Neheterosexuálni rodičia

annabellel
18. okt 2009

Len som sa chcela spytat ci sa tu najde aj taka rodinka...

sue
18. okt 2009

Ewka,ale oni majú tktiež rozdelené tieto úlohy...rovnako na mamku a ocka...rozdiel je len v tom,že obe nosia sukne...prípadne obaja nohavice...

Pred pár rokmi sme čumeli na černošské deti v našich školách, teraz už je to inak...as týmto by to podľa mňa malo byť rovnako...

ralanka
18. okt 2009

ewkaewka ako píše miriam a ked je slobodná mamička alebo vdova sama s deťmi? takisto vyrastajú deti bez otca a nie je tam mužský vzor je to len o tom, že my sme ešte v tomto 100 rokov za opicami a čo nieje podľa noriem a vymyká sa to tak je to zlé a odsúdeniahodné a to nie je dobré potom sa čudujeme, že sú tu rasisti a pod. lebo deti od mala učíme, že toto nie to to nie je podľa normy a máme veľké predsudky. Preto sa potom ľudia neznášajú lebo my vychovávame dalšiu generáciu a tým to treba vštepiť, že nie všetko čo sa vymyká tzv. "normálu" je zlé len treba byť tolerantný voči všetkým a myslím, že homosexuálne páry, ktoré chcú deti majú význam slova zodpovednosť viac preštudovanú ako normálne páry pretože vedia aké to je v našej spoločnosti a s čím sa budú potýkať a ako to budú zvládať a hlavne ako to vysvetliť deťom. Ja týmto ľudom fandím 😉 🙂

sue
18. okt 2009

Ralanka,tak tak...a 50% rozvedených párov,kde deti otca vidia raz za dva týždne v umelo vykonštruovaných situáciách...

dzidzuska
18. okt 2009

no tiez som rovnakeho nazoru...aj v homosexalnych rodinach, jeden je ten autoritativny typ...sme pozadu je to jasne...

bejbypd
18. okt 2009

myslim ze Slovensko je vo vela nazoroch az privelmi primitivne toto je jeden z nich ,aj chlap dokaze dat dietatu tolko lasky ako zena...tot moj nazor

bubba
18. okt 2009

kazdy z nas keby ma moznost sa rozhodnut narodit sa do neHeterosexualnej rodiny si to nevyberie,tak ako s i homosexual nevybral byt homosexualom..v ludskych hlavach je natlacene to,ze takto to ma byt,ze takto to je najelpsie ,vzor rodiny :otec,mama deti.

kedze nas ikke upozornila ze adpocia a pod.veci sa tu riesit nemaju chcem sa opytat zakladatelky,teda ak jej o tom nevadi hovorit,ze ci aj maju dieta s partnerkou,ak ,tak ci je jedna z nich biologicka matka.....a ako sa vam tu zije? slovensko "what a uzkoprsa krajina"

annabellel
autor
18. okt 2009

ja mam dieta,partnerku zatial nie,resp.nie taku pre zivot...ale verim ze raz budeme tvorit rodinku minimalne v trojici....zaujima ma nazor ostatnych a mozno ak by sa taka rodinka najsla,pokecat podelit sa o skusenosti...co sa tyka mojho zivotneho stylu,pohybujem sa najme kruhu homosexualov (aj moje dieta) 🙂

bubba
18. okt 2009

toto bude asi zlozita cesta najst niekoho s podobnym osudom na tomto fore...skus kontaktovat tu babu co zalozila tu druhu temu o adopcii...napis jej ip ak sem este chodi urcite ti rada poradi....
a prajem ti aby sa tvoj sen mat kompletnu rodinku naplnil 😉

annabellel
autor
18. okt 2009

netlacim na pilu, skor ma len tak napadlo ci sa tu najde niekto podobny 🙂 ale dakujem 😉

womenne
19. okt 2009

Ja mamtiež kamoša homosexuala a lepšieho človeka nepoznam,deti ma velmi rad,je užasny človek ktory vždy pomože.Ja som rozhodne za.Su lepši ako niektory klasicky rodičia.

