Nemáte link na brušné tance?

rebeca10
1. feb 2008

ahojte kocky,chcela by som zalozit novu temu,aspon myslim,ze tu este nebola 🙂 ,zacala som chodit na brusne tance,a uplne ma to pohltilo 😀 ,akurat mam problem ze nemam vzdy cas íst na trening ☹ .nemate niektora link na stiahnutie brusnych tancov,aby sa dalo aj doma trenovat?

bibula
1. feb 2008

ja mam doma dvd,ale nejak nemam cas ani doma.....pre zmenu,teraz je to velmi moderne a myslim,ze aj na zdravie organizmu to ma dobry vplyv. 😉

rebeca10
autor
1. feb 2008

dvd si kupila kde bibula?

weroni
1. feb 2008

rebeca: o dvd-cku neviem, ale skus kontaktovat jednu babenku z konika - tinni - ona ich precvicuje mozno ti bude vediet poradit 🙂 ja som zacala na brusne chodit asi pred dvoma rokmi ale od zaciatku tehu som nebola, cvicim ich doma lebo nestiham chodit, je to fakt super, chrbtica hlavne velmi dakuje 🙂

nika_ke
1. feb 2008

rebeca, ja mam doma toto dvd z predajne na hlavnej
http://www.dvdbest.sk/ActiveWeb/Products/110581...
najprv mi dosiel obal s brusnymi tancami a na DVD bola fitnes joga
po 6 mesiacoch mi prisiel obal fitnes joga a na DVD su brusne tance
kvalita nahravky tiez nic-moc

tancovanie doma nie je ono, je to dobre, ked si chcem obcas precvicit niektore prvky, ktore mi nejdu. V kolektive je to o to lepsie, ze som bola mimo domu a uplne som vypla. Teraz pri malickej mi je dobre aj toto DVD 😉

zuz11
1. feb 2008
rebeca10
autor
1. feb 2008

nika,chodila si niekam na tie tance?kolko stalo to dvd?

kardia
13. feb 2008

Ahoj Rebeca, mne sa tiez pacia brusne tance, chcem to skusit, no nie som velmi tanecny typ. U nas v Presove je tanecna skupina Fatima, maju aj svoju stranku. Je tam niekolko kratkych videi. http://www.orienttanec.sk/ budu otvarat novy kurz pre zaciatocnicky, tak sa tesim.

sylvie
2. júl 2008

Ahojte, takze kedze moja tema bola zrusena, len tu skopirujem svoju otazku a budem dufat, ze mi aspon niekto odpovie.. 😉

Ahojte,
najde sa tu niekto kto sa venuje tymto tancom? Kde v akom tanecnom studiu? Ste spokojne? Mavate aj recital? Su tam rozne urovne? Kolko vas je v skupine? atd..
Dakujem vopred, ze sa podelite so svojimi skusenostami..

janulka7
2. júl 2008

ja som chodiola 3 roky. a od septembra budem davat hodiny.je to super.
zrelaxuje sa mysel aj telo. vyborne na chrbticu, a ktore to tancuju dlhsie, tak vedia ze to tlmi aj menstruacne bolesti.a taktiez to pomaha zenam ktorym sa nedatri otehotneit aj ked su zdravotne v pohode. ja zijem v spanielsku takze sylvie velmi ti ohladom tvojich otazok nepomozem. ale najlepsie je ked sa v skupine nachadza do desat bab, lebo tak sa profesorka moze venovat vsetkym , a aj jednotlivo.urovni je viac.

sylvie
4. júl 2008

ahoj janulka, aj ked si mi moc nepomohla, aj tak dakujem za odpoved.. 🙂
ja sa venujem brusnym tancom 1 rok aj stvrt.. velmi ma to bavi, ale nie som spokojna s tou co to vedie, takze hladam nejake ine studio..
A to je super, ze uz budes ty viest hodiny.. otovrila si si v Spanielsku nejaku skolu?

mamina291
13. sep 2008

ahojte baby, som tu novacik, a uz som chcela pridat novu temu brusnych tancov, ale nasla som to tu, tak sa vas opytam, ci niekde v okoli Piestan alebo Trnavy sa nebude organizovat nejaky kurz brusnych tancov. Velmi ma to laka, len nepoznam moznosti, na nete som sa s tym v tomto okoli nestretla. Velmi pekne vam vopred dakujem za vase tipy.

