• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemecká firma LR. Máte skúsenosti?

6. decembra 2016 
Ahojte, má niekto skúsenosti s touto firmou?
8. máj 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
pokial ja viem, je to ceska firma, a jej majitel je jeden z najbohatsich Cechov. Neviem co Ta z tej firmy zaujima. Kamaratka pre nich robi dealerku. Ja som si od nich objednala koktail na chudnutie a je dost nechutny. Stale mi chce vnutit nejake pripravky pre imunitu, pre znizenie kyslosti organizmu a pod. A tie pripravky su neskutocne drahe.
8. máj 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prebehla som si jednu z ich stranok...slogan Feel good, look great hovori za vsetko :wink:

Podla mna zbytocne predrazene produkty, ktore maju navodit pocit, ze sa o seba clovek stara :grinning: a v dnesnej uponahlanej dobe, ked si na seba ludia nevedia najst cas, riesia to takymito "easyfixmi" ma tato firma a jej podobne velku moznost uspechu.
9. máj 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mam zimomriavky zo znamych, co sa daju oblbnut podobnymi firmami (aj inymi, napr. forever living alebo Eurona, ci Amway) a snazia sa mi nanutit "perfektne" vyrobky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. máj 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj, moje švagrová je taky dealerka a já jsem spokojená, je to fakt docela dost drahá kosmetika, ale jsem spokojená, hlavně si pravidelně berem aloe - a denně pijem jako prevenci i s nejstarším prckem a zatím se držíme a nemarodíme :wink: , ale flaša stojí kolem 1.000 takže fakt drahota :frowning2:
10. máj 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ja som kedysi tiez robila dealerku v tejto firme...je to nemecka firma a nie ceska kazdy vyrobok ma made in germany...niektore produkty su fakt dobre a oplati sa za ne tolko zaplatit,ale niektore su fak zbytocne predrazene...ja som mala vzdy problemy s malo leukocitmi,vypila som jedno kolostrum a bolo po dlhorocnom probleme...takze ja tam nakupujem pravidelne len 2veci a to je aloe napoj a colostrum je to na nezaplatenie :slight_smile: a ostatnu kozmetiku podobnej kvality nakupujem v riadnych drogeriach o dost lacnejsie
10. máj 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a este k tomu napoju aloe vera,stoji sice 1000sk ale vydrzi cca 3tyzdne tak ked si to rozpocitate na den,nie je to az tak drahe na to ako to pomaha
10. máj 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ja mam odtial aleoe vera sprej prvej pomoci a nestazujem sa. da sa aj za 20€ zohnať ,ale najdu sa aj taky,čo to davaju po 33€ .... aj teraz ho synovi striekam do pusy a do nosa,nejaky je zachrípnuty a ma sople. na ine pripravky nemám peniaze,aj ked tem kolostrum neznie zle :grinning:
10. máj 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojky kocky...ja tiez robim dealerku tejto firme, ale len tak sporadicky....teraz mi to nejako nevychadza. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a presne ako hovorite.Niektore produkty su skvele a oplati sa za ne priplatit...a o niektorych si myslim svoje.Par bab si strasne zvyklo na parfem Sarah Connor, ktory je hoooodne podobny Dolce Gabbane, ale neni to presne ono...je o nieco lepsi.A taktiez ako uz tu bolo spomenute, tak su skvele:
- sprej prvej pomoci-mne sa hlavne osvedcil na jazvu po cisarskom reze
- alove vera napoj
-a taktiez sprej prvej pomoci pre zvieratka :wink:
Ale ako hovorim, je tazke najst v dnesnej dobe ludi, ktory by kupili nieco, co je v tej vyssej cenovej kategorii, ked podobnych produktov je na trhu hafo :wink:

Inak boli spomenute aj podobne firmy...a presne aj ja mam skusenost taku, ze z kazdej firmy som spokojna s 1-2 produktami...a tie si sem-tam objednam :grinning:
10. máj 2009 o 11:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
teufelchen mne na jazvu po operacii velmi pomohol krem koncentrat aloe :slight_smile:
10. máj 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silvus...ony veci z aloe su celkovo super a ja na ne nedam dopustit.Kamoska mi priniesla z dovolenky telove maslo z aloe...a velmi mi pomohlo na atopicky ekzem co sa mi pocas tehotenstva a po porode objavoval na rukach...takze tato rastlinka asi bude mat fakt nieco do seba :wink: a je jedno, z akej firmy je propagovana :grinning:
10. máj 2009 o 12:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak to hej ja na aloe tiez nedam dopustit...
10. máj 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ja som s výrobkami tejto spoločnosti spokojná, pijem alojku a môžem zodpovedne prehlásiť, že mám za sebou svoju prvú zimu bez akejkoľvek choroby, taktiež teraz v období alergií som úplne v pohode, čo tiež nebývalo zvykom.