sonya16
19. okt 2009

No neviem, ale tiež zastávam názor, že dieťa by mali mať muž a žena a takto ho aj vychovávať, pretože toto je pravá definícia rodiny. Mohlo by mať potom pomýlené názory a uberať sa rovnakým smerom, hoci by nemalo na to predpoklady, ale myslelo by si že tak to má byť. Toť môj názor. Určite je lepšie, keď ho vychováva sama matka, ak je problém s otcom, alebo naopak. A do smrti to predsa tak nebude. Človek je schopný nájsť si ďalšieho partnera, ak sa sklame. Mám kamarátku, ktorá je "L" a tá žije so svojou priateľkou. Sama uvádza, že deti by nikdy nechcela. Nemám proti nej nič. Nech si žije svoj život. Ale dieťa patrí do rodiny pozostávajúcej z chlapa a ženy.

vevusiatko
19. okt 2009

sonya16 😉 vystihla si to
Asi to niekto tak chcel, ze pocat dieta vie len zena a muz 🙂
Nikoho tym nechcem urazit

kacenqa
19. okt 2009

sonya - hanbis sa napisat slovo lesbicka? 😕

vobec si nemyslim, ze dieta moze mat pomylene nazory, predsa len je drviva vacsina 'rodin' muzsko-zenska, takze z okolia bude poznat aj taky priklad....ak sa to dietatu spravne poda, urobi si nazor same.....navyse si nemyslim, ze sexualita je nieco, co sa da nanutit...ak ta raz muzi nepritahuju, mozes zit stokrat v rodine otec-mama a aj tak sa budes citit nekompletna....a to iste plati aj naopak - ak raz mas heterosexualnu orientaciu, tak stokrat mozes zit v homo-rodine, aj tak si najdes partnera, ktory ta pritahovat bude.....

annabelle - drzim palce!!! len by som sa chcela spytat, ak to nie je prilis osobne, teda ono to je osobne, ale ak ti nevadi na to odpovedat 😉 - ze ci si zistila, ze si lesbicka az potom, co si mala dietatko.

a klobuk dolu, ze si sa odvazila vyjst s kozou na trh!

sonya16
19. okt 2009

Nehanbím sa, len som nevedela či môžem. 😉

dupinka
19. okt 2009

suhlasim som sonyou 😉

bejbypd
19. okt 2009

Teda mne pride nazor ze dieta patri do rodiny pozostavajucej z chlapa a zeny zastaraly.Teda moj chlap je toho nazoru tiez ale ja s tym vobec nesuhlasim...Co su napr.dvaja chlapi horsi?viete ako sa oni vedia lubit takou cistou laska akou sa vedia lubit homosexuali sa vie lubit len malo parov.Su to nezni a milujuci ludia a dietatko by vychovavali urcite s velkou laskou.Preboha ved zijeme v 21.storoci,kde netreba podcenovat zeny v praci a chlapov v rodicovstve a nemyslim ze dieta by bolo domylene...predstavte si vy ze jednoducho ste homosexualne orientovani alebo orientovane a velmi tuzite mat so svojou partnerkou dietatko a vychovavat o spolu a vo vasej spolocnosti koluju taketo nazory...aj takito ludia maju pravo mat deti.

katy1979
19. okt 2009

nerozumiem preco by nemohlo dieta vyrastat v takej rodine. svoju sexualnu orientaciu ma danu a neda sa to zmenit len preto ze zije v takej rodine a pohybuje sa v takej spolocnosti.
preco by nemali pravo mat deti? ani deti ktore sa narodia v rodine muz-zen a su homosexualne orientovane nemaju pravo na zivot? Utopime ich kvoli tomu ci nebudeme milovat? budeme a rovnako ako ostatne deti. a nebranili by sme im ani v partnerstve ci aby mali deti. kazda z nas chce byt babickou a mat vnucata.
ked pride moj syn v 15 a povie ze mama ja som gay. ok sok ale respektujem ho a budem ho milovat aj nadalej. ked si najde partnera a bude mat dieta nebudem mu v tom branit.
ak bude slusny chlap a zit normalny zivot tak preco nie. netyra, neublizuje, nebije.