mareklucka
13. sep 2008

Ahojte,no mňa to tiež dostalo,zatiaľ to "tancujem" len doma,ale je to fajn,veľmi sa mi to páči 😵 Mám stiahnuté z netu nejaké videá,sú sice po anglicky,ale hovoria tam dostatočne plynule,že porozumiete a ak nie tak aj tak to ukážu ako sa ktorý pohyb robí 😀 Ak máte záujem napíšte mi IP a pošlem vám link na videá a aj nejaké mp3 tohto typu 😉 (najlepšie ak máte zaplatený rapidshare)

matima100
30. sep 2008

kocky,uz tu nikto netancuje brusne tance?? 😀 😀

tripplebi
30. sep 2008

ja som chodila na brušné tance asi pol roka v Piešťanoch a strašne sa mi to páčilo, len potom mi to časovo nevyhovovalo, tak som musela prestať. ale keby sa tu otvoril znova nejaký kurz, tak by som naň išla. doma mám DVD, ale tak starostlivo som si ho založila, že ho neviem nájsť. 😒

matima100
30. sep 2008

😀 😀 😀 tak to je skoda,ze si ho tak super zalozila 😀 😀 ja by som tiez rada zacala chodit na nejake brusne tance v Kosiciach,nevie mi niekto poraduit,kde sa tancuju?

adetka
30. sep 2008

V Nitre ich poriada aj Krajske osvetove stredisko... ale byvaju v pondelok o piatej... a ja chcem zacat chodit na kurz posunkovej reci... a ten je akoby naschval tiez v pondelok o piatej 😖

tripplebi
30. sep 2008

Nitra je ďaleko, škoda

tripplebi
3. okt 2008

nejako táto téma zanikla 🙂

jarulai
26. máj 2009

ahojte babulky 🙂
chcem sa vás spýtať - nie ste tu niektorá z TO? alebo neviete, či sa robia nejaké kurzy brušných tancov aj v TO? vdaka za odpovede 🙂

jarulai
26. máj 2009

halooooooo, to tu nikto nie je ☹ nik nevie o ničom???

anaret
26. máj 2009

ahoj, ja tancujem už druhý rok - nehovorím, že to viem....ale je to pre radosť... no je to tak asi 20 km od Partizánskeho - Xoana Prievidza má pobočku v zemianskych Kostoľanoch.... a to by Ti asi bolo ďaleko..., či nie???
práve tento týždeň máme 2 vystúpenia...

marika80
26. máj 2009

anaret a co sa tam ucite? My furt len osmicky vrtime 🙂 a nasa ucitelka tancuje dost rychlo. Ja som myslela, ze to bude nieco pomale tak som trocha prekvapena, ale nehovorim, ze v zlom 😉 .

jarulai
27. máj 2009

dobré ránko 🙂
anaret, to je dosť daleko a hlavne, ked nemám auto 😠 lebo ja ani nie som priamo z TO, ale z dediny dalej za TO, takže by to bolo dosť komplikované 😝 o niečom bližšom nevie nikto?

miyasabah
9. jún 2009

Ahojte,
POZÝVAM VŠETKY TANEČNICE,KTORÉ MAJÚ SERIÓZNY ZÁUJEM O SPOLUPRÁCU (VYSTÚPENIA V ARABSKEJ REŠTAURÁCII V KOŠICIACH) NA KONKURZ, KTORÝ SA USKUTOČNÍ DŇA 19.6.2009 PRIAMO V PRIESTOROCH REŠTAURÁCIE EMIR (Hlavná,oproti Tescu) V ČASE OD 22:00. PRINESTE SI KOSTÝM,HUDBU A UPRAVTE SA AKO NA VYSTÚPENIE🙂...je potrebné dopredu sa prihlásiť prostredníctvom mailu alebo telefonicky na 0907077962

Na predaj ďalšie kostýmy. Farby: oranžový, ružový (NOVÝ), ružový (NOVÝ,úzska sukňa)

S pozdravom, Miya
www.brusnytanec.sk

helenkasabinka
30. sep 2009

ahojte uz to tu zanika? 😕

moniq
30. sep 2009

cauky, mohlo by sa to tu prebrat ... ja som zacala s brusnymi teraz 🙂 je to super relax a pri mojej kondicke aj zaberak 🙂

helenkasabinka
30. sep 2009

moniq jej ha super ze niekto napisal-ja zacinam s brusnymi od utorka a tak som zvedava co ma caka 😀 ale tesim sa z toho ze som sa na to dala-vzdy ma to fascinovalo 😉

moniq
30. sep 2009

ja som bola na jednej hodine zatial, ale dostalo ma to 🙂
ked sa to naucime budeme najsexi zienky siroko daleko 😀

helenkasabinka
30. sep 2009

moniq potom staci uz len bokmi zavrtiet 😀 a co ste preberali na prvej hodine? 😕

moniq
30. sep 2009

vrteli sme bokmi 😉 🙂
normalne sme hned tancovali v kuse 2 a pol hodky, skoro som vyplula dusu 😀