Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Nechránený sex 3 dni po MS.

kukurica90
19. jún 2019

Cauky, chcem sa opytat. Menzes mi zacal 12 teho a skoncil 16 teho... S priatelom sme mali vcera sex samozrejme nespravil sa do mna, ale o par minut sme to robili zas. Je tam nejaka možnost?

katwenka
19. jún 2019

@kukurica90 vzdy je moznost.....

23121974
19. jún 2019

Už je to tu zas 🙈🙈🙊

beky1813
19. jún 2019

50:50

puticka7
19. jún 2019

hmmm mozes si hodit kludne kockou. osobne si sice myslim, ze by sa nemuselo stat nic, no ako nebudem ti klamat, ze tam nie je ziadna sanca

evinkakub
19. jún 2019

Takých tu bolo... ved jasne, ze je šanca... vzdy je sanca aj ked je len jeden ten sex, a nieto este dva razy po sebe, ved spermie len tak nevyprchaju a nezmiznu, ....

3petka
19. jún 2019

Pane bože čo tak najprv rozmýšlať a potom sexovať a nie naopak.

hettinka
19. jún 2019

@kukurica90 áno, v pohode pri nechránenom sexe môžeš otehotnieť. Hlavne, ak ste mladi, zdraví, robíte to viackrát po sebe...

ratira
19. jún 2019

@kukurica90 tak ono je nejaka moznost vzdy, to, ze nemas plodne dni, neznamena, ze sa inak neda otehotniet, lodne dni su len najvyssia sanca, ale sanca je stale..

zlatica99
19. jún 2019

Keď si nedávate pozor, tak je možnosť a hlavne teraz, keď budeš mať plodné dni, keďže máš po menštruácií.

klarissa25
19. jún 2019

Podla mna si už tehotná....

natassha1
19. jún 2019

uz len to, ze zjavne babo este nechces, tak ako nechapem, preco sa teda niajk nechranis. vies potom by swi mozno nemusela takto riesit taketo strachy

lulubka28
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katpizur
19. jún 2019

Jasne, ze moznost tam je, ja nerozumiem tomu preco si niekto nedava pozor, ked sa obava!

cickamon
19. jún 2019

ideme ta poucit a postrasit 😀 tak si pocitaj....1. den cyklu(DC) si mala 12-teho teda sex bol v 7 DC, spermie dokazu prezit v zenskom tele najdlhsie 5 dni to by vydrzali do 13DC ovulacia v idealnom pripade prebieha v 14 DC co je hooodne blizko k prezitiu spermii ale nizka pravdepodobnost otehotnenia...aaaaale vela zien vratane mna ma ovulaciu aj skor (ja na 10-12 DC) tam by sa ten sex uz rovnal vysokej pravdepodobnosti otehotnenia, ale samozrejme vela zien ma ovulaciu aj neskor co by sa zasa rovnala takmer nulovej sance....tak si odpovedz sama aj ked nepredpokladam ze by si to mala na sebe odsledovane....ps: nabuduce ries ochranu aj ked ziadna nieje 100%-na a pred ovulaciou si dajte radsej pauzu

pertu
19. jún 2019

Akoze nic v zlom,ale zaklady sexualnej vychovy sa zvyknu ucit na zakladnej skole a potom aj v prvom rocniku na strednej skole. A existuje aj "odborna" literatura pre dospevajucu mladez napisana velmi jednoduchym sposobom...modry konik nemoze nahradzat vychovu rodicov a edukaciu v skole

caroline_
19. jún 2019

Možnosť tam je, len nechápem prečo sa nechránis keď nechceš mimi...

mojaeimy
26. jún 2019

Spravi

Tu začni písať odpoveď...

Odošli