asi tristo mailov čo mi došli za tú dobu 😝 😝
Majte sa krásne a.......slnko svieti, voda láka, postavme si.....kto chce čo chce, hihihi 😀 😀

katuska26
2. júl 2008

Ahojte, tak u nás bolo dnes nádherne sme boli dnes na kupku a riadne sa vybláznili, večer sa nechala odniesť do postele a odpadla, chudiatko, vyčerpaná, unavená 😔
Emlika ďakujem, neboj ,,šaravara´´ sem tam u nás býva, my sme spolu 6 rokov, takže tomu sme sa ani do svadby nevyhli 😀
Takže pekný večer, ja sa tiež idem uložiť, unavená, vyčerpaná zo slnka 😔 😉

tinasc
2. júl 2008

ahojte kočky 🙂
Emlika som rada, že si po dlhej dobe opäť napísala... takže pokazený komp? no to je mrzuté, ja si to neviem predstaviť, že by sa mi pokazil, ale však ja mám len dvojročný takže dúfam, že mi ešte dlhú dobu vydrží 😀 akurát som si predlžovala akciu na internet, takže som uviazaná na ďalšie dva roky, ale zase mám ho lacnejší 🙂
Inak Ivka tá si rapoce ostošesť, počuje aj to čo nemusí, také má citlivé uši, minule mi odporučila, aby som si trhla nohou 😔 ups, budeme si musieť dávať väčší pozor. Určite sme to ale nepovedali pred ňou, len to asi zachytila, uši má ako toaleťák 😀 😅
fuj, dnes bolo zase také horko... Ivku som dnes uspávala na rukách, čo tá robila v postieľke, taký krik ☹

emlika
7. júl 2008

čauki všetkým.......no máš recht tinasc, komp v ťahu to je aj viac ako mrzuté, ešte stále nemám zo starého riadne fotky vytiahnuté, som z toho hin, už to chcem mať späť všetko doma ak sa bude dať, holke sa už aj sníva o našich fotkách a videách, fotiek som tam mala dobrých xy stovák......
no ako vidím leto je v plnom prúde a ani ja nemám ani kedy tu trošku popísať, mama stavia dom tak väčšinu voľných dní a skoro všetky víkendy sme na "malte" a prikladáme ruky k dielu. Najlepšia je Emm keď od každého žobroní aby ju vozil na fúriku. Nebolo by to až také hrozné, lenže ani pomaly po pol hodke z neho nechce zliezť a to už je bicepsy riadne cítiť 😖 ...aale šak čo neurobíme pre tie naše detváky, že???
Inak podľa čoho keď kliknete do fóra hľadáte túto našu tému? Ja som na začiatku podľa názvu (októbtové bla bla...), no tých októbrových je dosť a sa mi to plietlo, potom som hľadala podľa počtu príspevkov (my sme mali skoro najmenej) a teraz kukám podľa zakladateľa-hľadám nehetku. A vy? jaký máte grif ak máte?

tinasc
7. júl 2008

ahojte všetci 🙂
Emlika, ja našu tému hľadám podľa názvu, čiže Oktobrové detičky atď... a hľadám a hľadám, kým nenájdem 😀 aj keby boli na tretej strane, čo chvíľku aj boli 😉 😀
u nás riadne prší, nemôžeme ísť von, už včera začalo, celé poobedie prší ☹ takže Ivku zabávame ako vieme, teraz sa s tatinom hrajú v izbičke 🙂

tinasc
10. júl 2008

ahojte 🙂 😉

muska.v
12. júl 2008

ahoj babulky 🙂 vidim,ze nam to tu trochu viazne 😅 to bude asi tymi peknymi teplymi dnami a dovolenkami 🙂 my s bohuskom teraz travime tiez vela casu pri vodicke chodime sa kupkat na drazdiak je tam uplne super cistucka vodicka, chodime iba doobeda poobede je tam vela ludi.........ajeje prave prisiel bobusko tak pa pa 😀 😀

emlika
14. júl 2008

ahojki 😉
no jo, slnko svieti voda láka.....my furt dakde "lietame" tak ani nemám čas na komp, často ho aj viac dní za sebou nezapnem, aj keď tato večer "surfuje" ja som už taká unavená, že som rada že som 😝 😝 . Malá je strááášne aktívna, doma ju už horko-ťažko zabavím, stále by bola len vonku, ťažko ju odhocikial dostaneme domov, si idem aj hubu zodrať aby som ju presvedčila či zaujala dačim iným a šla tam kam potrebujem. Ale chápem ju, vonku zažíva samé nové veci, stretáva ludí, deti, stále niečo nové, nemusí spať poobede,....doma je to väčšinou furt to isté. taakže ak je počko v pohode je veeeľká pravdepodobnosť že nie sme doma, hi.
Tak zatial holky,majte sa a užívajte leto 🙂 😅 😀

