Neheterosexuálni rodičia

annabellel
18. okt 2009

Len som sa chcela spytat ci sa tu najde aj taka rodinka...

sue
18. okt 2009

Anna, nepoznám nikoho takého, ak ty áno, tak ich pozdravuj a že im držím palce - myslím si, že homosexuálni rodičia môžu byť rovnako dobrí/zlí ako heterosexuálni. O to viac, že pred tým, než sa stanú rodičmi musia prekonať viac problémov.

OFiciálne ale u nás ešte homo rodičia byť nemôžu,nie?

annabellel
autor
18. okt 2009

myslim ze nemozu,ale vela rodin takych je a funguju uplne normalne a dovolim si tvrdit ze mozno kvalitnejsie...

titkovamiriam
18. okt 2009

ja poznam pani co ma dve deti a po nestastnom manzelstve zije uz par rokov so svojou ,,priatelkou,,-obe su celkom fajn ,len su velmi uzavrete-deti chodia do skol mimo obec.
tiez takymto ludom drzim palce ci uz zenam alebo muzom

bubba
18. okt 2009

myslim si ze homosexualne pary to s rodicovstvom maju velmi tazke okrem toho ze ich nepodporuje skoro nikto ,viď tema "adopcia homosexualnymi parmi" kolko nevrazivosti a neprajnosti medzi ludmi sa najde,nechcela by som sa narodit ako homosexual a uz duplom nie na slovensku .......idem najst tu temu....

diddi
18. okt 2009

moj nazor: homosexualnym parom - muzom, deti nepatria

ikke
18. okt 2009

len preventivne: toto je diskusia pre tych, co v takejto rodine ziju.
nazory , ci homosexualnym parom deti patria alebo nie, piste, prosim, do diskusie na linku od bubby
dakujem za pochopenie 😉

diddi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annabellel
autor
18. okt 2009

a preco nepatria? podla mne deti nepatria do rodin s tyranom otcom alebo rodicom bez zaujmu o dieta, to ci su rodicia muz a zena podla mne nehra vobec ziadnu rolu.

iinuska
18. okt 2009

ja neviem, ale ja byt dieta, takych rodicov by som nechcela

diddi
18. okt 2009

hra to dost velku ulohu....

diddi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annabellel
autor
18. okt 2009

aku ulohu? nie je snad jedno kto dava pocit bezpecia a lasky dietatu?nase slovensko je dost zaostale vo veciach tykajucich sa homosexuality.Ak sa tu inak taka radinka najde tak klune mozeme pisat aj cez postu...

zuzanockamt
18. okt 2009

rodicovstvo nie je o sexualnej orientacii a na dieta ma pravo kazdy 😉

annabellel
autor
18. okt 2009

zuzanocka dakujeme za podporu 😉

diddi
18. okt 2009

lasku mozno....to je asi tak vsetko.....mne homosexuali nevadia,nechap ma zle...nech ziju spolu,ale dieta v takomto zvazku- zvazku medzi gaymi urcite nie...je to predsa len ine ako medzi lesbickami,tam navyse jedna z nich moze byt biologicka matka.......ikke,- pracovnicka mesiaca 😀

annabellel
autor
18. okt 2009

aj pri gayoch moze byt jeden biologickym otcom 🙂

diddi
18. okt 2009

moze,samozrejme....ale len vo velmi specifickych pripadoch - ak je umrtie,alebo urci sud a vezme dieta matke a prideli ho otcovi-homosexualovi 😕 😒

diddi
18. okt 2009

annabell,vy ste zeny,alebo muzi vo zvazku?

titkovamiriam
18. okt 2009

tak teda toto mi fakt nevadi,mam kamosa - teplosa/sam si tak vravi/ 😀 a viem si predstavit zeby so svojim partnerom mali dieta a boli by uzasny otcovia 😀 😀 ,lenze fakt ze slovensko je v tomto total primitivne-radsej aj oni vacsinu casu ziju v rakusku. ☹

sue
18. okt 2009

Ja tiež nevidím absolútne žiadny rozdiel či je pár - žena-žena, muž-žena, muž-muž...takisto sa majú mať radi,byť k sebe úctiví,mať spoločné záujmy,pomáhať si... nechápem prečo by mal byť rozdiel či vychováva "matka" s penisom alebo vagínou...

annabellel
autor
18. okt 2009

diddi ja som zena 😉

diddi
18. okt 2009

absencia materinskeho citu,pudu....v tom je rozdiel medzi zenami a muzmi

titkovamiriam
18. okt 2009

myslim si ze utyrat dieta vie rovnako zena ako muz a zena dokonca z lasky k muzovi....

diddi
18. okt 2009

preco fabulujete?...vy by ste chceli byt dietatom,ktoreho vychovaju dvaja teplosi?...ja na rovinu pisem nie

ralanka
18. okt 2009

pripájam sa k pozitívnym ohlasom aj ja si myslím, že keď niekto túži po dieťati tak nie je podstatné či je homosexuál a je to jedno či by to boli lesbičky alebo gayovia aj oni majú práva ako iný ľudia tejto zeme vychovávať dieťa a podľa mňa sa v niektorých takýchto pároch majú lepšie ako v normálnej rodine a detské domovy sú plné detí, ktoré chcú domov a sú za to vďačné a je im jedno kto to je či normálny alebo homosexuálny pár takže všetkým homosexuálnym párom držím palce nech máte v živote čo najmenej ľudí, ktorí vás budú od toho odrádzať príp. niečo horšie prajem len to naj naj naj 😉 🙂

sue
18. okt 2009

Diddi a aký je rozdiel medzi matkou-ženou a matkou-mužom? Aj v homosexuálnych partnerstvách sú "rozdelení" na "muža a ženu"="matku a otca", vzájomne sa dopĺňajú...ja nevychovávam vagínou...fakt nevidím rozdiel medzi mužom a ženou v tomto...je úplne fuk,či sú tam dve vagíny alebo dva penisy alebo jeden penis a jedna vagína... láska ide odinakiaľ...

amadora
18. okt 2009

Diddi myslím si že keby od miminka vyrastáš v rodine kde sú dve ženy či dvaja muži tak by ti to vôbec neprišlo divné, hlavné je že by sa ti dostávalo lásky a pozornosti, na tom jedinom dieťaťu záleží 😉

titkovamiriam
18. okt 2009

a vzdy je to lepsie ako ked je matka aj mama aj otec ☹ a na vsetko sama ☹ .....

ewkaewka
18. okt 2009

trosku sa zapojim...a co takto pozriet na to z ineho pohladu: vzor matky, vzor otca....?z psychologickeho hladiska dieta potrebuje v zivote tieto dva vzory, pocas svojho vyvinu ,myslim tym socilane ucenie...tak napr. by prenho chodili do skolky dvaja ockovia alebo dve mamky a ostatne deti by mali rodicov heterosexualnych...je podla mna dost tazke vysvetlit dietatu taketo veci ..je to o dost velkej zodpovednosti 😕