Nehoda na festivale Pohoda. Čo si o tom myslíte?

misulka1984
18. júl 2009

Co vy na to? V dnesnej dome sa uz asi neoplati nikde chodit.... ☹

misulka1984
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mima1
18. júl 2009

ono vzdy ta moze hoc kde hoc co prekvapit. moze sa stat vsade nieco. pocasie je take ako je. ☹ nikto netusim co sa stane

maminkatn
18. júl 2009

strasne,,,ti ludia,,tam boli uplne dezorientovani,,,,ked som to videla,v telke,,,hruza,,,,a,,aj,som,pocula,,hukat,,,,,sanitky,,,alebo,,policajtov,,,,,stael,,,,,,este dobre ze som tam nemala,,,synatorov,,, 😒 😒

asitka
18. júl 2009

no ja som to počula v rádiu...až som mala zimomriavky....hrozné.... ☹

aktak
18. júl 2009

pochybujem ze netusili co bude, na shmu.sk blikala vystraha uz od vcera, aspon ked to zacalo a videli co na nich ide sa mali spametat a vziat nohy na ramena 🙄

pink_lady
18. júl 2009

aktak ...myslim ze ked to zacalo uz sanca nebola, mna to tiez prekvapilo ako sa rychlo ten vietor spustil /som z TN/

lucaska
18. júl 2009

ahojte, noo nieco hrozne chvalabohu moji bratia tam tento raz neboli...............az my slzy vyhrkli, lebo tam zomrel nejaky mlady chlapec.........strasneeeeeeee

maminkatn
18. júl 2009

ved ja ja,,,sa to strhlo,,jakosik,,ryxlo,,,ked som sla,,o,,,14...z roboty,,tak to zacinalo,,,ale,doobeda,,,bolo,,krasne,,az som,sa cudovala,,ze,co,to,hlasili,,za,pocasie,,a,potm,,jako,ryxlo,,,to,,,islo...aj ja som z tn

bianca
18. júl 2009

moj brat tam je a vraj je ok.Podla mna je vrchol nezodpovednosti ze organizatori nezastavili program skor.Presne ako pise aktak.Vystraha blikala od vcera

maruschka
18. júl 2009

je to hrôza...zbabrali to podľa mňa organizátori. Mali to zrušiť, pokiaľ bol čas.

Pre rodičov a rodinu tých deciek je to hrôza..Išli sa tam zabávať a zomreli tam-tuším sú už 3 úmrtia. 😔 😢

bianca
18. júl 2009

marus zatial iba jedno ale par ich je v krit.stave

maruschka
18. júl 2009

bianca, ten údaj 3 úmrtia som niekde videla v správach-neviem či nie na azete..Ale na TASR čítam, že jedno..je to lepšie teda...ale aj tak hrozné..

zuzka1.
18. júl 2009

MOj brasko tam bol tiez, presne na tom mieste, chvala Bohu je ok. Ale nechcel rozpravat, porozprava az doma, len vravel, ze sa jemu a kamaratovi nepodarilo vytiahnut nejake dievca, a ze ich bolo este vela, vela kriku, placu.

Hrozneeee ☹

Organizatori 2x upozornovali, ze o 16,00 pride hrmavica, kto chcel odisiel. Myslim, ze nevedeli predpokladat ake to bude mat nasledky.

Moj brat je z toho dievcata uplne hotovy, kedze mu prede 2 mesiacmi umrel pod rukami kolega po infarkte, ktoreho nedokazal ozivit, tak isto sa boji, co je s tym dievcatom.

mima1
18. júl 2009

nemyslim si ze na vidne su organizatori. vzdy je zabezpecene podla mna vsetko a kazdy rok je to lepsie a lepsie, to ze prislo pocadie ake prislo nikto zato nemoze. nikto nemohol vediet ze to bude mat take nasledky. keby vedeli ze odfukne stan nikto by tam nebol nedovolili by pokracovat.

mirka1308
18. júl 2009

Ahojte!
Tak ja som prišla z Pohody a nemyslím si, že to bola chyba organizátorov!!!
Tie decká sa tam motali, pritom išli nenormálne tmavé mraky a začal fúkať dosť silný vietor. Dokonca keď zatvorili poštárske auto, tak sa tam chceli nasilu dostať a ďalej podávať poštu, ako keby sa nič nedialo, resp. vôbec im nevadilo, že ide silná hrmavica. A tie baby im aj vraveli, nech sa idú niekde schovať a potom že nech idú posielať listy.Viacerí stánky na začiatku búrky zatvárali a že potom otvoria neskôr.
Mali by sa poučiť decká čo všetko sa môže stať, príroda je príroda, tej nerozkážeš!!

grettka
18. júl 2009

mirka1308, ciatocne mas pravdu.. zjavne boli nepouceni....
lenze zrejme sa mal cely festival zrusit, ci posunut, predpoved pocasia a vystrahy boli uz niekolko dni dopredu jasne, lenze ide tu o peniaze, tak to neurobili...

