Nemáte číslo na Nivea modrú linku?

anka3012
27. aug 2008

ahojte.vie niektora číslo na modru linku nivea na ich stranke som ju nenašla.dakujem

lelenkaa
28. aug 2008

Ahoj. 041/700 17 80

anka3012
autor
28. aug 2008

ahoj.dakujem za číslo volala som dnes

nathalie111
28. aug 2008

a coze si vybavovala? 😉

lelenkaa
28. aug 2008

Som rada ze pomohlo. Ja som v nivea klube, je to celkom fajn. Chodi mi casopis, nejake vzorky, maju sutaze a za ciarove kody si mozes vybrat darceky 🙂

anka3012
autor
28. aug 2008

nathalie prihlasovala som sa do klubu nivea.lelenkaa ja som o tom počula od jednej kolegyne ale bolo to v čechach ale tu na slovensku som sa chcela prihlasit ale nenasla som na internete ako sa k tomu dostat.len nedavno som sa dozvedela o tejto stranke a som tam.dakujem velmi pekne

nathalie111
29. aug 2008

anka,a aky je postup?ja som clenkou uz dlho,takze uz si nepamatam,co bolo pred rokmi,ale aj segra sa chce stat,takze co ma robit?zavolat na infolinku a oni poslu nejake vstupne materialy?

emjee
3. sep 2008

matulkam • Dnes o 07:42
Kto je registrovaný v nivea klube? ako sa to dá a aké sú výhody? ďakujem

matulkam
4. sep 2008

Koľko kodov treba poslať aby som ziskala nejaké darčeky z klubu?

erikas
4. sep 2008

aj ja som sa zaregistrovala dnes ,materiály pošlú poštou lelenkaa dík za kontakt 😉

siwike25
4. sep 2008

Erikas a čo ti pošlu ak smiem vediet? 😀

erikas
4. sep 2008

siwike25 zatiaľ len formulár domov a nejaký katalóg a vzorky

anka3012
autor
7. sep 2008

ahojte.prišiel mi už formular musim ho vypisat nalepit 4 kody a poslat.potom uvidim čo a ako dalej.

anka3012
autor
8. sep 2008

už som to poslala tak uvidím čo mi príde

jesika26
8. sep 2008

kočky, ako ste sa tam zaregistrovali??

anka3012
autor
8. sep 2008

ahoj jesika.zavolaj na modru linku nivea číslo 041/7001780 tam nahlásiš svoju adresu a pošlu ti registračnu kartu,ktoru vypišeš a nalepiš 4 kody s výrobkou nivea a pošleš.viac už neviem dnes som to poslala tak budem čakat čo mi príde.tak pa 🙂

jesika26
8. sep 2008

anka3012-jejj, dakujem si zlatá

anka3012
autor
8. sep 2008

ja som sa o registrovani tiež takto dozvedela.ked som bola v čechach tam to mala jedna moja kolegynka a hovorila že za kody su velmi dobre veci.nikdy som sa nevedela ako k tomu dostat ani na stranke nivea som to vtedy nenasla a až tu.tak sa maj krásne a nech sa ti darí v klube nivea.pa 🙂 🙂 🙂

fejusa
8. sep 2008

ahojte.je aj spoplatnena ta linka?jao tom pocujem prvy krat 😕 tak skusim to

anka3012
autor
8. sep 2008

za registraciu sa nič neplati a telefonat neviem kolko stal to neviem mam to z minut alebo či to je zdarma neviem

kocurik16
15. okt 2008

piaok večer som sa dostala na túto stránku veľmi sa mi páči.Včera som volala na modrú linku nivea a páčil sa mi prístup pracovníčky sktorou som hovorila.na budúci týždeň mám dostať prihlášku.dˇakujem za číslo všetkým ahojte

nika000
15. okt 2008

ahojte tak aj ja som si už objednala prihlášku 🙂 ďakujem za číslo .

titkovamiriam
15. okt 2008

objednajte si aj vzorky urcite vam ich poslu 😀

davidhorvath
7. nov 2008

Ahojte tak som tu uz aj ja.velmi sa mi tu paci.Mozem sa spytat ako by som sa mohla stat clenkou nivea klubu?

denisa555
7. nov 2008

zavoláš na modru linku, číslo je napísané vyššie a tam ti všetko povedia 😉

kocurik16
8. nov 2008

poslali mi prihlášku asi pred dvomi týždňami na otočku som ju poslala nazad teraz majú poslať podmienky alebo čo.Sľúbili nejaký časopis tak uvidím nemám skúsenosti s niečim podobným.

mikalove
8. nov 2008

baby mne poradte ako to je s kodami čo sú vytlačené na vyrobku napr.sprej.dezodorant ,lak na vlasy ....ako ich odtiaľ dostanem? pošlem to tam celé alebo pošlem MM nech to vyreže,nech vybuchne on 😀 😀 😀

kocurik16
8. nov 2008

ked som tam volala o sprejoch mi tá pani nehovorila iba o výrobkoch čo sú v krabici/krém/tam sa posiela celá krabica. v tomto neporadím. 😕

lekno
8. nov 2008

S týmí kódmi by ma to tiež zaujímalo, ako to vlastne je. 😉

bubadlo27
8. nov 2008

ahojte, ja som v Nivea Klube uz nejaky ten rocik 🙂
EAN kody z vyrobkov z kovovym obalom, ako su dezodoranty, laky na vlasy , spreje, bohuzial zasielat nemozete, neviem si ani predstavit, ako by som ich odtial dostala 😉 Mohli by to uz konecne vyriesit tak, ze tam bude ak nejaky paierovy EAn kod nalepeny a ten jednoducho odlepime a bude 😉

Z vyrobkov z radu Nivea Visage, Nivea for men, a vsetky kremy, vacsinou tie drahsie, je potrebne zasielat aj original krabicky, nakolko sikovna slovenska natura, nasla sposob a trhali odtial EAN kody, bez toho ,aby si to kupili 😠

ankam
8. nov 2008

to by ma ani nenapadlo otrhat tie kody 😀 😀 😀 a skoda ze tie spreje a tuby sa nemozu-lebo aj take kupujem....... 😒
a tych vyrobkov musim teda riadne pozbierat ak chcem na nieco poriadne........
uz cakam na novy katalog 2009 😉