• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nedostali sme rozhrešenie pri spovedi. Stalo sa vám to?

18. augusta 2017 
diddi, a ty napíšeš jednou vetou to, o čo sa ja pokušam v kilometrovom prispevku...;o))
2. jún 2009 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len si raz pozorne prečítajme slovo „nescudzoložíš“ – zdanlivo hovorí o niekom cudzom na lôžku. To ešte nie je úplné! Ak ho čítame naozaj správne, uvidíme celkom iný obraz. Toto prikázanie varuje pred odcudzením sa dvoch ľudí, ktorí dosiaľ vo vzájomnej láske zdieľali okrem iného aj spoločné lôžko. V skutočnosti sa v tomto prikázaní hovorí o nenarúšaní cituplného spolunažívania muža a ženy. Preto sa má cez toto prikázanie hľadieť s posvätnou úctou na každé spolunažívanie muža a ženy, ktorí sa vo vzájomnej láske milujú z hĺbky svojich duší! Takto je Stvoriteľom chránená každá čistá láska medzi mužom a ženou, ktorá vedie k ich spojeniu.
Z casopisu Casopis pre Slovensko\10\2011
7. júl 2014 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viem, že Ti píšem po "sto rokoch" ale nedá mi nenapísať. Aj žena,ktorá podstúpila UPT môže ísť na svätú spoveď a dostať rozhrešenie a pristúpiť k svätému prijímaniu. Píšem Ti preto, lebo si písala, že " k spovedi nemôžem ísť už nikdy", práve naopak, choď čím skôr. Samozrejme, ak chceš.
@darssy
16. júl 2014 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den, mne sa stalo presne to isté.. mame dcerku žijeme v spoločnej domacnosti s partnerom a taktiež ma odmietol vyspovedať.. :( samozrejme nemožem sa s tym stale zmieriť.. len priatel sa stale akosi do svatby nehrnie takže bez tej spoveďe to bude ťažke :(
18. aug o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok