Nedoplatok za teplo. Koľko máte vy?

mamkabubka
27. máj 2009

Panecku,ja zasnem,mame 300 € nedoplatok,kolko mate vy??Je sice pravda,ze sme dost kurili,ale aj tak je to moc 😒

tinka19
27. máj 2009

no my mame preplatok len za teplo cca 250 eur plus voda 😀

bashka
27. máj 2009

my mame zatepleny cinziak a radiatory neboli zapnute ani jediny raz...no skusil by neprist preplatok 😠

dada1212
27. máj 2009

bashka A čín ste kúrili? 😕

mamkabubka
autor
27. máj 2009

no my tiez mame zateplene,aj okna vymenene a mame zimu-o spalni nehovorim.Ked som doma cely den,to cloveku vadi,ked je tam vypaty rad.,ide to do celeho bytu ta zima.

asitka
27. máj 2009

my mali tiež preplatok.....330 €

zajo79
27. máj 2009

uz chodi vyuctovanie? no..mozem cakat... 😒

erikasadek
27. máj 2009

clovzce kol?o platite mesacne ze mate take preplatky 😕

vinka
27. máj 2009

No minulý rok sme mali aj mi preplatok cca350 eur.Ale tento rok sa bojím lebo všetko išlo hore a platbu nezvýšili. 😢 A už na okolo čo majú vyúčtovanie majú nedoplatok. 😒 Tak čakám jak na zjavenie. 😒

danu
27. máj 2009

na vyuctovanie este len cakame podla zakona ho musia dat do 31.5. Minuly rok sme mali preplatok 18.000,- Sk tak dufam ze tento rok nas tiez tak potesia 🙂

vinka
27. máj 2009

Danu to mi aj muž povedal,že do kedy majú čas.Tak to už vela času nemajú. 🙂 A čo potom ked do 31.5 nedodajú? 😕

dadulka19
27. máj 2009

my máme nedoplatok 137€ 😀 😀 😀 a to sme mali min.rok 8000sk preplatok 😝

vinka
27. máj 2009

No toho sa obávam,že príde nedoplatok.Ja počítam s preplatkom od januára ako s ním naložím. 😀

bibula
27. máj 2009

no,asi by ste mali aj pisat kolko vas je doma a kolko platite zalohy 😀
my sme este bez vyuctovania,som zvedava,platili sme mesacne viac ako bolo treba-

sme 2+2-voda + kurenie mesacne - 190eu 😒

mamkabubka
autor
27. máj 2009

rocnu zalohu mame cca 20 000

bejbypd
27. máj 2009

no tak mna skoro porazilo to sa podrzte my mame nedoplatok 500 eur a byvame tu o mesiac to bude rok...ja nechapem som z toho hotova uplne... som nadavala tyzden v kuse 🙄 🙄

deina
27. máj 2009

My mame vyse 400 eur... a kazdy rok sa to opakuje. Cinziak zatepleny, radiatory bud uplne stiahnute na nule alebo, ked je zima, tak su na jednotke, okna plastove... lenze v byte je teplo aj bez kurenia (25 stupnov a to vetram furt) a meraju to podla toho, kolko sa odpari v meraci - blby system, platime za to, ze mame v byte teplo, nie za skutocnu spotrebu. Mesacne platime nieco cez 200 eur (tri osoby sme).

milliigoret
27. máj 2009

my máme nedoplatok za ,,ohrev vody,, jedine na tom... 😠 nič iné nám nevyskočilo ,a činí to 123 eur.tak sme paf lebo sme tu druhý rok a minulý sme mali preplatok ešte v Sk 4869,- 😲
neviete náhodou niekto čo je to ten ,,ohrev vody,,? 😕

skolara
27. máj 2009

deina nak to je fakt od veci. 😠 😖

milliigoret
27. máj 2009

ženy to je hrúúúúza ,tá kalkulácia... 😲 😲 😲

zajo79
27. máj 2009

uz vam zacalo chodi vyuctovanie?

deina
27. máj 2009

Nuz, o nicom, ani reklamovat to nejde, skusali sme minuly rok - bez uspechu.

milliigoret
27. máj 2009

zajo79 my už ho máme doma 2 dni,a 2 dni máme zlú náladu... 😠 no hrúza... 😖

deina
27. máj 2009

Aj mne manzel skoro skolaboval, lebo naschval sme vela vetrali, nech to teplo ide prec a nic.

eva7780
27. máj 2009

my sme mali osobitne za plyn-preplatok a za elektriku nedoplatok,ale skoro rovnako ako preplatok za plyn,takže sme na tom celkom dobre,akurát nedoplatok za vodu 6 €

milliigoret
27. máj 2009

no babi,ja tie všemožné faktúry a účty tak nemožem cítiť,my sme mali minulý rok preplatok za plyn v novemrbi rovnú tisícku ,a o dva mesiace na to nedoplatok 900,- no pochopíte? 🙄 ja teda nie... 🙄

cuchre
27. máj 2009

nam este nic nedoslo, ale vacsinou mame nedoplatok, lebo tepla voda 😎 no a teraz sme uz 3, este sme nemali zvyseny najom, tak som zvedava. ak spravca nedoda vyuctovanie do 31.5., tak si nemoze uztovat poplatok za spravu bytu, tusim mesiac,alebo ako, co je u nas 4 Eura
ohrev- platis za ohrievanie.....

zajo79
27. máj 2009

mate to preplatok z bytovych druzstiev alebo z SPP?

mixka
27. máj 2009

kus odveci otazka, ale nezvysovali vam nahodou teraz niekedy zalohove platby spravcovi ??? lebo nam prisiel papier do schranky, ze sa bude zdvihat za kurenie, teplu vodu a smeti, tak ze co mam cakat a ci ma neklepne 🙄

danu
27. máj 2009

zajo vyuctovanie je z bytovych druzstiev, spolocenstiev, spravcovskych spolocnosti. SPP je nieco ine.
Tu sa jdna o vyuctovanie za cely byt sluzby, fond oprav atd... 😉

Vinko ak ti vyuctovanie nedaju do 31.5. tak nemusis platit za spravu. Je to sice len nejakych 5€ mesacne ale aj to je nieco /podotykam ze cena za spravu je rozdielna/

danu
27. máj 2009

mixka to sa ti nezvysuju zalohy pravcovi ale tvoje. Kazdym rokom idu ceny hore preto zvysuju aj zalohove platby.