tutifruti
19. okt 2009

Nemyslím si, že takému správaniu sa dá naučiť... Predpokladám, že "väčšina" homosexuálov, mala rodičov heterosexuálov... Ak by ich správanie " správne odkukali", tak asi o takýchto veciach teraz nediskutujeme... 😀

diddi
19. okt 2009

...a ja nechapem,preco sa na jednu temu diskutuje aj tu, aj volnej diskusii 😕

sonya16
19. okt 2009

No, len ono by bolo zaujímavé, ako by asi také páry vychovávali deti. Myslím napr. sexuálna výchova, fakt by to mohlo byť zaujímavé, ako by to vysvetľovali dvaja chlapi, alebo dve ženy zo svojho hľadiska. A dieťa by len pozeralo, že o čom to rozprávajú, keď doma má dvoch ockov, alebo dve mamky. Teda, pokiaľ by sa snažili dieťaťu vysvetliť ako je to medzi dievčaťom a chlapcom. Okrem iného

diddi
19. okt 2009

ja som v druhej teme pisala, ze by som nechcela byt ucitelkou, ked mi bude taketo dieta citat slohovu pracu: Moj otecko sa vola Janko a mamicka Ferko....bolo by mi hrozne luto toho dietata, pretoze dalsie roky by sa mu deti vysmievali...deti su zle v tomto smere

annabellel
autor
19. okt 2009

KACENQA a aj vsetky ostatne...preco som tuto temu vobec zalozila a chcete vediet kto som aka som citajte dalej..mozno ma odsudite mozno nie...nevadi...som lesbicka mam dietatko (s muzom) 😀 nezijeme spolu,ale je vybornym ocinkom malemu aj super priatel pre mna...vie o mne...dietatko vzniklo s lasky...uz pred nim som mala vzath so zenou aj s muzom...a pocas naseho spolocneho spoluzitia najma po tom ako bolo dietatko na svete som citila,ze to nie je to co chcem,po com tuzim...teraz som sama s babom,som kto som a vydala som sa svojou cestou...nejdem sa skryvat a hrat sa na nieco co nie som...dufam ze raz sa v ruka v ruke budem moct prejst po meste so svojou partnerkou a dietatkom/detmi 🙂

diddi
19. okt 2009

annabellel, ja ta neodsudzujem, to by som si nedovolila...a ani nikde som nepisala, ze takemuto paru / zena-zena/ nepatri dieta...a navyse, ak je tvoje...preboha!!!....mne to len rozum neberie, ak dieta chce muzsky par, tam je to u mna zial nepriestrelne....ale dieta u lesbiciek je nieco ine, muz nikdy, aj ked funguje ako zena, nebude mat tolko materinskeho citu-pudu...a u lesbiciek je predsa dvojnasobna materinska laska 😉 ....a urobila si dobre, ze si nezotrvala v niecom, co ti nevyhovovalo, nefungovalo, nenaplnalo...tvoje dietatko ma predsa aj mamu aj otca, je to uplne ina situacia...ako v teme homosexuali a adopcia....viem, ze je to v inych krajinach bezne, aj medzi celebritami, ale....my sme ina krajina, ina mentalita..nie sme zhovievavi a ani nase deti v tomto smere, preto by som taketo dieta lutovala, lebo by sa mu deti posmievali.....ja v tom vidim rozdiel, ak by si adoptovali dietatko muz-muz a zena-zena....nejde len o lasku, ale aj o vychovu, usmernenie, stabilitu....

