Neliezli vám na nervy návštevy bábätka po narodení?

kvietok23
25. feb 2009

ahojte, vam neliezli na nervy navstevy, ktore chcu vidiet vase babo? ja som uz z toho na nervy, hlavne, ked sa nam do 2 izboveho bytu chcu nasackovat 5-6 na cely vikend.... KDE JE SUKROMIE? 😠

lienocka235
26. feb 2009

kvietok.. tak pevne nervy.. a ak ta to bude stvat chod s malym na prechadzku. vonku mu bude lepsie na cerstvom vzduchu ako v byte plnom ludi..
kludne sa postazuj.. na to sme tu hoci to za teba nevyriesime... hadam ta aspon mozeme podporit.. hlavne v prvom rade mysli na seba a na maleho.. a pre istotu kup v lekarni rusky ak by niekto z nich prisiel nachcipany..

ale aj tak to stale beriem ako velmi velky risk pre tak male dietatko tolko ludi v tak malom byte po taku dobu..

marika80
26. feb 2009

Kvietok, ja tiez neznasam, ked sa mi niekto hrabe v kuchyni atd. Ale ked som bola po porode, tak manzelova sestra aj jeho mama ku mne prichadzali a varili jak blaznive. Mali sme aj kopu nastev (manzel je z velkej rodiny), ale ja som sa namiesto rozculovania zobrala hore do spalne a zdriemla som si. O malu sa starali, ked bolo treba kojit, mi ju doniesli a ked bolo navarene ma zavolali 🙂 A vzdy vsetko poupratovali (nie jak ja, ale bolo)
Kedze to uz nezmenis a rodina pride, tak nechaj svokru nech sa realizuje, dvojicky maju uz 13 rokov, hned na zaciatku im vysvetli, ze sa ruky umyvaju vzdy ked chcu chytit maleho. Nauc ich prebalovat, a ked bude na Teba toho vela (ponorka sa urcite dostavi), tak si chod lahnut. Skratka snaz sa odychnut a nestresuj, a nechaj ostatnych nech si pomozu sami. A urcite budu chciet ist aj oni von. Ked sa to neda zmenit tak sa snaz z toho vytazit co najviac 😉 Drzim palce a daj vediet ako bolo.

teddynko
4. mar 2011

Nechápem takýchto členov rodiny.. nevedela by som to urobiť niekomu, kto má malé bábo , aby som sa mu dotrepala na krk aj s celou perepúťou.. či sú zďaleka alebo nie.. navyše na niekoľko dní!! Asi by mi dobre stúpol tlak. Ak som išla na návštevu k bábätku, tesne pred tým som usmernila svoju rodinu, že tam strávime najviac hodinku a pol.. človek by mal vycítiť, kedy už je na príťaž.