tinasc
14. júl 2008

ahojte kočky 🙂
vidím, že sme na tom rovnako, tiež sme stále niekde vonku, pri vode. Včera sme boli v Podhájskej na termálnom kúpalisku, bolo super, len veľmi horko a veľa ľudí. Ale bolo super 🙂 😉
Vám ešte detičky naobed spinkávajú? Ivka keď naobed nespí, tak je hrozne urevaná a nervózna, zase keď spí, tak sme aj do jedenástej hore ☹ 😠 takže neviem, niekedy keď chcem mať voľný večer, tak radšej vydržím to jej pišťanie a nedám ju spať 😉

muska.v
15. júl 2008

ahoj babulky 🙂 my sme tinasc na tom podobne uz asi pominuly tie casy ked bobo do pol hodinky v pohode cez obed zaspinkal 😵 teraz tiez ked cez obed nespi tak do vecera mame co robit je velmi umrncany a este tvrdohlavejsi 😅 😝 takze sa s nim poriadne ani nikde neda ist, vsetko musi byt podla neho 😠 a to proste nejde......no a ked cez obed po velkom boji zaspi, tak vecer tiez zaspava az o desiatej pol jedenastej 😠 .....no je to asi take obdobie a pritom sme stale vonku behame,lietame.......oci ma na obed cervene, ale prosto niekey sa zatne a hotovo 😠 a ja sa musim prisposobit......ale zase poznam baby,ktorych deticky nespavaju cez obed uz od rocika 😅 ........takze sme na tom este dobre 😀 🙂 pekny den

muska.v
15. júl 2008

jejeje sory za hrubku pominuli 😀 😀 😀

emlika
15. júl 2008

jeeeje no muska, taká hrubka 😀 , no neviem či ti prepáčime xixixi 😀 😀 😀 😀 ...ja si to po sebe pre istotu ani nečítam, ále čo, sa stane každému občas 😀 😀 😀 😀
No my s tým spaním cez deň sme asi tak, že keď doobeda nejdeme nikam von tak po obede (okolo 13.00) zaspí úplne v pohode (spí cca 2hod.). Toto ale nepochopím bo to ani nemóže byť unavená, vstávame po siedmej, sa len tak hráme, čítame, kuká rozprávku kým upratujem a pod., niekedy už o 12tej vyzivuje, no teraz mi tak napadlo že ona je asi taaaak z toho unudená že až unavená!!! 😨 😀 😀 ...Zato keď máme doobeda dáky program (obchody, banka, pošta, park...) tak po obede spať ani bohovi. To som si koľkokrát myslela že dojdeme domov, sa naje a lahne jak kabela, aaale presne naopak. Tie zážitky ju asi tak nabudia že neni vóbec unavená.....Z toho mi z praxe vyplýva ponaučenie že "Nedávam dieťa poobede spať keď ho doobeda povláčim po vonku, len čo by sme sa obe zbytočne nanerváčili..."hihihi. 😝 😀 😝 😀 Taakže tak, ale sú aj výnimky z tohto..........Bez ohľadu nato či cez deň spala abo nie, večer zalomí do pol 10tej najneskôr, keď nespí tak väčšinou skor-okolo 7mej........Napr. dnes sme boli doob.vonku, tým pádom nešla spať, poobede sme boli v Avione, došlii sme domov o šiestej a to už bola fakt unavená, mrnčala samozrejme, ale hneď zaspala a to už bude spať do rána. 😔 😔 😔
Jeeejda, som sa rozpísala o tom našom spaní, snáď som vás nenudila........ 😖 😉
Tak brú noc a sladké sníčky
😔 😔 😔 😔

tinasc
16. júl 2008

čaute kočky 🙂
no dnes som si teda dala. Nedala som Ivku naobed spať, však nemala byť z čoho unavená, lebo doobeda sme nikde neboli, len kukala rozprávky, naobed teda nespala, poobede vonku ale na kočíku, večer revy, ale také, že mi manžel zo záhrady kričal, že čo tak vreští 😒 😀 no hrôza. Ale zase po dlhej dobe mám voľný večer, včera zaspala zase o jedenástej, išlo ma poraziť 😉 😀 takže ani tak ani tak. A to pritom vstávala ráno o štvrť na deväť, takže unavená na obed naozaj nebola, ale zato večer o šiestej hotová 😉 no ale zaspala pred ôsmou, čo je fajn, uvidíme zajtra kedy sa ráno zobudí, ak sa zobudí skoro tak ju budem musieť dať spať 🙂
Emlika keď malá je unavená z pozerania rozprávok, bude to asi tým, že si namáha oči a potom je z toho unavená, však aj ja zaspávam pri telke 😅 😀
ozaj babulky, chcela som vás poprosiť, koľko teraz vážia a merajú vaše deťúrence? Ivka má 15,5 kg a meria 99,5 cm. Ako sú na tom vaše zlatíčka?