bubba
19. okt 2009

didi,teraz trosku mimo temy,musim sa zastat pudov otcovskych,u nas som to napriklad nebola ja koho napad bol stat sa rodicom,mm tuzil po tom viac ako ja ,omnoho viac ,neviem preco,neviem cim to je....
minule mi kamarat poslal video ako natacal manzelku a syna / prvy prikrm,keby si pocula tie jeho komentare k tomu 😀 😀 😀 tutuli mutuli ,kaky papy...no keby to robi zenska sa nad tym tak nepozastavim....cize ja len tolko ze aj u muza je nejaky otcovsky pud ktory hlada nieco male,krasne,vonave (?) o ktore by sa mohol starat...
preco nasi chlapi povacsine dru v praci ako kone?aby sme my mali vsetko na co sa pozrieme..nie my ako manzelky,ale my ako rodiny -matky , deti. tot moja obhajoba

womenne
19. okt 2009

hmm ja dam skvely priklad na otca ktoremu očividne materinsky pud nechyba-Ricky Martin 😉 ma dvojičky a vychovava ich uplne sam.

diddi moj kamoš je homo a od puberty pomahal mame s jeho osatnymi surodencami a o posledneho to už mal po 18stke sa staral od mala pretože mama pracovala.Obracia sa v kuchyni ako nikto ma vlastnu reštiku,a deti Miluje.S mojimi sa vždy hraval dokonca bol klidnejši ako ja 😅

babulka
19. okt 2009

Ja len na odlahcenie - annabellel - si lesba a dobrovolne si napisala slovo "lesbicka"? vraj to slovo lesby neznasaju a nepouzivaju, uz to bolo nieklkokrat spominane, a potvrdila mi to znama - lesba...
Tak teraz neviem, toto forum je vdacne (a hlavne v temach "mama, oco, rodina") na robenie roznych sociologickych vyskumov, pripadne prieskumov do diplomoviek, dizertaciek a pod... ale asi nezistime, ci aj toto nie je ten pripad.... 😉

bubba
19. okt 2009

inac ja uz som tiez nad tym rozmyslala ze ci to nie je nejaky podvod....sak nech skumaju mne je to jedno...ale napriklad mna by to naozaj zaujimalo ako si homo pary nazivaju...teda..keby som ja mala zit s najlepsou kamoskou s ktorou sme nejednu noc presedeli nad roznymi problemami a nemalo rokov,no hadam uz aj zo 15...keby som s nou mala zit,tak asi sa neznesieme 😀

babulka uz som nad tebou uvazovala ze de sa flakas.potrebujem mini radu.mozem ip?

vroni
20. okt 2009

Kamaratkina sestra je jeden taky pripad. Zije uz roky so svojou priatelkou a teraz maju cerstvo adoptovane asi rocne dievcatko (nie na Slovensku) Z teplych muzov nepoznam ani jedneho, ktory by tuzil po detoch (ono zase ich poznam len zopar 😝, takze nemam dostatocne velku vzorku) Tisickrat radsej by som mala dvoch otcov ako mater, ktora ak vobec rozmysla, tak len spodnou castou tela a jej ¨starostlivost¨ je tomu primerana - a takych deti je na mraky

kacenqa
20. okt 2009

diddi - nastastie nie si ucitelka. lebo by si bola velmi zla ucitelka. spravna ucitelka by totiz detom vysvetlila, ze na tom nie je nic zle a nie je dovod na vysmievanie sa, a kazdy pokus by razne stopla.

ono ide o to, ako si sama napisala, ze ano nie sme zhovievavi. a kedze nie sme my, ako maju byt nase deti?????? je to zacarovany kruh a preto je velmi dolezite ho prelomit, lebo potom to uz pojde. ak naucime nase deti zhovievavosti, uz im to nebude pripadat ani smiesne ani trapne ani divne. nebude dovod sa posmievat ci lutovat tieto deti.

mimochodom, lutovat treba deti, ktore su tyrane, alebo zanedbavane, rozhodne vsak nie deti, ktore su vychovavane s laskou a z lasky. a je to jedno ci rodicia su dvaja ockovia, alebo dve mamy.....

diddi
20. okt 2009

kacenqa....vies co znamena utopia???....precitaj si svoj prispevok 😉