mimado
18. júl 2009

Ja si tiez myslim ,ze to bola chyba organizatorov, vobec Pohoda nemala byt. NA SHMU chodim kazdy den a ta vystraha tam bola, dokonca sa mi zda 2 stupen! Pocasie netreba podcenovat.
Viem ,ze keby koncert zrusili a nic by sa nedialo, zrejme by to nebolo mnohym po voli, ale nemuselo sa stat co sa stalo 😖 Vzdy je to asi ta lepsia varianta.

mirka1308
18. júl 2009

Samozrejme že ide o prachy!!
Veď si len predstav, koľko ľudí bolo zaangažovaných celé mesiace vopred! Tie decká chodili do TN skôr ako v piatok, nenormálne sa tešili a tie silné búrky boli predpovedané len pár dní vopred!
Nikto to netušil, že príde toto.Škoda jedného života, len dúfam, že tí ostatní sa skoro uzdravia.

aktak
18. júl 2009

no nedivim sa ze pripitym pubertakom a dobre sa zabavajucim ludom bolo jedno ake ma byt pocasie, ale nekto kto to organizuje a je zodpovedny za dianie mohol zrusit tych par poobednych koncertov, chapem ze nektore z vas ta burka prekvapila, ale ti co ako tak sleduju pocasie (a to by asi organizatori takejti akcie mali) musel vediet ze to bude riadna pecka, po takych teplach casto byvaju taketo smrste

ja keby som sa na ten festival velmi tesila a bola tam s kamosmi tak asi tiez neodidem, ale keby koncert nebol tak by sme proste isli na kofolu a basta 😖

ano vystraha .stupna tam bola minimalne od vcera...a aj ke dv tom boli prachy, nemuseli rusit cely festival, stacilo tyh par koncertov poobede

aktak
18. júl 2009

2.stupna...

pink_lady
18. júl 2009

o tretej som pozerala stranku shmu a vystraha bola 1.stupna...nie 2.

aktak
18. júl 2009

moj muz to sleduje takmer nepretrzite a z obyvacky mi krici ze od vcera bola 2, aj dnes doobeda, a to plati nie na aktualnu situaciu ale je to predpoved vopred...

pink_lady
18. júl 2009

kricat moze, nepozerala som to sama, vystraha bola vydana 12.44 a bola 1. stupna...a ked si pozries teraz na stranku shmu tiez je tam vystraha 2.stupna??? /vydana 17.52/.

mimado
18. júl 2009

VCera vecer urcite bola na cely zapad a stred SK 2 stupen !!!! Sama som to videla, bolo to oranzove.... Oni to predsa menia, nebude stale 2 stupen, ked to najhorsie je uz prec. Ale stale trva 1 stupen.
Napokon uz je to jedno, mozno niekto nieco zanedbal, no najhorsie je, ze to mladika stalo zivot 😒 . Dufam ze 3 co su v kritickom stave uz nezvysia pocet .

pink_lady
18. júl 2009

nehovorim ze vcera nemohlo byt ale dnes o tretej bolo 1. stupen - vystrahaa vydana 12.44 este som sa divila ze neni na celom uzemi ani jedna dvojka...apropo, kolkokrat sa stalo ze nevysla predpoved pocasia tak naozaj neviem preco niekto ide hadzat vinu na organizatorov...pocasie je fakt nevyspytatelne ...hlavne v poslednych rokoch...

k.a.t.k.a.
18. júl 2009

jasne ze zanedbali 🙄 ved predsa nebola subezne burka naraz aj v BA a TN ... v momente ako zacala byt burka v BA tak niekto z kompetentných mal bombardovat kazdych 10min telefonatom SHMU aka silna burka bude a kedy presne pride do TN 🙄
taka sluzba predsa v SHMU existuje, moj manzel ju vyuziva ked nieco organizuje a vola kazdu polhodinu ked vidí ze sa daco blizi

lucaska
18. júl 2009

teraz uz bude tazko hadzat na niekoho vinu, mladikovi to bohuzial zivot uz nevrati.....ale za pocasie nemoze nikto, aj vo stvrtok cely den hlasili ako bude skaredo, pozor na burky a krupobytie a som si lezala spokojna na plavke a nic, myslim si ze za pocasie nemoze nikto.............ale je to strasneeeee

bianca
18. júl 2009

k.a.t.k.a. uplne s tebou suhlasim

sue
18. júl 2009

Festival pohoda je jeden z najlepšie pripravených a najbezpečnejších festivalov v Európe.
Môj brácho s kamošmi, kopa spolužiakov tam je, našťastie sú všetci OK... poriadne vytrasení, ale OK...

Hovoril,že to bolo spravené super, že ich varovali stále a veľa ľiudí odišlo, ale oni chceli ostať... nezodpovední mladí... že aj evaukácia bola navonok chaos...ale predstavte si odevakuovať 30 000 ľudí... zvládli to super...

Nie je teraz namieste kritizovať organizátorov...

maca793
18. júl 2009

nikto nemohol vedieť ako to dopadne, včera slniečko a dnes spúšť od prírody ale varovanie bolo