Nechcú mi urobiť fotku

nicky26
2. sep 2013

Ahojte mamičky, som v 21tt, už vieme aj pohlavie a lekar mi odmieta urobit foto mojho babatka Vraj je este skoro. Ked som chcela v 10tt mi sestricky povedali, vraj tam nic nie je vidno len taka mala fazulka. Uz som sa ale stretla vela krat ze mali aj take fotky aj zo 6tt. Chcela som z kazdeho mesiaca ale asi to nie je možné u mojho lekara :(. Teraz, nam zistil ze cakam dievcatko, ale tiez to len tak odfrflal ze "bude to baba". Tak neviem, ci to bolo tak 100% vidno, alebo sa to moze este zmenit. Kazdopadne idem do poradne o tyzden tak dúfam, že uz to bude mozne mi urobit fotku... Pritom je drobcek krasne vidno na sone....dakujem

kristina.mihalovicov
2. sep 2013

daj si ju urobiť inému, je to už krásne vidno, za chvíľu už može by&´t veľké na fotku, ja by som odišla od neho.

zuzanocka
2. sep 2013

Nuz...termopapier nieco stoji 😝 asi chudak pan doktor setri 😉

dari226
2. sep 2013

ja mam od oboch fotku uz v 5 tyzdni,to pre nich je to asi male nic ale pre teba navzdy spomienka,trvaj na tom ze chces fotku aj ked pre nich vela nevidno a ked nie tak chod k inemu najlepsie na 3D alebo 4D nech ti urobia .
nikdy neni neskoro menit lekara ked niesi spokojna! 😉

katren
2. sep 2013

@nicky26 len aby sa ti na tu jednu fotku cely drobek uz zmestil.....
objednaj sa na 3D, tam ti spravia fotiak kolko chces a aj DVD 😉

ingmiriama
2. sep 2013

@nicky26 ani moja dr nechcela robiť mi foto ....ale raz som jej povedala že si stojím na tom aby mi ho urobila že ja si to zaplatím nejaké 2e...tak urobila a predstav si že mi urobila aj neskôr len tváričky lebo sa usmieval a sama od seba 🙂 ale aj tú som jej zaplatila nechcela ale som jej to dala na silu 🙂

anieli_1
2. sep 2013

@nicky26 no moj dr nevedel robit foto ale vzdy mi to zastavil este sa tak snazil aby som si aspon mobilom odfotila a to pri kazdej poradni.....a raz dokonca som mala pikazeny mobil tak mi to odfotil svojim a poslal mms mojej mame 🙂 takze na tvojom mieste jeho take veci nemaju co zaujimat ze kedy chces foto je to tvoja vec zaplatis si a hotovo

jajus28
2. sep 2013

Nedaj sa odbyt stoj si za tym, ze ju chces a povedz mu, ze si aj zaplatis ja som si takym sposobom u gynekologa vydupala 5 fotiek s celeho tehu a jedna dokonca bola farebna v 3d. Naozaj nedaj sa odradit mas pusinku tak ju pouzi, viem ze clovek sa aj hamby a je mu to neprijemne trvat si na svojom, no tu ide o tvoje malinke zlaticko tak sa nedaj, lebo potom budes lutovat, ze nemas peknucku fotku, lebo ked budea cca v osmom uz fotky nebudu az tak pekne lebo plodova voda uz nebude taka cira. Taaak drzim palceee.

katkas1
3. sep 2013

asi by som ho nakopala do riti, ja mam foto od 5 t pri oboch detoch a robil mi zakazdym ked som isla na poradnu

bibistec
3. sep 2013

ved tu fotku si zaplatis tak neviem v com ma problem je velmi neochotny podla mna, ja som nemala problem na poziadanie som mala fotku este aj pozrela kedy je najlepsie vidno aby bola pekna foto. a prvu mam zo 6 tyzdna. je to len neochota tvojho lekara.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre