"Nedokonalé" matky

lenka.s
11. sep 2012

Zdravim vsetky nedokonale matky na MK, ktore nemaju problem sa o svoju nedokonalost podelit. Srdecne vitam vsetky maminy, ktore maju chut si pri rannej ci popoludnajsej kave, ci kedykolvek, ked ich napadne, vyliat srdiecko a napisat cokolvek na co maju chut bez toho, aby ich nutne niekto musel za to "sprdnut". Tiez som len obycajna mama, co sa riadi instinktami, co neuteka za dietatom pri kazdom zamrncani, lebo si myslim, ze aj dieta si obcas potrebuje poplakat, ved aj si potrebujem obcas slzu vyronit, aby sa mi ulavilo ... davam detom papat, ked su hladne a to, na co maju chut, priznavam, obcas sa aj otocim a stane sa nehoda, aj pred chvilou mi dcera spadla zo schodika v kuchyni, lebo som sa na sekundu otocila .... budeme mat chvilu hrcu a potom zabudneme ... ved aj o tom je zivot ... skratka robim to, co citim, ze je najlepsie, aj ked to nie je podla vzorca dokonalej matky. Vsetko, co robim robim tak, aby boli moje deti stastne, lebo ich nadovsetko milujem a myslim, ze aj oni mna, aj ked nie som "dokonala" matka 🙂 . Viem, ze tema netabukove maminy uz existuje, ale toto nie je tema o netabulkovych, ale o nedokonalych matkach, teda takych, co robia obcas aj chyby a nehanbia sa za to ...
osoby, s nevhodnymi komentarmi a poznamkami by som chcela poprosit, aby si ich nechali pre seba, kto nema chut len tak "nedokonale" pokecat, nech sem neprispieva a vyhneme sa zbytocnym nedorozumeniam 😉

kachora25
24. sep 2012

Ahojte nedokonalé maminy,chtěla bych být taky ve vašem spolku.Jsem na mateřské už pomaličku 4 roky.Takže už pomaličku se chytám do práce.Ale to jsem nechtěla..Nedávno jsem byla u své tety..Má 3 děti.Jedno má 22.let,.druhé má 18.let a to poslední má 5.let.No..byly jsme tam na návštěvě a moje málá má ráda jak ovocné šťávy,jako je Kubík,Jupík atd..a bonbony všeho druhu.Když jsem tam vyvalila tu naši výbavičku pitíčka a cukrýku tak se teta uplně zhrozila a hned byl oheň a přednáška,která trvala jednu celou hodinu...to z návštěvy jsem odjela tak zničená a znechucená ani nevíte jak...tak teď už si normálně dávám bacha co a kde vytahuju..

pepinka25
25. sep 2012

@kachora25 ahoj to je kazdeho vec co ty davas svojemu dietatu deti miluju sladke stavicky a cukriky poznam to na svojom synovi 🙂 ,ked mu zakazem sladke ze az sa napapa tak hodi na mna tie smutne ocicka no a som nahrata 😀

kachora25
25. sep 2012

@pepinka25 přesně tak..nechápu kde se to ty děti naučily,dělat psí očka... 🙂

pepinka25
25. sep 2012

@kachora25 no tak to neviem kde sa to naucili ale funguje to a oni to vedia dost dobre zneuzivat 😀