Nekomukatívne mamičky na bazári MK. Čo s tým?

andreamachova
21. máj 2019

Milé mamičky.Chcem sa iba opýtať aké máte skúsenosti s mamičkami od ktorých si máte záujem kúpiť tovar.či mám čakať mesiac,dva alebo stačí ked sa vám dotyčná ozve raz max dvakrát a potom nič.Ani obraz ani zvuk.Myslím si že každá sme tu preto aby sme aj niečo predali a nestálo nám to zbytočne v skrini.Nikdy som nemala problém poslať tovar hned na další deň a takisto som aj tovar ktorý my mamičky poslali hned prebrala.Nemám problém ked my mamička napíše,prepáčte ale mám choré dieťa,alebo ja som chorá,alebo nestíham a pod.Toto pochopím a akceptujem.Ale neozvať sa vôbec???No žasnem.Dakujem za prečítanie a názory ako to vy mamičky vnímate.

dopolbokaodrata
21. máj 2019

@andreamachova áno, podaktorym sa musíš pomaly ospravedlniť, že od nich chceš kúpiť niečo, čo samé inzerujú 😂 a potom pre pocit vlastnej dôležitosti ešte nastúpia reči typu "nesedím tu každý deň" "nemám čas chodiť na poštu" atď.. Hlavne ze na fotenie a upload čas bol. Ked sa neozve nevadí, zarobí niekto iný 😉 A potom sa aj tieto ženy sťažujú na dnešnú dobu, pritom si ju takú sami robíme.

marcelik88
21. máj 2019

To je normalka neboj sa. Pokial sa ti neozve ja neviem za tyzden tak kasli na to a proste hladaj dalej. Lebo ano stane sa, ze proste dieta je chore alebo proste cokolvek, ved sme ludia ale proste dva mesiace cakat na odpoved? No to isto nie, bohuzial ked sa nevie ozvat tak kupim od ineho

puskaruka
21. máj 2019

Oslovím 10 a odpišu 2, a pritom sa vždy pozdravím, poprosím, podakujem. Mám skúsenosť že namiesto dobrý deň, len odpísali skratkou dd

laura84
21. máj 2019

@andreamachova ja mam povacsinou pozitivnr skusenosti a akonahle by som odpoved nedostala do par dni podla akutnosti veci ktoru potrebujem zhanam inde. Pokial ide o moj bazar a mamicka napise miery?bez pozdravenia alebo slovicka slusnosti nereagujem. Vacsinou takym ak pomeriam uz neodpisu takze to uz riesim ze nereagujem ja.

mata0410
21. máj 2019

@andreamachova ja zase neviem co si mam pomysliet o osobe, ktora mi mala poslat balik ako napisala po pripisani penazi na ucet uz vo stvrtok. Chcela som to prvou triedou. Vraj poslala vcera a nic nedoslo. Komunikacia jak z chlpatej deky.

Mne sa stalo ze tovar chceli naraz tri. Vtedy to aj posurim tym ze sa opytam ci ho isto chce. Ak neodpisuju 2 dni beriem to ako nezaujem. Este lepsie ked si vypytaju cislo uctu a nic. 🤦‍♀️

catherinah
21. máj 2019

Ja taky problém nemam, mne sa ozve kazda.

judar
21. máj 2019

Mne sa ani veci nechce merať.. zakaždým príde správa že akú to má dĺžku...slušne odpíšem a potom už ani mú ani bú...to isté keď si niečo objednám platbu pošlem rýchlo čakám jak tela týždeň než mi niečo vobec príde lebo dotyčné nenapíšu ani že či už poslali ..potom človek aby zbytočne doslova otravoval v strese keďže podaktorým lenivým sa darí v biznise brať peniaze a ani mú ani bú ani balik...raz som dokonca mala zaujem o jednu vec...ešte štastie jedno ze som vtedy neposlala peniaze prevodom - na druhy den si dotyčná tu zmazala účet

majba
21. máj 2019

Ja ju len pre istotu informujem, ze sa neozyva a tovar posuvam dalej, alebo kupila son inde.
Potom sa mi zvyknu do par hodin ozvat.

majba
21. máj 2019

@puskaruka mne sa pred mesiacom stalo, ze mi pani do inzeratov posielala bodky. Nicovate nic ine. 😃

dopolbokaodrata
21. máj 2019

@majba to aj tu do statusov každá dáva 😂 asi si tam tiež chcela odložiť virtuálnu kabelku aby jej neušla žiadna reakcia 😉😁😁

puticka7
22. máj 2019

tak stava sa co ti poviem. mne jedna povyse mesiaci odpovedala s tym ci teda mam zaujem alebo nie a ja som za tu dobu na to nie len ze zabudla, no aj som si to kupila uz inde

tretiedieta
22. máj 2019

dievčata, ked komunikujete s ľudmi či už pri predaji alebo pri kúpe, musíte byť trpezlivé. Ja tiež,keď niečo kupujem,uhradim,pošlem adresu a pani mi ani nenapiše,či jej prišla platba,či mi odoslala tovar,ja samozrejme neotravujem a čakam a skor či neskor sa aj dočkam-ked dorazi ku mne zásielka tak slušne napíšem a podakujem.