Nehoda na festivale Pohoda. Čo si o tom myslíte?

misulka1984
18. júl 2009

Co vy na to? V dnesnej dome sa uz asi neoplati nikde chodit.... ☹

bianca
20. júl 2009

majka tak napis kam mali ist cezpolni???Bolo tam cez 30 000 ludi a mozno tretina tam bola autom.... pochybujem ze hned vedla bol neaky hotel

sue
20. júl 2009

Bianca, myslím, že ten kto chcel tak ten odišiel, nie je to tak ďaleko 😉 môj brácho tiež patril medzi tých nezodpovedných čo tam ostali...ale aj si to priznal 😅

sue
20. júl 2009

...btw tiež nebol autom, ale niekoľko kamaríátov z Liptova proste kyvadlovkou odišlo do Trenčína...

bejbypd
20. júl 2009

bianca nic v zlom ale hodinu predtym ako sa to stalo ta vystraha bola hovorena niekolkokrat....a za druhe sam kascak obiehal rodiny s detmi a ludi aby radsej sli domov ze sa blizi burka kto zostal zostal na vlastnu zodpovednost a tak to aj dopadlo...moje kamosky boli vo svojom stane tiez ziadna vyhra ale asi lepsie ako keby sli tam...no bolo to po vystrahe na vlastnu zodpovednost ...a tvoj brat bol asi jeden z mala co vystrahy nepocul lebo kazdeho koho poznam a co citam tak kazdy to pocul...tak ja neviem

bianca
20. júl 2009

sue ale kam mali odist?Nemali tam nikoho a Trencin vobec nepoznali.Moj bracho tvrdi ze ziadnu vystrahu nepocul.Vraj akurat v tom stane nikto nic nepovedal.Akurat ze pred zaciatkom koncertu hovorili ze ide burka a to je vsetko

bejbypd a co maju spolocne rodiny s detmi a hlavny stan?Asi mal ist aj tam

bejbypd
20. júl 2009

nechcem nikoho urazat keby mam 15rokov a zijem si sama pre seba mozno upozornenia vazne upozornenia neberiem vazne ale hold ked uz mam raz vlastny rozum a nezijem si len tak sama pre seba tak nebudem nic riskovat a potom sa snazit vinu hadzat na inych ludi...na zamyslenie nie?bianca nenarazam na tvojho brata aby si si nemyslela...ale uz aj upozornenie blizi sa riadna burka chodte radsej domov alebo prec alebo sa skryt o niecom svedci...

sue
20. júl 2009

Presne ako hovorí Bejbypd...
...navyše sú to všetko svojprávni ľudia, informácie o počasí boli známe furt... neverím,že by odišli kým by ich niekto za uši nenasáčkoval do autobusov...

sue
20. júl 2009

...Bianca...vieš ono je to tak...aj svojho syna sa snažím vychovávať takto : pokiaľ sa cítiš malý a nezodpovedný, rešpektuj moje rozhodnutia, moje rady a správaj sa podľa nich... ak sa začneš cítiť taký veľký, aby som ti nabalila batoh,spacák a stan, aby si išiel na tri dni ďaleko od domova užívať si, tak okrem výhod ktoré z toho plynú prevezmi aj zodpovednosť... pretože tam kde sú práva sú aj povinnosti...

Tak isto to bolo aj tu...keďsa účastníci Pohody cítili takí "veľkí" aby si užívali tri dni, tak mali byť aj takí veľkí, aby sami vedeli zhodnotiť čo zvládnu...že keď celý týždeň hlásia na víkend búrky, tak sa na to treba pripraviť...keď viem dva dni hopsať na koncertoch, popíjať a užívať si, tak sa nemôžem vyhovárať na to,že nepoznám mesto pri ktorom sa festival koná...

O tom to asi je... že ľudia chcú len práva, ale povinnosti a zodpovednosť za seba nepreberajú...chcú aj voľnosť ale zároveň keď sa niečo zosype, chcú okamžitú záchranu...ale o tom život nie je...

krpito
20. júl 2009

Je mi ľúto čo sa stalo, ale každý kto tam išiel bol zodpovedný sám za seba, svojprávny človek a ak tam rodičia pustili aj deti, pravdepodobne ich považujú za dospelých 😒
Ja osobne už pri prvom zablýskaní by som vzala nohy na plecia a neliezla by som do stanu kde je kovová konštrukcia a nebezpečie že tam udrie blesk. 😔

diddi
20. júl 2009

ten Martin bol sused mojich rodicov ☹

horalka777
21. júl 2009

Viem, ze je to uz zbytocne donekonecna rozpitvavat, ale stacilo ist do svojho stanu. Mnoho mojich znamych to v tej hodinke "pred" urobilo a nikomu sa nic nestalo. Boli to prave cezpolni bez aut...ti vacsinou mali stany.. do centra TN je to sice kus peso, pred 2 rokmi som si to odslapala, viem, ze nie vsetci sa zmestia do kyvadlovky, ale je to tiez moznost, tam sa uz dalo ukryt do nejakej verejnej budovy, alebo obchodu, do stanicnej haly atd... existuju aj taxiky a tie mali tusim specialne zlavy pre pohodakov... atd, ale to je uz jedno, mozno poucenie do buducnosti.