Čiže mne produkty z Aloe Vera veľmi pomohli a možem len a len odporučiť.. :wink:
21. máj 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daktoré výrobky sú fajn,ale čo sa společenstva LR týka,tak mi to pripadá ako dajaká sekta.Mňa chcel do LR dotiahnuť jeden známi,bola som aj na prednáške v Žiline a nikdy viac :confounded: .Všetko sa točí len okolo peňazí,aký budete melonáry,ako Vám dajú mercedesy.Tomu známemu sa podarilo,že ten mercedes aj dostal :sunglasses: ,naozaj sa strašne snažil,ale mne ten celý seminár pripadal ako namotávka pre ľudí, ktorí v živote nezarobili viacej ako životné minimum. :unamused: a ako ich LR vytiahne z biedy.Keby som to išla robiť,tak by som musela byť v prvom rade presvedčená o kvalite a nie o kvantite :wink:
21. máj 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
zmurka25-> a skúšala si tú kvalitu teda?...inak ako vyskúšaním sa o nej naozaj nepresvedčíš..;))))
22. máj 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte tak ja mam s tejto firmy aloe vera spray je to fakt na vsetko aj crem a gel je fakt dobry no teraz mam 3 mesacnu dcerku objednala som telove mliecko na jej pokozku chcem sa spytat mate s tym niektora skusenosti?
27. apr 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katke 22.
ja používam všetky baby produkty LR a veľmi sa mi osvedčili. Objednala som si celú sadu a mám ju už asi pol roka, teraz som si doobjednávala sprchový gél a telové mliečko. Predtým som skúšala Niveu a Sebamed, ale s LR Baby som viac spokojná. Pokožka je krásne hebká, hydratovaná a príjemne vonia.
Mám skúsenosti aj s inými produktami z LR,
Colostrum je perfektné hlavne pri akútnych stavoch, vždy máme jedno v chladničke.
Aleo vera gél pijeme na prevenciu. Po 2 fľašiach som schudla 4 kilá (v rámci jarnej očisty).
Sprej prvej pomoci, koncentrát sú perfektné pri popáleninách, porezaní, kožných ochoreniach,...
Výrobky sú síce trochu drahšie, ale investícia do zdravia sa vždy oplatí.
30. apr 2010 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Ja mam tiez skusenost.
jadna velmi agresivna osoba ma kedysi nalomila,dokonca som sa aj zaregistovala ale ked som bola na tom ich" sedeni"
bolo mi z toho nanic.psychicka manipulacia uz raz zlikvidovala celu moju rodinu,stalo sa to mojmu velmi blizkemu pribuznemu a vtedy som velmi vela patrala potom ako to vlastne cele na ludoch funguje.
to stretnutie malo naozaj vsetky znaky. :angry:
ja som kozmeticka a je mi dost nanic z toho,ako sa motaju ludia vidinu velkych penazi a mercedesov a neviem coho....
je to normalna nekonecna pyramida a ten vyrobok ked to ma vsetko uzivit aku ma vlastne skutocne hodnotu?
kozmetika sa cez LR sice predava ale ked som sa pytala na konkretne veci ,kompetentnu odpoved som nedostala.
odpoved bola vzdy len ake je to fantasticke,ake je to vsetko prirodne a ako clovek moze zarobit miliony :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ved to by som uz pri takych cenach naozaj prosila.
aloe je fantasticka vec ale naozaj treba aby ta flasa stala 1000korun?
30. apr 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ja to trochu upresnim, moja mama sa venuje predaju LR produktov uz 10 rokov, mnohe su fakt vynikajuce, vsetko mame odskusane a to co sa osvedci nie je problem predavat a ak to cloveka aj bavi je to fajn robota. Niektore tu spominate Aloe a podobne, je toho vela len treba to spoznat.
Co sa tyka zarobenia a penazi, nevidim rozdiel medzi predajom LR produktov a inej kozmetiky ci Avon, Oriflame, ci napr. predaj poistenia a podobne, samozrejme ze ide o klasicky system predajcov od najnizsej urovne az po najvyssiu, jasne ze najviac zarobia ti hore ak dokazu ziskat sikovnych ludi, ale je na kazdom ci take nieco chce robit alebo nie, nie je to ziadne tajomstvo ako to funguje. A pokial ide o seminare, su rovnake ako v inych firmach, zazila som vselico, proste ked chcete motivovat ludi tak to postavite na tom ze nieco ziskaju inak by to nerobili. Napr. som dlho robila vo financiach a niektore skolenia ma tiez pobavili po psychologickej stranke.
30. apr 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
ahojte, máte niekto skúsenosť s tým Colostrom ??? dcérka má opakované angíny ( 1x do mesiaca ), zakaždým dostaneme ATB a má zníženú imunitu, jeden pán ktorý robí pre túto firmu nám odporučil to Colostrum, ak by jej to fakt malo pomôcť vyskúšali by sme to...
8. jún 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :slight_smile: keď tak čítam vaše príspevky, napadlo ma prečo by som sa nepodelila o svoju skúsenosť práve s touto kozmetikou, teda nie tak celkom kozmetikou ako s výrobkami Aloe Vera presnejšie Aloe Vera gél na pitie, ktorý ste tu už myslím spomínali.
