Nemáte link na brušné tance?

rebeca10
1. feb 2008

ahojte kocky,chcela by som zalozit novu temu,aspon myslim,ze tu este nebola 🙂 ,zacala som chodit na brusne tance,a uplne ma to pohltilo 😀 ,akurat mam problem ze nemam vzdy cas íst na trening ☹ .nemate niektora link na stiahnutie brusnych tancov,aby sa dalo aj doma trenovat?

helenkasabinka
30. sep 2009

moniq fuuuuha tak super teda ste isli hned na to zhurta a vraj sa dobre pri tom aj chudne 😉

moniq
30. sep 2009

tak to s tym chudnutim neviem , ale urcite pri tych pohyboch nepriberieme 😀
mame moc fajn tanecnicu, je top uz taka starsia zena, ale stale prizvukuje ake sme krasne a sexi ked tancujeme 😀 , je zlata, a na konci lekcie ( co je 6 krat 2 hodky ) budeme mat vecierok a bude sa zrejma aj vestit - uz sa tesim...

helenkasabinka
30. sep 2009

juuuj ha super paradicka 😉

helenkasabinka
7. okt 2009

tak ja som vcera bola prvy krat na tych brusnych tancoch a je to parada uz sme sa aj nieco ucili-som milo ocarena 😵

inka.photo
4. jan 2010

ajojte zienky :D ja som chodila na brusne tance asi 2 roky do vrabel, ucila nas hanka kokavcova a bola uzasna ....skoncila som skolu a som z nitry, takze uz tam nechodim bolo toho dosta aj po financnej aj po casovej stranke ☹ ....ale tento rok sa planujem vratit, pretoze mi to nesmierne chyba ☹ viete mi poradit nieco v nitre????ale nech to stoji za to! 😀 dakujeeeeeeeem

mariclaire
24. aug 2010

@kardia ahoj kardi, neviete nahodou kedy sa tie kurzy pre zaciatocnikov budu otvarat? ja by som tiez mala záujem, len akosi tu v presove neviem ziaden kurz nájst, dakujem🙂

zuzka82
24. aug 2010

Ahojte baby..kde chodite alebo sa chystate chodit na brusne tance v Košiciach:???plsssss
dik za odpoved

zuzike.
16. sep 2010

Ahojte, neviete kde sa tancuju brusne tance v Kosiciach ale v dopoludnajsich hodinach? Dakujem

bellydance
19. nov 2010

Ahojte ja budem organizovať brušné v Nitre tak ak by ste mali záujem kontaktujte ma na email sonka159@azet.sk :D

jeanettka
31. máj 2011

@zuzike. ahoj,ja chodim v pondelky do dobrej cajovne na tance, som velmi spokojna, super atmosfera, mile zienky, aj cena za kurz je velmi priatelna

janulinka199
2. dec 2011

@mareklucka ahoj mohla by som ťa poprosiť o ten link 🙂 ..... ja to nikde neviem nájsť a chcela by som si precvičovať aj niečo doma 🙂 ale neviem žiadne pesničky nájsť ☹

bibi78
24. jan 2013

Ahojte,

obnovim tuto temu, ja by som chcela chodit na brusne tance s babatkom v Bratislave. Neviete o niecom?

lea1441
27. apr 2013

prosím poradte mi kde sa dajú v okolí prievidze tancovať brušné tance...dakujem

vio220
29. jan 2015

Neviem akú pesníču ! Poradíte ? 😨

dolla
5. apr 2015

Je nieco aktualne v nitre? Chcela by som

petrofka
12. sep 2016

V Nitre sa da tancovat aj v Amies brusne tance. Dajte do google: brusne tance nitra amies, vyhodi vam ich FB stranku.

petrofka
12. sep 2016