gabika53
21. júl 2009

no babenky, ono to nie je také ľahké rozhodovanie...nezodpovedný, zábavy chtivý, či nadrogovaný dokonca/aj to som sa dočítala na nete.../ je to bolestivé tu čítať tieto veci..bol to zlatý chalan, veľmi!! slušný, milý, dobrý...a ešte k tomu už na odchode domkov, ale asi začalo moc silno pršať a tak sa chcel ukryť pod strechu a tú chvíľu prečkať, lebo už nestihol odísť..mne sa to stalo doma/piešťany/ boli sme s rodinou vonku, veď bolo prekrásne počasie a tiež som vedela o výstrahe od meteorológov a aj som videla čierne mračná, ale aj tak sme šli na chalupu a tam to nenormálne rýchle prišlo...najskôr drobné kvapky a aj to sme boli ešte na dvore a potom ten nenormálny vietor...tiež som si pomyslela, veď búrka rýchlo odíde, nemá zmysel ísť domov...a čo sa týka tej haly, aj ja by som sa tam asi šla ukryť pred silným dažďom, lebo autá boli dosť ďaleko a kým by som tam dobehla, asi by som bola do nitky, tak tých pár minút/čo vždy trvá normálna búrka/ by som asi chcela prečkať v suchu/asi by to bola chyba, ale koľko búrok som už prežila aj v kopcoch, ako sú napr. Tatry či v lese, na kupku.../máme preveľkú bolesť v srdciach, nedá sa to opísať, už nikdy takéto v živote nechcem zažiť a neprajem to nikomu, to, čo práve všetci zažívame, len plač, smútok, šok...nevieme to akosi doteraz stráviť a ani poriadne si uvedomiť, je to také hrozné a neuveriteľné..som blízka rodina a verte, Martin patril k skvelým chlapcom, nenormálne skvelým... ☹ toto asi nikdy nepochopíme, prečo si ho smrť našla tak mladého, zdravého...............

titkovamiriam
21. júl 2009

ahojte!nebola som tam.no dnes ma bol v praci pozriet kamarat a on tam bol ako pomocnik zo strany usporiadatelov.hovoril ze samozrejme katastrofa ako v horore-kto nezazil nepochopi,no co bolo najhorsie ze ako sa to vyprazdnovalo tak hned tí čo nato mali žaludky už corovali co kde našli 😠 😠 😠 -bolo mu z toho na grc,lebo stres panika zraneny no sú ľudia aj bez chrbtovej kosti!!!!!

gabika53
21. júl 2009

Miriam ani nevrav, mne tam zomrel bratranec Martin a pri tej predstave...takým sa samozrejme nič nestalo, keby aspoň na hubu spadol, hnusák...nie som neprajník, ale takéto hyeny v ľudskej koži nemôžem pochopiť ☹

titkovamiriam
21. júl 2009

gabika su take hyeny-toto je sice mimo temu no ked sa mi na aute zabil kamarat ,cely bol bohužial na kasu lebo nim presli zvodidla -stihol ho este niekto okradnut o veci z kosele a z nohavic-mobil,penazenka a doklady

elise
21. júl 2009

gabika úprimnú sústrasť ☹ máte teraz ťažké obdobie, prajem veľa síl, aby ste to všetci zvládli, čo sa stalo sa neodstane....držte sa všetci, ja som tiež z piešťan aj tam pracujem, cítim s vami

bianca
21. júl 2009

gabika53 uprimnu sustrast 😔 😢 😔

gabika53
21. júl 2009

babulienky ďakujem, my plačeme hrozne všetci, akurát som sa dozvedela, pohreb je vo štvrtok, ja sa desím, asi odpadnem...nedá sa to zvĺádnuť...teta sa z toho nikdy nedostane, nikdy sa s tým nezmieri, bože on bol strašne zlatý človek, ešte s našimi pred 2 týždňami pomáhal dostavať altánok...v piatok mal prísť s nami na chalupu osláviť otcove meniny a nášho malého narodky/3 ročky/...my ako rodina hrozne držíme spolu ..

titkovamiriam
21. júl 2009

UPRIMNU SUSTRAST 😔 😢 😔