Začnem teda od začiatku :slight_smile: Celé to vlastne začalo asi tak rok dozadu, kedy moja mamina začala pociťovať bolesti v nohe. Nejak tomu neprikladala veľký význam a snažila sa to ako sa hovorí ,, rozchodiť,,. Lenže už to jedného dňa nezvládla pretože bolesti sa stupňovali, mamina začala navštevovať rôznych doktorov hlavne neurológa, ktorý jej predpisoval nejaké infúzie, rôzne cvičenia ale nezaberalo. Potom skúšala rôzne masáže taktiež nejakého liečitela, no môžem tvrdiť že snáď všetko. :( Diagnóza vlastne bola nejaká posunutá platnička, úplne pricviknuté nervy a to jej spôsobovalo ukrutné bolesti najmä v tej nohe ako som už spomínala. Zostala vyradená asi tak na mesiac aj viac, čo len ležala v posteli, no bolo to hrozné. Keďže mala zrazu veľa času na čítanie, najmä blúdenie po nete, kde sledovala na rôznych fórach ľudí s podobnou diagnózou až sa zrazu dopracovala nejako práve na tento Aloe Vera gél. Keďže už vyskúšala asi všetko tak prečo nie aj toto. Vyhladli sme poradkyňu v našom okolí, ktorá by nám to mohla predať. Peniaze nepeniaze keďže ide o zdravie a to je prvoradé, myslím si že na peniaze sa moc nehladí . Už sú to asi tri mesiace a mamina konečne chodí aj do roboty a aj na nej je vidieť že sa cíti určite lepšie, síce noha ju stále pobolieva. Niekde v tých príručkách sa píše, že aloe nie je liek ale je to zdravá potravina. ktorá určite pomôže aj pri veľa iných problémoch. Ja som tomu zo začiatku tiež nejak moc neverila ale keď mi začalo bývať nejak zvláštne, mala som nejaké tráviace problémy do toho mi zistili zvýšené hodnoty na pečeni a pankreasi. Dokonca ma už asi tak dva roky trápi akné, síce len takej ľahšej formy tak som aloe začala piť aj ja. Sú to dva mesiace a cítim sa fakt super konečne žiadne nafukovanie ani nič podobné aj celkovo psychicky,aj pleť sa mi pekne vyčistila ten pocit je jednoducho na nezaplatenie. Chystám sa znova na krvné testy tak som zvedavá ako to dopadne . Keď dobre tak už vôbec nepochybujem o Aloe. :slight_smile: Dokonca ho začal piť aj tatino. :slight_smile: tak celá rodinka pekne popíjame aloe a určite v tom budeme ešte aj pokračovať. Kto nevyskúšal neuverí. Ospravedlňujem sa, že som sa nejako moc rozpísala ale veď prečo Vám o tom nepovedať možno aloe pomôže aj Vám ostatným tak ako nám celej rodinke :slight_smile:
13. jún 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@naraa aj my mame doma len vyborne skusenosti celkove s vyrobkami Aloe a vela znamych tiez a som az prekvapena na co vsetko to pomaha. Najlepsia je osobna skusenost. :wink:
13. jún 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@zelmirka1 presne!!! kto nevyskusal, ten neveri... :slight_smile:
24. jún 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimi109 ja nedam na Colostrum dopustit! Je to prva vec, ktora mi zabrala proti tazkej migrene. Mavam ju od detstva a posledne zachvaty uz boli take, ze som stravila poldna s hlavou v zachode a zvysok v tmavej miestnosti, v tichu a chlade :frowning2: Colostrum som vyskusala nahodne, ked je cloveku zle, je ochotny pristupit takmer na cokolvek. Colostrum uzivam 4 mesiace a nemala som jediny zachvat! Pre mna je to zazrak, nech si hovori kto chce co chce! Zacala som ho podavat aj mojej malej (ma 16mes.), byvala totiz casto chora, kazdy mesiac teplotky, sopliky... Odkedy ho pije, este jej nic nebolo :grinning:
1. sep 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@anetan pozitivna sprava...o tej migrene...tusim idem na to colostrum, len musim zistit, ci mozem aj v tehu...
1. sep 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hladam niekoho kto predava produkty firmy LR, najlepsie z Bratislavy prip. okolia.
Prosim kontakt: mail prip. +telefon (poprosim do IP)
13. sep 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte maminy,
ak ma niekto z okolia Prievidze zaujem o LR, tak sa kludne ozvite :slight_smile: :wink:
Podla mna su tieto vyrobky super, aj tie na chudnutie sa v mojom okoli velmi osvedcili.
21. feb 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkládej osobní kontakt”
4. aug 2011 o 10:20 • jurohonda
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkládej osobní kontakt”
21. aug 2011 o 09:58 • dreamer6
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
17. okt 2011 o 13:06 • micudka
ahojte, robím dealerku v LR, s produktami som veľmi spokojná.
z parfumov hlavne pseudonym, to je podľa mňa zbraň, z pánskych vôní sa mi páči terminator
aloe je kvalitné a s porovnaniami s inými firmami vo vynikajúcej kvalite a i v cene, zubná pasta je tiež super a veľa ďalších iných vecí aj keď v každej firme sa nájde niečo čo nie je až také oblúbené.
ak by ste mali niekto o niečo záujem tak ma kontaktujte. :slight_smile:
20. jan 2012 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok