Nemáte číslo na Nivea modrú linku?

anka3012
27. aug 2008

ahojte.vie niektora číslo na modru linku nivea na ich stranke som ju nenašla.dakujem

hasleerka
25. máj 2009

kočky ahojte, tak ja som sa práve zaregistrovala na nivea klube, čo sme dala stránku bubadlo

bubadlo27
25. máj 2009

no ja zatial bycikel nemam ☹ , ale neskor planujeme, skor by som privitala na leto, nieco pre deti, ale nic 😕
hasleerka, gratulujem 🙂

uz minule som chcela napisat nieco k tej registracii na nete 😉 , pisete, ze ste mali problemy hlavne s mailom, zistila som ze, oni na net, davali emailove adresy, take ake ste uvadzali este v prihlaske do nivea klubu, resp. to, ktore ste si aj ako kontrolne pisali do tej vernostnej knizky, ked ste ziadali o vyhry 😉 tie maily sa porovnavali a overovali a ked suhlasili, tak nebol problem s registraciou aj na nete 🙂
ja som si tam napr. davala mail u zamestnavatela, kde som robila pred materskou 😉 a teraz uz som chcela dat iny a presne som mala problemy a musela som kontaktovat nivea linku 😉

adulikka
25. máj 2009

hasleerka ,tak ťa vítam do klubu

nikyjuri
22. júl 2009

ahojky mohol by mi niekto poslať starši katalog s odmenami? mam len ten na rok 2009-2010 ale počula som že si môžete vybrať ešte aj zo staršieho kontaktuje ma na môj meil n.jureckova@centrum.sk diky moc

hasleerka
25. júl 2009

ahojte, tak už mi prišiel aj list z klubu ... poslala som tam štyri čiarové kody a mám už klubovú kartu

lilu18
25. júl 2009

ahojte//tiez som v klube

hasleerka
25. júl 2009

no čau lilu, tak aj tu budeme ... a čo doma používate?

lilu18
25. júl 2009

ahoj //jasne ze niveu 😀

hasleerka
25. júl 2009

no je mi jasné, ale že ktoré? 😀

lilu18
25. júl 2009

ktore?/vacsinou detske kremiky aj na opaovanie aj samponikz,to aj pre seba aj gulicky..tusim vsetko 😀

nataly7
25. júl 2009

ahojte ja som posielala dotaznik aj s ciarovzmi kodmi aby som sa stala clenom tri tyzdne dozadu a este nic mi neposlali aj vy ste tak dlho cakali ci este dlhsie napiste dakujem 🙂

hasleerka
25. júl 2009

nataly mne to prišlo asi do dvoch týždňov

nataly7
25. júl 2009

tak este pockam ale zda sa mi to uz dlho dakujem hasleerka 🙂

hasleerka
25. júl 2009

neni zač, potom napíš či ti to už poslali

lilu s opalovacím si spokojná ... ja chcem tiež teraz kúpiť ... akurát šampon na vlasy nepoužívam, bo nemôžem baby rozčesať a nemajú zatiaľ s kondicionérom

nataly7
25. júl 2009

jasne napisem dufam ze sa dockam

lilu18
25. júl 2009

tiez mi trvalo okolo 2 tyz.kym prislo

haslerka//ved kondicioner kupujem osobitne//tteda plus sampon a s opalovacim som spokojna//dobre sa natiera maju faktor aky chces

hasleerka
25. júl 2009

lilu dávaš malej zvlásť šamponik a ešte aj kondicioner - a ten aký kupuješ?

katuskapd
25. júl 2009

ja som sa tiez nedavno zaregistrovala uz mi prislo aj potvrdenie registacie, len ked sa chcem prihlasit na int.stranku dam zakaznicke cislo a chce heslo a to nemam, tak neviem co s tym, poradite?

hasleerka
25. júl 2009

katuska ja som sa teraz zaregistrovala a tam mi napísali že heslo mi zašlú na mail ... idem kuk či už náhodou aj nie

hasleerka
25. júl 2009

no tak heslo mi prišlo, ale nedá sa tam prihlásiť, tak som požiadala nech mi dajú nové heslo ... uvidím čo odpíšu

renka9
25. júl 2009

cau hasli, aj ja som tam 😵 😵 😵
sampon pouziva iba Angie, lebo Kris sa po nom nerozcese. A opalovacie mam najradsej z nivea, pekne vonaju 😉
teraz som kupovala na dovcu 50+ a ja mam 6-ku.

titkovamiriam
25. júl 2009

jeje v tejto teme som uz dlho nebola 😀

hasleerka
26. júl 2009

renka, mne sa už aj Miška zle s ním rozčesáva, už som musela kúpit iný pre obe ... renka a v pohode sa prihlásiš na ich stránku

hasleerka
26. júl 2009

baby ja sa vobec nemožem prihlásit ... musím tam zajtra zavolat

tin007
26. júl 2009

ahojte, nahodou som natrafila na tuto temu, mne nejde prihlasit do nivea klubu vobec a to som si nechala vygenerovat uz asi 4 hesla (inak vzdy pridu take komplikovane so znakmi, ktore snad ani na klavesnici nejdu). vzdy to pekne kopirujem, neopisujem, ale aj tak to blbne, tak uz fakt neviem. hasleerka, daj vediet, ked tam zajtra zavolas, ak by to ani po telefonate neslo, zavolam aj ja a mozeme ich bombardovat do nekonecna 😉

hasleerka
26. júl 2009

no presne tin, už mám štvrté heslo, najprv mi tam nešli rozne znaky ... teraz už mám konečne heslo len z písmenok a aj tak to nejde

katuskapd
26. júl 2009

haslerka tak pockam co ti pojde a potom sa tiez opytam, asi maju vela zaujemcov 😅

kocurik16
26. júl 2009

ked nejde heslo treba zavolať na modrú linku a potom by to malo isť.Aspon mne to zabralo.Pýtať nové heslo nepomôže.

nataly7
27. júl 2009

ahojte tak uz som od dnes aj ja clenkou klubu konecne mi to prislo huraa

hasleerka
27. júl 2009

kočky dnes som nestihla volať, ale ani som nemusela bo mi prišla odpoved na včerajší mail že si mám heslo skopírovať a prilepiť a šup už som tam a už som si zmenila aj heslo