Nastreľovanie náušničiek v Žiline

lucius19
6. nov 2009

ahojte dievcata,poradi mi niekto, kde sa daju nastrelit nausnicky v ziline ,pripadne v okoli? lekar to ziaden nerobi a inde neviem kde ..dakujem

severka222
6. nov 2009

lucius19 ked prídeš k svojmu pediatrovi tak ti to prepichne, alebo priamo v pôrodnici 😉

ella1111
6. nov 2009

ja som bola s malou na detskej poliklinike sestricka to urobila sup sup

lucius19
autor
6. nov 2009

ja nemyslim prepichnut usi..to robi kazdy doktor usny..myslim nastrelit nausnice..to je rozdiel

gloria78
7. nov 2009

neviem o tom, že by už aj bábätkám nastreľovali, ale ako pisala severka:dierku na náušnicu prepichuje takmer každá sestrička u pediatra a nie ušný dr.(ten rieši len uško zvnútra) 😉

monkap
7. nov 2009

ano, nastreluju sa aj babatkam - ale kde v ZA to neviem, bo my sme sa nakoniec rozhodli pre prepichnutie - prepichovala nam to usna v nemocnici (poslala nas tam dr., takze nie kazda sestricka to robi) ....

susica
7. nov 2009

ano v ziline prepichuju usny doktori,uz som ich obvolala,ale iba prepichuju
nausnice sa nastreluju aj babatkam,len v ziline to akosi nema kto robit 🙂

kvjetecko
20. nov 2009

toto by aj mna zaujimalo, tiez chcem dat nastrelit a nie krv prelievat pri prepichovani.....

lucius19
autor
22. nov 2009

to naozaj v ziline nikto nenastreluje?

quetinka28
15. máj 2010

Prosím Vás naozaj nevie niekto o nastrelovani naušničiek babatkam v Žiline alebo v okolí?

zuzanale
15. máj 2010

baby ani u nás žiadny doktor nenastreluje len kozmetické salony ostáva obvolať kozmetické a pearsingove salony určite niekto nastreluje..... prip mrknite do temy naušničky 😉

quetinka28
16. máj 2010

ďakujem za radu, obvolám,ak niečo z 🙂 istím dám vedieť aj ostatným maminkám

naomi23
9. jan 2011

@quetinka28 Prosím ťa, zistila si niečo o tom nastreľovaní? Tiež by som chcela dať mojej malej nastreliť, ale neviem, kde v Žiline by to spravili. Pri prvej dcérke sme boli v Bratislave v Ústave lekárskej kozmetiky a boli sme veľmi spokojní. Ale vtedy sme tam bývali. Teraz by som to chcela dať tu, prípadne niekde v okolí, v Martine, alebo tak...

quetinka28
10. jan 2011

@naomi23 ahoj,veru nič som nenašla,malému bábätku mi to nechcel nastreliť nikto,nakoniec sme dali mprepichnúť ☹

naomi23
12. jan 2011

@quetinka28 Fakt? No to som teda prekvapená. Ale dakujem za odpoved. Vsetko dobré!

quetinka28
12. jan 2011

@naomi23 ďakujeme,aj Vám veľa štastia pri hľadaní,možno budete úspešnejší 🙂

ankit
28. jan 2011

Ahojte žienky, ja som bola dať nastreliť naušničky malej v Žiline v Kauflande v Zlatníctve. Má síce 4 roky, ale neviem či to robia aj malým bábatkám. Bola som veľmi spokojná. Vyskúšajte.

ankit
11. feb 2011

@lucius19 skús v Kauflande v Zlatníctve tam nastrelujú naušničky

janulka182
29. aug 2012

@naomi23 ahoj. mozem sa opytat, kde ste nakoniec dali malej nastrelit nausnicky? diki moc

naomi23
29. aug 2012

@janulka182 Ahoj, zatial som to este nestihla, ale nasla som dve miesta, jedno salon v Oscadnici, mailovala som s tou pani, velmi mila, robi aj babatka, a druhe zlatnictvo v Rosine, tam tiez robia malicke deti. Mala ma uz vyse dvoch rokov, tak asi skocim do tej Rosiny, mam to blizsie 🙂

janulka182
29. aug 2012

@naomi23 diki moc 🙂

hrdza
14. sep 2016

Ahojte, nastreluju na Halovej V ORL ambulancii, 20 E aj S dočasným nausnicami. Treba si tam zavolať a objednať sa.

kantor11
23. feb 2018

Nastreluju aj v MT ...pesia zona Zlatnictvo Katka