emlika
16. júl 2008

čauki 🙂 🙂
joooj tinasc, no tie revy malej ti fakt nezávidko, my zas až takéto nepoznáme, Emm nebýva nervná a urevaná, skor sa urazí a tak, ja sa s ňou už nezvyknem hašteriť, si ju nevšímam abo nechám tak, si poviem "mne je jedno, móžeš tu tancovať aj do rána...", hihi.
Ty brďo, no Ivka je teda riadna "baba", Emm má 93-94 cm a váži 14,5, čisto tabulkový priemer. Vy ste obaja dáky vysoký že aj malá je už teraz? Alebo pije vela mliečka??? 😉 😉 😉 ....Emm mlieko neznáša, už ani nekojím takže má možno málo vápnika, no či to vplýva aj na rast a váhu netuším.....

emlika
17. júl 2008

ahoj muska.v, prajeme všetko naaaaaaaaaaj Bohuškovi k meninkaaaaaam 😉 😉 😉 🙂 🙂 😀 😀 😀 (ak má ovšem dnes, Bohuslav-Bohuš, to je to isté, nie? 😅 😅 😅

tinasc
17. júl 2008

ahojte 🙂
Emlika, no Ivka je teda riadny kus baby, no vysoká je, každý jej tipuje 4 roky, nuž vyrástla nám, ani neviem z čoho, ona sa od narodenia rýchlo vytiahla, pritom keď sa narodila mala 48 cm. No a tá váha, je pravda, že nepribrala skoro nič za posledný rok, som si myslela, že z nej bude nejaký valibuk, ale potom sa to ustálilo a už tak veľmi nepriberala. Ani teraz, vlastne je stále v pohybe, takže to asi aj spáli 😀 no a mliečko pije už len ráno a aj to sójové, tak neviem či je to z toho 🙂 😉 ale kojila som ju málo, možno keby bola dojčená dlhšie, tak bude "krehkejšia" 😀 😀

tinasc
17. júl 2008

ak má Bohuško dnes meninky, tak sa aj my pridávame ku gratulácii, všetko najlepšie k meninkám, veľa zdravíčka a pohodky 🙂 🙂 🙂

muska.v
20. júl 2008

cau babulky 🙂 dakujeme za gratulacie, ale bohusko meninky nemal, my oslavujeme na bohusa 27.1 😀 😀 najlepsi bol moj ocino, ked mi tiez volal, ze vsetko najlepsie bohuskovi k meninam 😀 😅 .ze aby nieco nepremeskal 😅 ......bohusko je tiez riadny chlap my mame rovnych 100cm a 16,5kg mozno uz aj 17kg 😀 😀 ,ale bobko ma aj dobry apetit co nezje jeho to zje on 😀 .....mliecko sme pijavali vecer plnu flasu,ale uz asi mesiac pijeme tristvrte flase aj na obed 😅 my spavame stale aj cez obed, aj ked to uz nie je pravidlo,ale vidim, ze mu to prospieva, bo ked nespi je s nim do vecera tazka rec 😠 ved to poznate.......emlika ozis uz pripravujes malu na skolku?my sme sa tam minule boli pozriet, ci tam nie je nejaky oznam, ale nic, snazim sa s bohuskom o skolke rozpravat, aby vedel co ho caka 🙂 😉 pekny den

emlika
21. júl 2008

szia 😉
muska, ta riadneho chlapa máš doma (myslím Bohuška samozrejme 😀 😀 😀 😀 ), jaaaj, že 17 kilo, to ho už asi nenosíš na rukách 😝 ............k tej školke, my chodíme denne okolo, dakedy aj dnu, teraz majú mesác prázdniny tak sa tam Emuš chodí hojdať a šmýkať a tak.....aj sa bavíme o nej, že čo tam budú robiť a kde a kedy, sa tam teší celkom zatiaľ. Raz sme šli poob.okolo a boli decká vonku a dáka učiteľka stála neďaleko plotu tak som ju oslovila že sa jej čo to popýtam, a náhoda jak blbec: bola to práve tá čo bude mať od septembra "maláčikov", taaak sme vykecávali, zdala sa mi celkom fajn. Že nám všetko povedia ten prvý deň čo prídeme v sept., akurát si móžme v predstihu urobiť kópiu zdravotnej kartičky malej aby sme ju hneď tam mohli nechať pre prípad.....tákže asi tak......a tie meniny, tak soráč, teraz budem už vedieť že to neni to isté 😀 😀 😀
tinasc a to mliéčko sójové - akože práškové do vody??jakú to má chuť??