Nemáte pre nich oblečenie?

mercy
7. aug 2007

Dnes som dostala šok. Na Obchodnej ulici v BA -tam, kde bola Terranova,stála mladá žena a predávala Nota bene. Mala so sebou kočík a v ňom spinkal krásny chlapček-v tom teple tam s ním bola celý deň... Keď som sa s ňou rozprávala,pricupitalo k nej 6 ročné dievčatko,nieslo si v pohári pitie, na jeseň ide do školy. Dali sme sa do reči, rozprávala zrozumiteľne, inteligentne,deti boli čistučké, žiadna spitina...Vravela, že je s nimi sama, že potrebuje peniaze na podnájom,kde bývajú, a jedlo-vraj každá koruna je dobrá.Zovrelo mi srdce, ten chlapček v kočíku,Marcelko, mal 15 mesiacov-skorot ak,ako môj Riško Vravela, že tam je s nimi každý deň okrem víkendu, vtedy je s nimi doma.Určite jej donesiem nejaké veci pre malého.Bolo mi strašne. vyzerala, že sa dostal do núdze, tie deti boli dobre opatrené.Nevedeli by ste aj ostatné nejako pomôcť? Nie som každý deň v BA,až od septembra,ale musím na nich myslieť..Nemáte pre tie deti nejaké oblečko,hračky? 😔

afry
14. feb 2009

To som ja afry

mimikyky
14. feb 2009

tak snáď už to bude v pohode 😉

afry
14. feb 2009

Haloo

mimikyky
14. feb 2009

ja som tu,neboj 😀

afry
14. feb 2009

podaruje niekto vecicky alebo to je vlastne jedno zide sa nam vsetko

alon111
14. feb 2009

afry tie vecicky su trosku vacsie ale uplne nove maly ich nestihol nosit.moje mali styri mesiace v lete,tak male na zimu ani nemam

bibula
14. feb 2009

afry napis adresu do IP -mam este nejake perinky a tak,novy sampoik,vecicky-sice vacsie,ale ved odlozis.

denisasasa
5. sep 2011

@mrenka

dobri vecer prosim pomozte mi stim obilecenim pre moju priatelku ona je rozvedena ma tri deti najmensiu ma sasenku dvoj rocnu ona je velmi chora lieci sa na astmu aspon bi som stim chcela pomoc im zije dos slabo tak prsim pomozte dakujem vopret vam

denisasasa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denisasasa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denisasasa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denisasasa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monikka22
25. sep 2011

Neviem kde mam zaradit tento prispevok ale chcela by som vas poprosit o pomoc chcem pomoct dvom rodinam s detmi a touto cestou by som vas chcela poprosit kto daruje oblecenie,obuv,hračky, skolske pomocky,veci do domacnosti veci ktore vase deti uz nepotrebuju alebo nechcu nosit pipadne zavadzaju jedna rodina deti vo veku 1,4,5 druha deti vo veku 5-11rokov... vopred dakujem za akukolvek pomoc

monikka22
26. sep 2011

ak by sa este niekto nasiel kludne cez ip dakujem tym co pomohli